F1 22: Як добре стартувати в кожній гонці

F1 22: Як добре стартувати в кожній гонці

F1 22: Як добре стартувати в кожній гонці


Цікаво, як можна добре стартувати на будь-якій трасі у F1 22? Перегляньте цей посібник, щоб дізнатися більше.


EA Sports випустила F1 22, і шанувальники автоспорту нарешті можуть сказати, що «світло вимкнуто і ми йдемо». Незважаючи на те, що гра з’єднує вболівальників із численними красивими трасами, вона також дає уявлення про те, що означає бути пілотом Формули-1. Гра включає в себе все, від сольного Гран-прі до режиму для кількох гравців, як і її попередник. У якому б режимі ви не грали, перемога в грі, безумовно, залежить від ваших налаштувань гри та старту, який ви отримаєте серед інших автомобілів. Якщо вам цікаво, як добре розпочати F1 22, у цьому посібнику є все, що вам потрібно.


Як отримати хороший старт у F1 22


F1 22: Як добре стартувати в кожній гонці


Підготовка до хорошого старту у F1 2022 значною мірою залежить від налаштувань гри. Наприклад, вимоги до допоміжного старту та автоматичної передачі, середнього зчеплення та ручного перемикання передач, а також без допоміжної тяги – усі відрізняються.


Однак основи для досягнення місця на подіумі залишаються незмінними, продовжуючи хороший старт. Отже, ось що вам потрібно пам’ятати, щоб добре почати й розвивати його.


Практикуйте схему

Кожне Гран-прі передбачає вільну практику та кваліфікацію перед основною гонкою. Надзвичайно важливо заздалегідь відпрацювати свої схеми, щоб мати перевагу в гонці, яка має значення. Це забезпечить вам набагато краще позиціонування на сітці та повороти попереду.


Підігрів шин для гарного старту

F1 22 включає в себе досить багато механізмів з реального автоспорту. Це означає, що ви станете частиною навчального кола. Формаційні кола — це чудовий спосіб розігріти шини перед тим, як загасне світло. Якщо ви новачок у цьому, нагрівання шин можна виконати поворотом зліва направо. Крім того, це слід робити в середньому темпі і не слід робити агресивно. 1


Перевага підігрітих шин полягає в кращому зчепленні та швидкому русі зі старту, що вам знадобиться, щоб створити собі хороший старт.


Позиціонування та кваліфікація

З додаванням кола формації ваше розташування на сітці також буде дуже важливим. Ваша позиція допоможе вам почати краще, ніж ваші суперники. Крім того, ваша позиція в сітці залежатиме від вашої кваліфікації, і вам доведеться перевершити їх і заблокувати свою позицію на початку сітки.


Перший поворот і стартовий газ

Це одна з найважливіших частин, щоб створити хороший старт для себе у F1 22. Чим кращі обороти ви підтримуєте, тим кращий старт у вас буде. Використовуйте зчеплення та набирайте обертів щонайменше до 12 500. Як тільки світло згасне, відпустіть зчеплення і переключіть передачу на другу. Далі наберіть половину дроселя та зачекайте, поки добре зчеплення, перш ніж перемикатися на третій. Разом з цим переведіть дросель до 100% і натисніть кнопку ERS.


Після того, як ви добре стартуєте, наступне, що має значення, це ваше розташування на першому повороті. Як тільки ви плавніше виїдете з першого повороту, все, що вам потрібно зробити, це зробити свої найкращі кола, і ви опинитесь на подіумі.


Немає допомоги при зчепленні

Це один із найскладніших режимів у F1 22, і ми рекомендуємо його, лише якщо ви досвідчений водій. Отримати хороший старт без допомоги зчеплення – одна з найважчих речей у грі. Тим не менш, як тільки ви трохи попрактикуєтеся, ви зможете це досягти. Обороти мають бути такими ж, як і в інших режимах. 12 500 обертів, коли ви починаєте рух і переходите на другу передачу, натиснувши на чверть газу. Натискайте ERS лише після того, як переконаєтесь у задньому зчепленні.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski