Destiny 2 – Jak získat katalyzátor Ace of Spades

Destiny 2 – Jak získat katalyzátor Ace of Spades

Destiny 2 – Jak získat katalyzátor Ace of SpadesAce of Spades Catalyst – Věděli jste, že naše oblíbené exotické ruční dělo, Ace Of Spades, má nyní katalyzátor? Zde je vše, co o něm potřebujete vědět.


Není pochyb o tom, že pokud jde o ruční děla, která jsou pro Crucible nejlepší, Ace of Spades se nějak vždy dokáže vyšplhat na vrchol seznamu. Všechno na této zbrani je skvělé.


Je to skvělý pocit, má pěkný dostřel a navíc je Memento Mori pravděpodobně jedním z nejlepších exotických perků ve zbraních. Pokud jste dostatečně hráli Trials. Pak jste s největší pravděpodobností dostali v určitém okamžiku potlesk od zpoceného Huntera třímajícího pikové eso.


Díky Catalyst je Ace of Spades ještě lepší. Pojďme se podívat, jak to můžete získat.


Destiny 2 – Jak získat katalyzátor Ace Of Spades

Katalyzátor Ace Of Spades - popis


Destiny 2 – Jak získat katalyzátor Ace of Spades
Poté, co na své Ace Of Spades vybavíte katalyzátor, kromě generování Orbů při multikillích, Firefly způsobí poškození v režimu, zatímco je Memento Mori aktivní.


Ale samozřejmě musíte nejprve upgradovat katalyzátor. Nejsme si jisti, jak efektivní to je pro PvP. Ale pro PvE je větší poškození Firefly vždy vítáno.


Kde najít katalyzátor Ace Of Spades


Lidé, kterým se zatím podařilo získat katalyzátor, tvrdí, že jej získali jako náhodný pokles z normálních Strikes, Crucible zápasů a Nightfall.


Není překvapením, že ve Strikech klesá spousta katalyzátorů zbraní. Tak směle do toho a začněte farmařit.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski