Clash of Clans'da Finer Miner Challenge: Bilgi, Ödüller ve Daha Fazlası

Clash of Clans'da Finer Miner Challenge: Bilgi, Ödüller ve Daha Fazlası

Clash of Clans'da Finer Miner Challenge: Bilgi, Ödüller ve Daha Fazlası

Geliştiriciler her hafta Clash of Clans'ta oyuncuların Bullseye benzeri sihirli öğelerin, savaş bayrağı jetonlarının, kaynakların ve deneyim puanlarının kilidini açmak için çok oyunculu savaşlarda belirli bir birliği kullanmaları gereken yeni bir birlik mücadelesi seti yayınlıyor. En yeni oyun içi birlik mücadelesi seti, Finer Miner, Bullseye, Hog Heaven ve Ignite & Fire zorluklarını içerir.


Finer Miner mücadelesi, oyuncuların özel ödüllerin kilidini açmak için çok oyunculu savaş saldırı stratejilerinde Madencileri kullanmaları gereken en son mücadeledir. Oyuncular, tüm ödüllerin kilidini açmak için mücadeleyi 22 Ağustos'a kadar tamamlamalıdır.

Bu yazıda, Clash of Clans'daki Finer Miner mücadelesini, ödüllerini ve en iyi saldırı stratejilerini keşfedeceğiz.

Clash of Clans'ta en son oyun içi birlik mücadeleleri

Finer Miner meydan okuması, Madenci birliğine dayalı özel bir oyun içi meydan okumadır. Oyuncular, çok oyunculu savaşları kazanmak ve sihir kitapları, sihir eşyaları ve deneyim puanları gibi ödüllerin kilidini açmak için Madenci birliklerini kullanmalıdır .

Clash of Clans'daki Finer Miner mücadelesinin oyun içi açıklaması aşağıdaki gibidir:

Miner, oyuncular tarafından iksir kışlasını 12. seviyeye yükselttiklerinde açılabilen bir iksir birliğidir, bu da 10. seviye belediye binası gerektirir. Orta derecede hasara ve düşük sağlığa sahip bir birlik birimidir. Madenciler kendilerini yeraltına gömmek ve engelleri aşmak gibi nadir bir yeteneğe sahiptir.


Madenciler yeraltına indikçe tuzaklar oluşmaz; bunun yerine, Madenciler bir binaya saldırmak için yükseldiğinde yola çıkarlar. Yeraltındayken savunmalardan etkilenmezler, bu da onları hareket ederken ve huni oluştururken durdurulamaz hale getirir.

Finer Miner mücadelesini yerine getirmek için, oyuncular işbirlikçi oyunlarda gerekli miktarda Madenci kullanmalıdır. İhtiyaç duyulan Madenci sayısı, Belediye Binasının durumuna bağlı olacaktır. Oyuncular , çok oyunculu savaşlarda rakiplerini yenmek için, örneğin Belediye Binası 13'te en az 10 Madenci kullanmalıdır.

Mücadelenin sonunda, Madenciler ile 10 çok oyunculu maç kazananlar, bir kaynak iksiri ve 400 deneyim puanı da dahil olmak üzere bir dizi ödül alacaklar. Oyundaki en iyi sihirli öğelerden biri, tüm kaynak toplayıcıların günlük üretimini geçici olarak artıran kaynak iksiridir.


Finer Miner mücadelesi için en iyi saldırı stratejileri


Finer Miner mücadelesi, oyunculara başarılı olmak için çeşitli saldırı yolları sunar. Madenciler, savunmayı kırmak veya saldıran bir oyun tarzında diğer birlikleri desteklemek için ön birlikler olarak kullanılabilir. Aşağıdakiler, Clash of Clans çok oyunculu maçlarındaki bazı tipik Madenci saldırı teknikleridir:Savunma binaları, destek ekibi olarak madenciler ve GoWipe kullanılarak temizlenebilir. Savunmaları yok etmek, bir tank olarak bir golem kullanarak da yardımcı olabilir. Madenciler, savunmaların kaldırılmasına yardımcı olabilir.
Ek olarak, oyuncular iyileştirme büyülerini Mass Miner saldırı teknikleriyle birleştirebilir. Hem yapıları hem de tahkimatları kolaylıkla yok ettiği için etkili bir saldırı taktiğidir. Madencileri kullanmadan önce, oyuncular rakibin klan kale birliklerini yenmelidir.

Son olarak, Clash of Clans'daki Finer Miner mücadelesi, deneyim puanları ve kaynak iksiri kazanmanın iyi bir yoludur. Oyuncular, mücadeleyi 22 Ağustos'a kadar tamamlamak için iyi Miner saldırı stratejileri kullanmalıdır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski