Genshin Impact Faruzan – дата випуску, здібності, сузір’я тощо

Genshin Impact Faruzan – дата випуску, здібності, сузір’я тощо

Genshin Impact Faruzan – дата випуску, здібності, сузір’я тощо


В оновленні Genshin Impact 3.3 до Мандрівника Скарамуша приєднається Фарузан, і тут є все, що вам потрібно про це знати.


Оновлення Genshin Impact 3.3 передбачає дебют ще двох персонажів, Скарамуша/Мандрівника та Фарузана. Цей 4-зірковий персонаж буде орудувати луком як своєю улюбленою зброєю, і, як і Мандрівник, також є персонажем Anemo.


HoYoverse показала початковий бойовий геймплей із залученням її талантів; однак відомий розповсюджувач інформації, Honey Impact, детально описав увесь свій бойовий комплект. Цей посібник містить усе про майбутнього 4-зіркового персонажа, включаючи дату випуску, таланти тощо.


Genshin Impact Faruzan Дата випуску


Genshin Impact Faruzan – дата випуску, здібності, сузір’я тощоПід час прямої трансляції Спеціальної програми 3.3 HoYoverse підтвердив, що Фарузан буде доступна через Фазу I банерів Бажання події персонажа 7 грудня 2022 року. Їй буде надано підвищену швидкість випадання на банерах Скарамуша/Мандрівника та Аратакі Ітто, тобто ви будете потрібно витратити Primogems, щоб отримати Переплетені долі, щоб витягнути її з відповідних банерів.


Genshin Impact Faruzan – здібності, пасивні таланти та сузір’яЗвичайна атака: Парфянський постріл

 • Звичайна атака: виконує до 4 послідовних пострілів з лука.
 • Заряджена атака: виконує точніший прицільний постріл зі збільшеним уроном. Під час прицілювання на наконечнику стріли будуть накопичуватися потужні вітри. Повністю заряджена вітрова стріла впорається з Anemo DMG.
 • Занурювальна атака: випускає зливу стріл у повітрі, перш ніж впасти та вдаритися об землю, вражаючи супротивників уздовж шляху та завдаючи AoE DMG після удару.


Стихійний навик: царство вітру Насамджніна

 • Фарузан розгортає багатогранник, який завдає AoE Anemo DMG сусіднім супротивникам. Вона також увійде в стан Manifest Gale.
 • Перебуваючи в стані Manifest Gale, наступний повністю заряджений постріл Фарузана поглине цей стан і стане Ураганною стрілою, яка завдає шкоди Анемо потрапившим супротивникам. Цей DMG буде вважатися Charged Attack DMG.


Genshin Impact Faruzan – дата випуску, здібності, сузір’я тощо


Колапс під тиском:


Ураганська стріла створить ефект руйнування під тиском у точці удару, застосовуючи його до супротивника чи персонажа. Цей ефект буде видалено після невеликої затримки, утворюючи вихор, який впливає на AoE Anemo DMG і втягує сусідні об’єкти та супротивників. Вихровий DMG вважається Elemental Skill DMG.


Вибух стихії: таємні шляхи вітру

 • Фарузан розгортає Сліпучий багатогранник, який справляється з AoE Anemo DMG і випускає Whirlwind Pulse.
 • Поки сліпучий багатогранник продовжує працювати, він постійно рухатиметься трикутним шляхом. Досягнувши кожного кута цього трикутного шляху, він випустить ще один Імпульс Вихру.


Вихровий пульс

 • Коли Whirlwind Pulse вражає супротивників, він застосовує до них Ruin Perfidious Wind’s Ruin, зменшуючи їхній RES Anemo.
 • Whirlwind Pulse також застосує дар Prayerful Wind’s Gift до всіх персонажів поблизу, коли його звільнять, надаючи їм бонус Anemo DMG.

Genshin Impact Faruzan – дата випуску, здібності, сузір’я тощо


Пасивні таланти Фарузана

 • Томи освітлюють шлях: отримує на 25% більше нагород, якщо відправляється в експедицію Сумеру на 20 годин.
 • Нестримний потік: коли Фарузан перебуває в стані Явної Бурі, створеної Королівством Вітру Насамджніна, час, необхідний для заряджання пострілу, зменшується на 60%, і вона може застосувати Перфідіозне Руїна Вітру від The ​​Wind's Secret Ways до супротивників, які вихрові створені хітами Pressurized Collapse.
 • Втрачена мудрість семи печер: коли персонажі, на яких впливає Молитовний дар вітру The Wind’s Secret Ways, надають супротивникам DMG Anemo, цей DMG буде збільшено на основі 57,4% власної ATK Фарузана. Цей бонус DMG буде скинуто через 0,1 секунди після нанесення Anemo DMG опонентам і може активуватися кожні 1 секунду.


Сузір'я

 • Правда будь-яким способом: Фарузан може випустити щонайбільше 2 ураганних стріли, використовуючи повністю заряджені прицільні постріли, перебуваючи під одним ефектом Царства Вітру Насамджніна.
 • Надмірний інтелект: тривалість Сліпучого багатогранника, створеного The Wind’s Secret Ways, збільшено на 6 с.
 • Spirit-Orchard Stroll: підвищує рівень елементарних навичок на 3. Максимальний рівень оновлення становить 15.
 • Божественне розуміння: вихор, створений Вітряним царством Насамджніна, відновить Фарузану Енергію залежно від кількості вражених супротивників: якщо він вразить одного супротивника, він відновить 2 Енергії для Фарузана. Кожен додатковий удар супротивника відновлює 0,5 енергії для Фарузана. Їй можна відновити щонайбільше 4 енергії за один вихор.
 • Wonderland of Rumination: підвищує рівень Elemental Burst на 3. Максимальний рівень оновлення становить 15.
 • Дивовижний шлях істини: Персонажі, які піддалися впливу молитовного вітру The Wind’s Secret Ways, отримують на 40% збільшення CRIT DMG, коли вони мають справу з Anemo DMG. Коли активний персонаж завдає шкоди під впливом ефекту Prayerful Wind’s Benefit, він застосує Pressurized Collapse до пошкодженого супротивника. Цей ефект можна спрацьовувати кожні 3 секунди. Цей компакт-диск є спільним для всіх членів групи.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski