Overwatch 2 Beta Yama Notları (28 Haziran) - Junker Queen, New Map Pariso ve daha fazlası

Overwatch 2 Beta Yama Notları (28 Haziran) - Junker Queen, New Map Pariso ve daha fazlası

 

Overwatch 2 Beta Yama Notları (28 Haziran) - Junker Queen, New Map Pariso ve daha fazlası

Overwatch 2 Beta Yama Notları (28 Haziran) - Junker Queen, New Map Pariso ve daha fazlasıOverwatch 2, yeni bir Pariso haritası olan yeni kahraman Junker Queen'i tanıtan ve pano genelinde bir dizi değişiklik getiren yeni bir beta güncellemesi yayınladı.


Overwatch 2, yeni modlar, kahramanlar ve haritalarla daha rafine bir deneyim sunmak için ikonik birinci şahıs rekabetçi kahraman nişancı üzerine kuruludur. Başlığın beta sürümü, ilk karşılaşmasında hayran kitlesinden karışık bir yanıt aldı.

Yeni yama ayrıca hayranlara kadroya katılacak en son kahraman olan Junker Queen'i tanıtıyor . Bununla birlikte, yama notlarına bir göz atalım.
Overwatch 2 Beta - Duyurular

Konsol ve Çapraz Oyun Testi

Overwatch 2 Beta çapraz platform olacak ve Windows PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 konsollarındaki oyuncular tarafından kullanılabilir .

Overwatch 2 Beta için birincil hedefimiz, konsol ve çapraz oyun yeteneklerimizi test etmektir. Farklı platformlardan oyuncular birbirleriyle ve birbirlerine karşı oynayabilirler. Bu, ekibe oyunumuzu stres testi yapma ve farklı platformlardan oyuncuların Overwatch 2 hakkında ne düşündüklerini görme fırsatı verir.
Quick Play'de geçici değişiklik

Rekabetçi Oynama şu anda Overwatch 2 beta sürümünde mevcut olmadığından, Hızlı Oynatma sıramızda geçici bir değişiklik yaptık ve hem Rol Sırası hem de Açık Sırayı seçenekler olarak sağladık. Quick Play oyunları, her haritanın oyun modu için rekabetçi kural setlerini de kullanacak.

Hibrit ve Yük haritaları için, her iki takım da Hücumda ve Savunmada rekabetçi oyunla aynı şekilde oynar ve kazanan hangi takımın hücumda daha iyi performans gösterdiğine göre belirlenir. Quick Play'in diğer tüm özellikleri değişmedi. Bu, çöpçatanlık, yaprakların işlenmesi ve oyuncuların devam eden oyunlara geri doldurmalarına izin verme gibi unsurları içerir.
Overwatch 2 Beta - Yeni KahramanJunker Queen oyuna eklendi.
Scatter Gun (Birincil Ateş)Pompalı Av Tüfeği
Pürüzlü Bıçak (İkincil Ateş)Aktif: Kılıcı fırlat ve kazığa saplanmış herhangi bir düşmanla birlikte geri çekmek için yeniden etkinleştir
Pasif: Düşmanları Hızlı Yakın Dövüş veya Fırlatma ile yaralayın, zamanla hasar verin
Komuta Sesi (Yetenek 1)Kendiniz ve yakındaki müttefikler için sağlık ve hareket hızını geçici olarak artırın
Katliam (Yetenek 2)Önünüzdeki tüm düşmanları yaralayın, zamanla hasar verin
Adrenalin Rush (Pasif)Yaraların zamanla verdiği tüm hasarları iyileştir
Hücum (Nihai)İleri hücum et ve düşmanları yarala; zamanla hasar vermek ve iyileşmelerini önlemek
Overwatch 2 Beta - Yeni Özellikler
Yeni Kahraman GörünüşüTüm kahramanlar yeni Overwatch 2 özel görünümüne sahiptir. Bunları kontrol etmek için Kahraman Galerisi'ndeki Dış Görünüm seçim ekranından “Klasik II”yi seçin.
Dinamik İşleme Ölçeği

GPU sınırlı olduğunda performansı artırmak için PC'ye "Dinamik İşleme Ölçeği" eklendi.
Dinamik Oluşturma Ölçeği etkinleştirilirse, “Oluşturma Ölçeği” “Özel” olarak ayarlanabilir ve önceki “Sınır FPS” seçeneğinin yerini alarak minimum ve maksimum çözünürlük ölçeği belirleme olanağı sağlar:
Performansı artırmak için minimum çözünürlük düşürülebilir
Görsel doğruluğu artırmak için maksimum çözünürlük artırılabilir


Overwatch 2 Beta - Güncellenmiş Özellikler

İtmekToplam oyun süresi 8 dakikadan 10 dakikaya uzatıldı
Overwatch 2 Beta - Ping Sistemi
Yeni Kahraman Ping'leriSymmetra artık müttefikleri için ışınlayıcılarına ping atabilir
Ana, artık uyuyan düşmanlara ping atarken benzersiz ping VO ve görsellere sahip
Junkrat artık tuzaklarındaki düşmanların yerlerini duvarların arasından pingleyebiliyor. Bu, benzersiz bir hareketsiz Son Görülme pingi türü yerleştirir
Ping Görsel GüncellemeleriPing simgesi görselleri güncellendi, ancak hala devam eden bir çalışma - son resmi bekliyor
Düşman ping simgelerine Düşük ve Kritik sağlık göstergeleri eklendi
Bu göstergeler, bir düşmanın sağlığını gördüğünüzde ve ardından onlara ping attığınızda görünür. Aşağıdaki yetenekler/etkinlikler, bir düşmanın sağlığını görmenize neden olabilir:
Sombra'nın Fırsatçısı
Gölgenin Hack'i
Mercy'nin Valkyrie'si
Widowmaker'ın Kızılötesi Görüşü
Eklenen görselleri Onayla ve İptal Et
Bir pingi iptal etmek, onu dünyadan kaldırır
Bir ping'i onaylamak, müttefiklerinizi bağlamsal yanıtlarla iletişimlerini gördüğünüz konusunda bilgilendirir.
Son Görülme pingleri artık benzersiz görsellere sahip
Son Görülme pingleri hareketsiz pinglerdir ve yalnızca daha önce ping atılmış bir düşmanın görüş hattını kaybettiğinizde yerleştirilir.
Ekran dışı pingler artık dikkat çekmek için canlandırılıyor

Ping Çarkı GüncellemeleriPing tekerleğinin açılması artık otomatik olarak bağlamsal bir ping de başlatıyor

Bu, tekerleği yanlışlıkla açtığınızda düşmanlara ping atmanıza yardımcı olacaktır.
Ping tekerleği artık tekerlek açıldığında artı işaretinizin hedeflendiği konumu hatırlıyor (tekerlek üzerinde bir seçim yaptığınız zaman yerine)
Dünya pingleri artık o konuma yerleştirilecek
Ping tekerleği artık diğer tüm tekerleklerden (İletişim, İfade, Ses Hattı, Tepki) daha küçük olan ısmarlama bir ölü bölgeye sahiptir.
Ping tekerleğinde artık bir geri düğmesi var
Tüm tekerlekler, kontrolör için arka işlevselliğe sahiptir
Ölüyken Ping AtmakBir kahramanın ölümünün ilk 3 saniyesi boyunca, ölü kahraman, onu öldüren düşmana ping atabilir.
Bu, vücudunuz görüş alanı sağlamadığından konumlarını güncel tutmak için düşmanlara ping gönderilmesini önler.
Müttefiklerinize, öldüğünüz yerden bir görüş alanı sağlanmaz, yani yalnızca Müttefiklerinizden hiçbiri onları göremezse, Son Görülme ping'lerini yerleştirebilirsiniz.
Pek çok ping ölüyken çalışmak üzere tasarlanmamıştır, bunun yerine takım sohbetinde kalan yeniden canlanma sürenizi yazdırır.
Oyuncular bu 3 saniyelik pencerede nişan alamadığından düşmanı hedef almak gerekli değildir.
Bu ping'lerde, normal düşman ping'lerinden daha sıkı spam koruması vardır.

COMMENTS

Ad

2023,36,2023 Game's,1,Afr,1,AirFryer,1,Apex Legends,9,Arb,3,Assassin's Creed,9,Atomic Heart,9,Avatar Frontiers of Pandora,9,Aze,3,Back 4 Blood,9,Banishers Ghosts of New Eden,9,Call of Duty,14,Call of Duty Modern Warfare 2,52,Call of Duty Warzone 2,51,CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII,54,Crime Boss: Rockay City,9,CS:GO,1,Cyberpunk 2077,38,Cze,1,Dan,1,Dark and Darker,27,Dead Space Remake,19,Death Stranding 2,9,Destiny 2,63,Diablo 4,9,Dinkum,2,Disney Dreamlight Valley,9,Dragon Age,12,Dying Light 2,9,Elden Ring,537,Eng,174,Escape,9,Esp,167,F1,49,F1 Manager 2022,1,FİFA 23,18,Fire Emblem Engage,26,Forspoken,37,Fortnite,55,Fra,170,Game Guides,181,Game News,107,Game's,8,Generation Zero,9,Genshin Impact,84,Ger,174,God of War,18,God of War: Ragnarök,10,Goose Goose Duck,73,Gre,1,GTA,9,GTA 5,9,Half-Life,9,Halo Infinite,8,High On Life,18,Hogwarts,9,Hogwarts Legacy,120,Horizon,9,Hun,2,Hunting Simulator 2,7,ind,1,ita,2,İta,4,Jpn,169,Kor,1,League of Legends,18,Lords of the Fallen,9,Marvel's Avengers,17,Marvel's Midnight Suns,19,Minecraft,63,Minecraft Legends,9,Monster Hunter Rise,26,Multiversus,2,NBA,29,NFS Unbound,9,Nor,1,One Piece Odyssey,18,Overwatch 2,9,Oyun Klavuzları,8,Oyunlar,20,Payday 3,9,Phl,1,PlayStation,9,PlayStation Fix,9,po,1,Pokemon,19,Pokemon Guild of Adventurer,9,Pokemon Scarlet & Violet,64,Por,165,PS3,9,PUBG Mobile,2,Raft,1,Resident Evil 2,9,Resident Evil 4,9,Returnal,9,Robotic Vacuum,9,Rus,148,Skull and Bones,1,Slime Tower Tycoon,9,Spider-Man,2,Splinter Cell,9,Starfield,9,Stray,2,Street Fighter,8,Street Fighter 6,9,Tekken,9,The Cycle Frontier,5,The Great War,9,The Lords of the Fallen,9,Ukr,155,V Rising,16,Valheim,9,Valorant,57,Vampire Survivors,9,Warhammer,9,Warhammer 40K,18,Witcher,18,Witcher 3,43,WO LONG: FALLEN DYNASTY,9,World Cup,9,World of Warcraft,9,World of Warcraft: Dragonflight,41,Xbox,6,Yeni Yayınlar,2333,
ltr
item
Lord of Wise: Overwatch 2 Beta Yama Notları (28 Haziran) - Junker Queen, New Map Pariso ve daha fazlası
Overwatch 2 Beta Yama Notları (28 Haziran) - Junker Queen, New Map Pariso ve daha fazlası
Overwatch 2 Beta Yama Notları (28 Haziran) - Junker Queen, New Map Pariso ve daha fazlası
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhpIQvtircIkBMjYBAOz6xrwam12zTB30scF612O7BpplOuz-3qSyFIpuCqblLjsmdTYhvTpHkD_XAcDZEOd-E-lrd4q-69Iz7RtJzVh2SjBeHdBCDd-0RFQB87EOTVSI5WNKcjPa_bZogGKIZ9yDr0K9ARwzyZMiyZe4noO4hhWp3QTMQvjEXwwjja=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhpIQvtircIkBMjYBAOz6xrwam12zTB30scF612O7BpplOuz-3qSyFIpuCqblLjsmdTYhvTpHkD_XAcDZEOd-E-lrd4q-69Iz7RtJzVh2SjBeHdBCDd-0RFQB87EOTVSI5WNKcjPa_bZogGKIZ9yDr0K9ARwzyZMiyZe4noO4hhWp3QTMQvjEXwwjja=s72-w640-c-h360
Lord of Wise
https://www.lordofwise.com/2022/06/overwatch-2-beta-yama-notlar-28-haziran.html
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/2022/06/overwatch-2-beta-yama-notlar-28-haziran.html
true
2700017091695702682
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy