God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek Yol

God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek Yol

God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek Yolİşte GOW Ragnarok'ta Serviced of Asgard Favor'ın nasıl tamamlanacağı, üç teçhizat konumu ve tüm teçhizatların nasıl kapatılacağı hakkında eksiksiz bir kılavuz.


GOW Ragnarok'ta Asgard Favor Hizmetini tamamlamak için üç kule bulmanız gerekecek. Bunlar Modvitnir'in Donanımı, Althjof'un Donanımı ve Radsvinn'in Donanımı. Hepsinde bazı bulmacalar, düşmanlar, efsanevi sandıklar vb. var. Çiftlik işçiliği öğelerini tamamlamak ve bazı nadir minerallerin kilidini açmak iyi bir yan görevdir. Bunlar, efsanevi zırh yapmak veya silahları yükseltmek için kullanılacak. Platformlar arasında takılmanızı ve sallanmanızı gerektiren iyiliğin birkaç bölümünü tamamlamak için Blade of Chaos'a ihtiyacınız olacak. İşte Asgard Hizmeti yan görevi, tüm ödüller ve teçhizat konumlarının ayrıntılı bir incelemesi.


Asgard Favor Hizmetine Nasıl Başlanır ve Tamamlanır?God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek YolAsgard Hizmeti, ana görev olan The Path: The Quest of Tyr sırasında açılır. Tavern'de bir NPC Raeb ile konuşmanız gerekecek. Size görevin başladığı Kulelerin yerlerini verecek. Amaç, bulmacaları çözerek üç teçhizatı kapatmaktır. Teçhizatın efsanevi bir sandığı ve köşelerde pek çok ödülü var. Teçhizatın tüm alanlarını keşfetmek ve ardından onu kapatmaya devam etmek en iyisidir.


God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek YolRaeb ile görüştükten sonra, Svartalfheim bölgesindeki haritada üç kule işaretlenecek. Tekneye binin ve noktaları tek tek ziyaret edin. Aşağıda, bu kulelerde bulmacaları nasıl çözeceğiniz, bir sandık nasıl bulacağınız ve Asgard İyiliği Hizmeti sırasında her bir teçhizatı kapattıktan sonra hangi ödülleri kazanacağınızla ilgili ayrıntılı kılavuzlar bulunmaktadır.


Modvitnir Teçhizatı Nasıl Bulunur ve Kapatılır?God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek YolModvitnir'in Teçhizatı basittir, tahtayı yerleştirdikten sonra yukarı tırmanın, birkaç düşmanı öldürün ve sağdan tekrar tırmanın. Kapının kilidini açmak için sağda bir balta ile oymalı ahşap bir daireye vurun. Ahşap yapıya doğru atlayın ve ardından ahşap kütükleri kullanarak yukarı tırmanın. İşaretleri takip edin ve zirveye ulaşacaksınız.


God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek YolYine birkaç Vahşi Wretch ile ilgilenin ve hazine sandığından Muspelhiem Tohum Yarımını alın. Doğru yöne gidin ve diğer tarafa sallayın. Şimdi kıskaç asansörünü hareket ettirmek için küçük dairesel panele basın. Sağ uç tarafa ulaştığınızda, tırmanılacak bir zincir göreceksiniz. Ama ondan önce solda bir sandık var, ona ulaşmak için kıskaçlı asansörü kullanın. Asansörü boşluğun üzerine yerleştirmek ve göğse doğru sallanmak için dairesel panele birkaç kez vurun. Ham deri işleme süresi ve sandıktan 182 hack gümüş alacaksınız. Zincire geri dönün ve yukarı tırmanın, burada bir canavarla savaşmanız gerekecek ve onu yendikten sonra teçhizatı kapatacaksınız.


Ödüller:


 • Yarım Muspelhiem Tohumu: Yggdrasil Tohumunun yarısının Muspelheim'ın Potasına gitmesi gerekiyordu. – Hazine Sandığı
 • Ham Deri Üretim Öğesi – Hazine Sandığı
 • Hacksilver – Hazine Sandığı
 • Nidavellir Cevheri - Svartalfhiem'deki Bounty Körfezi'ndeki kulelerden çıkarılan ham cevher. – Nioavellir En İyi Zırhını üretmek için kullanılır.
 • Kratos Deneyimi – 250
 • Atreus XP – 75


Radvinn Teçhizatı Nasıl Bulunur ve Kapatılır?God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek YolRadvinn'in Teçhizatı basit olanıdır, sadece adaya yanaşın ve sonra sola dönün. Ahşap bir platform bulun ve tırmanın. Teçhizat tam önünüzde olacak, sadece gidin ve kapatın. Teçhizatın solunda, üzerinde işaretler bulunan bir hazine sandığı var. Sandığın kilidini açmak için tüm karakterlerin lambalarını yakmanız gerekecek.


God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek Yolİşaret 1 – Göğsün soluna bakın.

God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek Yol


İşaret 2 – Sağa dönün ve kırık ahşap zeminin üzerinden atlayın ve iki varilin yanında durun. Atreus'a varilleri vurmasını emredin ve namlu patlayarak ikinci işareti ortaya çıkaracaktır.


God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek Yol


İşaret 3 – İlk işaretin bulunduğu yere geri dönün ve ağaçların altındaki en uç noktaya bakın. Yanan bir çömleğin olduğu kafes benzeri bir alan var. Komut ok atışı ve pot patlayarak son işareti ortaya çıkaracak. Idunn's Apple'ı sandıktan alacaksınız.


Ödüller:


 • Idunn Apple – Maksimum Sağlığı Artırın.
 • Nidavellir Cevheri - Svartalfhiem'deki Bounty Körfezi'ndeki kulelerden çıkarılan ham cevher. – Nioavellir En İyi Zırhını üretmek için kullanılır.
 • Dövme Demir – 2
 • Hack gümüşü – 500
 • Kratos Deneyimi – 250
 • Atreus XP – 75


Althjof'un Teçhizatı Nasıl Bulunur ve Kapatılır?God Of War Ragnarok Service of Asgard Favor İzlenecek YolSonuncusu Althjof's Rig ve bir bilmecesi var. Tam olarak nasıl çözüleceğini bilmiyorsanız, çok zaman alacaktır. Bunun için cevaplar için Althjof's Puzzle Rig Solution adlı rehberimize bakın. Kırık zeminlerden geçmenizi sağlayacak hareketli bir asansör ve hareketli bir ahşap platform bulunmaktadır. Sadece tüm bulmaca çözümleri için bağlantıyı kontrol edin ve üç teçhizatı da kapatarak God of War Ragnarok'taki Service of Asgard Favor hedefini tamamlayın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski