F1 22'deki zorluk seviyesini değiştirebilir misin?

 

F1 22'deki zorluk seviyesini değiştirebilir misin?

F1 22'deki zorluk seviyesini değiştirebilir misin?Oyuncular, F1 22'deki zorluk seviyesini değiştirip değiştiremeyeceklerini merak ediyor. Neyse ki, Codemasters'ın en yeni F1 simülatörü, onlar için çok çeşitli zorluk seviyeleri içeriyor. Geliştiriciler, seviyeleri oluştururken her beceri seviyesini dikkate aldı.


AI Zorluğu, sekiz zorluk seviyesi arasından seçilebilecek farklı sayılara sahiptir. Farklı katmanların da kendi menzilleri vardır, bu da oyuncuların her şeyi beğenilerine göre ayarlamalarına gerçekten izin verir.

F1 22'de birden fazla zorluk seviyesi var

Oyunda zorluk derecesi 0-110 arasındadır. Sayı ne kadar yüksek olursa, tek oyunculu maçlarda rekabetçi AI o kadar zor olur. Çeşitli farklı kategoriler ve iç zorluk dereceleri şunlardır:


Çok kolay: 0-19
Kolay: 20-39
Orta: 40-59
Sert: 60-79
Uzman: 80-89
Usta: 90-94
Efsane: 95-100
Nihai: 101-110

Oyuncular, seviyeler arasında büyük bir değişiklik olmayabileceğini, ancak kategoriler arasında çok belirgin olacağını unutmamalıdır.

F1 22'de zorluk seviyesi nasıl değiştirilir

F1 22'deki zorluk seviyesini değiştirmek için oyuncuların Simülasyon Ayarları menüsüne gitmesi gerekiyor. Bu, AI yarışlarıyla Kariyer, Takımım, Grand Prix ve diğer modlarda değişiklik yapmalarını sağlayacak.


Simülasyon Ayarları, zorluk seviyesi numarasını onaylamanın yanı sıra, yarışları inanılmaz derecede zorlaştıran veya mutlak bir esinti haline getiren birçok başka ayarlamaya da izin verir. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Yüzey Tipi
Kurtarma Modu
Araba hasarı
Araç Hasar Oranı
Düşük Yakıt Modu
Yarış Başlıyor
çarpışmalar


Ayarlar ya F1 22'deki esnek bir yarış simülasyonunu yansıtacak şekilde yapılabilir ya da işleri çok kolaylaştırmak için biraz geriye çevrilebilir. Her şey seçeneğe ve oyuncunun tercihine bağlıdır.

Oyundaki zorluk ayarları yarışın ortasında değiştirilemez. Yarış başladığında oyuncular kilitlenecek ve ayarları değiştiremeyecek. Bu nedenle, oyuncuların başlangıç ​​çizgisine yaklaşmadan önce hangi Simülasyon Ayarlarına ve AI Zorluğuna sahip olmak istediklerine karar vermeleri gerekir

Post a Comment

Daha yeni Daha eski