Як попередньо встановити оновлення Genshin Impact 3.3

Як попередньо встановити оновлення Genshin Impact 3.3

Як попередньо встановити оновлення Genshin Impact 3.3Незабаром буде запущено функцію попередньої інсталяції оновлення Genshin Impact 3.3, але ось як попередньо інсталювати оновлення, коли воно стане доступним.


Оновлення Genshin Impact 3.3 вийде 7 грудня 2022 року, його розмір буде приблизно 7 ГБ для ПК і приблизно 1,5 ГБ для мобільних пристроїв, завантаження якого може зайняти деякий час, і ви не зможете насолоджуватися новим вмістом до того часу. . HoYoverse дозволяє своїм гравцям попередньо встановлювати оновлення, які завантажуватимуть більшість файлів даних заздалегідь.


Це дозволяє мандрівникам грати відразу після випуску оновлення, завантажуючи оновлення меншого розміру. Функція попереднього встановлення для оновлення Genshin Impact 3.3 тепер доступна, і ось як ви можете попередньо встановити патч.


Як попередньо інсталювати оновлення Genshin Impact 3.3 на ПК?


Як попередньо встановити оновлення Genshin Impact 3.3


Спочатку відкрийте панель запуску Genshin Impact, і ви отримаєте можливість оновити її. Коли ви це зробите, ви побачите кнопку попередньої інсталяції патча 3.3 ліворуч від кнопки «Запустити». Натисніть на нього, і дані почнуть завантажуватися автоматично.


Як попередньо інсталювати оновлення Genshin Impact 3.3 на мобільному пристрої?

Ви можете попередньо інсталювати оновлення на мобільний телефон двома способами. Один — з меню Paimon, як описано вище, а інший — з екрана входу.


Як попередньо встановити оновлення Genshin Impact 3.3


У нижньому лівому куті екрана входу ви знайдете піктограму «Пакет ресурсів попередньої інсталяції», і ви можете натиснути її, щоб розпочати завантаження файлів даних. Ви також можете попередньо інсталювати оновлення, перейшовши в меню Paimon > Налаштування > Інше > Пакет ресурсів попередньої інсталяції, і завантаження почнеться автоматично.


Під час попередньої інсталяції оновлення потрібно пам’ятати, що ви не зможете грати в гру, доки вона не буде повністю завантажена. З іншого боку, гравці на ПК можуть продовжувати насолоджуватися грою, поки триває завантаження.


Як попередньо встановити оновлення Genshin Impact 3.3


Щоб отримати більше вмісту від Teyvat, перегляньте наш розділ, присвячений останнім новинам Genshin Impact, оновленням, посібникам, функціям тощо. Також не забудьте підписатися на наш обліковий запис Genshin Impact у Twitter.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski