Sims 4 Vlkodlaci: Jak snížit a ovládat zuřivost

Sims 4 Vlkodlaci: Jak snížit a ovládat zuřivost

Sims 4 Vlkodlaci: Jak snížit a ovládat zuřivostPrůvodce, jak snížit a zvládnout zuřivost vlkodlaků v The Sims 4.


I když je každý vlkodlak jiný, jedna věc, kterou mají všichni společnou, je, že jsou všichni plní Fury. Jakmile dosáhnou svého limitu, nelze říci, co se stane. Když váš simík neustále běsní, protože ho všechno otravuje, může být těžké ovládat, nemluvě o hodinkách. Pokud i vy máte jako simíka extrémně zuřivého vlkodlaka, pak je toto průvodce pro vás. Naučte se, jak spravovat své vlkodlaky a snížit jejich zuřivost v Sims 4.


Jak zvládnout zuřivost ve hře Sims 4 WerewolvesSims 4 Vlkodlaci: Jak snížit a ovládat zuřivostVaši vlkodlaci mají temperament, který je třeba ovládat, abyste zvládli svou zuřivost. To však není jediný faktor, který na vlkodlaky v této hře působí. Zuřivost vašeho simíka neustále roste, a když se zapojíte do vlkodlačích aktivit, zvýší se tím vaše zuřivost mnohem rychleji. Díky tomu se váš simík přemění a bude plnit své vlkodlačí touhy, jak uzná za vhodné.


Pokud nechcete, aby se váš vlkodlak neustále transformoval, musíte bojovat proti zvířeti uvnitř. To znamená, že se musíte vyhnout následujícímu:


  • Boj nebo drsné bydlení s jinými vlkodlaky
  • Trávení nadměrného množství času ve formě vlkodlaka
  • Hodně využíváte své vlkodlačí schopnosti a síly
  • Trávit čas venku a za úplňku
  • Dělat věci, které naštvou vašeho vlkodlaka a jeho temperament


Když se vrátíme k temperamentu, tato příručka má vše, co o tomtéž potřebujete vědět.


Existují především čtyři typy temperamentů. Jsou hravé, dramatické, agresivní a mazlivé. Některé z nich jsou dobré, zatímco na některé si musíte dávat pozor.


Udržujte svého vlkodlaka daleko od všech těchto spouštěčů a měli byste být schopni zvládat i snižovat zuřivost svých vlkodlaků.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski