Genshin Impact Faruzan – Çıkış Tarihi, Yetenekler, Takımyıldızlar ve Daha Fazlası

Genshin Impact Faruzan – Çıkış Tarihi, Yetenekler, Takımyıldızlar ve Daha Fazlası

Genshin Impact Faruzan – Çıkış Tarihi, Yetenekler, Takımyıldızlar ve Daha Fazlası


Wanderer Scaramouche, Genshin Impact 3.3 güncellemesinde Faruzan'a katılacak ve bu konuda bilmeniz gereken her şey burada.


Genshin Impact 3.3 güncellemesi, Scaramouche/The Wanderer ve Faruzan adlı iki karakteri daha tanıtacak. Bu 4 yıldızlı karakter, tercih ettiği silah olarak bir yay kullanacak ve The Wanderer gibi, aynı zamanda bir Anemo karakteri.


HoYoverse, Yeteneklerini içeren ilk dövüş oynanışını ortaya çıkardı; ancak, önde gelen bir sızıntı kaynağı olan Honey Impact, tüm dövüş teçhizatını kapsamlı bir şekilde detaylandırdı. Bu kılavuz, çıkış tarihi, Yetenekler ve daha fazlası dahil olmak üzere yaklaşan 4 yıldızlı karakter hakkında her şeyi sağlar.


Genshin Impact Faruzan Çıkış TarihiGenshin Impact Faruzan – Çıkış Tarihi, Yetenekler, Takımyıldızlar ve Daha Fazlası


HoYoverse, 3.3 Özel Program canlı akışı sırasında, Faruzan'ın 7 Aralık 2022'de Karakter Etkinliği Wish afişlerinin I. Aşaması aracılığıyla kullanılabileceğini doğruladı. Intertwined Fates'in onu ilgili sancaklardan çekmesini sağlamak için Primogemler harcamak zorunda.


Genshin Impact Faruzan – Yetenekler, Pasif Yetenekler ve TakımyıldızlarNormal Saldırı: Part Atışı

 • Normal Saldırı: Bir yayla en fazla 4 ardışık atış gerçekleştirir.
 • Şarjlı Saldırı: Artırılmış HSR ile daha isabetli bir Hedefli Atış gerçekleştirir. Nişan alırken ok başında güçlü rüzgarlar birikecektir. Tamamen şarj edilmiş bir rüzgar oku, Anemo DMG ile ilgilenecektir.
 • Daldırma Saldırısı: Düşüp yere çarpmadan önce havada bir ok yağmuru fırlatır, yol boyunca rakiplere vurur ve çarpma anında AoE HSR verir.


Element Becerisi: Nasamjnin'in Rüzgar Alemi

 • Faruzan, yakındaki rakiplere AoE Anemo HSR veren bir polihedron konuşlandırır. Ayrıca Manifest Gale durumuna da girecek.
 • Manifest Fırtına durumundayken, Faruzan'ın bir sonraki tam şarjlı atışı bu durumu tüketecek ve isabet alan rakiplere Anemo HSR veren bir Kasırga Okuna dönüşecek. Bu HSR, Yüklü Saldırı HSR'ı olarak kabul edilecektir.

Genshin Impact Faruzan – Çıkış Tarihi, Yetenekler, Takımyıldızlar ve Daha Fazlası


Basınçlı Çöküş:Hurricane Arrow, etki noktasında bir Basınçlı Çökme efekti yaratarak bunu rakibe veya isabet alan karaktere uygular. Bu etki kısa bir gecikmeden sonra kaldırılacak ve AoE Anemo HSR ile başa çıkan ve yakındaki nesneleri ve rakipleri çeken bir girdap yaratacaktır. Girdap HSR'ı, Elemental Skill DMG olarak kabul edilir.


Element Patlaması: Rüzgarın Gizli Yolları

 • Faruzan, AoE Anemo DMG ile ilgilenen ve bir Kasırga Darbesi salan Göz Kamaştırıcı Çokyüzlü konuşlandırır.
 • Dazzling Polyhedron devam ederken, sürekli olarak üçgen bir yol boyunca hareket edecektir. O üçgen yolun her bir köşesine ulaştığında, bir Kasırga Darbesi daha salacak.


Kasırga Nabzı

 • Whirlwind Pulse rakiplere çarptığında, onlara Perfidious Wind's Ruin uygulayarak Anemo RES'lerini düşürür.
 • Whirlwind Pulse ayrıca, serbest bırakıldığında yakındaki tüm karakterlere, Anemo DMG Bonusu kazandırarak, Dua Eden Rüzgar'ın Hediyesini uygulayacaktır.

Genshin Impact Faruzan – Çıkış Tarihi, Yetenekler, Takımyıldızlar ve Daha FazlasıFaruzan'ın Pasif Yetenekleri

 • Tomes Light the Path: 20 saat boyunca bir Sumeru Seferine gönderildiğinde %25 daha fazla ödül kazanır.
 • Aceleci Akış: Faruzan, Nasamjnin'in Wind Realm tarafından oluşturulan Manifest Gale durumundayken, bir atış yapmak için harcanan süre %60 azalır ve girdaba giren rakiplere The Wind's Secret Ways'in Perfidious Wind's Ruin'ini uygulayabilir. Basınçlı Çökme vuruşları tarafından yaratıldı.
 • Lost Wisdom of the Seven Caverns: The Wind's Secret Ways'in Prayerful Wind's Gift'inden etkilenen karakterler rakiplere Anemo HSR verdiğinde, bu HSR, Faruzan'ın kendi ATK'sının %57,4'üne bağlı olarak artırılacaktır. Bu HSR Bonusu, rakiplere Anemo HSR verildikten 0,1 saniye sonra temizlenir ve her 1 saniyede bir tetiklenebilir.


Takımyıldızlar

 • Herhangi Bir Şekilde Gerçek: Faruzan, tek bir Nasamjnin Rüzgar Diyarı etkisi altındayken, tamamen dolu Hedefli Atışlar kullanarak en fazla 2 Kasırga Oku atabilir.
 • Overzealous Intellect: The Wind's Secret Ways tarafından oluşturulan Dazzling Polyhedron'un süresi 6 sn arttırıldı.
 • Spirit-Orchard Stroll: Elemental Beceri Seviyesini 3 arttırır. Maksimum yükseltme seviyesi 15'tir.
 • İlahi Anlayış: Nasamjnin'in Rüzgar Alemi tarafından yaratılan girdap, vurulan rakiplerin sayısına bağlı olarak Faruzan'a Enerji geri yükleyecektir: Bir rakibe çarparsa, Faruzan için 2 Enerji geri yükleyecektir. Rakibin her ek vuruşu, Faruzan için 0,5 enerji daha geri kazandırır. Girdap başına maksimum 4 Enerji geri yüklenebilir.
 • Wonderland of Rumination: Elemental Burst Seviyesini 3 arttırır. Maksimum yükseltme seviyesi 15'tir.
 • Gerçeğin Harika Yolu: The Wind's Secret Ways' Prayerful Wind's Benefit'ten etkilenen karakterler, Anemo HSR ile uğraştıklarında %40 daha fazla CRIT HSR'ye sahiptir. Aktif karakter, Prayerful Wind's Benefit'ten etkilenmişken HSR verdiğinde, hasar görmüş rakibe Basınçlı Çöküş uygulayacaktır. Bu etki her 3 saniyede bir tetiklenebilir. Bu CD, tüm parti üyeleri arasında paylaşılır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski