İlk Modern Warfare 2 Ücretsiz Hafta Sonu Aralık Ayında Planlanıyor ⁠

İlk Modern Warfare 2 Ücretsiz Hafta Sonu Aralık Ayında Planlanıyor ⁠

İlk Modern Warfare 2 Ücretsiz Hafta Sonu Aralık Ayında Planlanıyor ⁠Söylentilere göre ilk Modern Warfare 2 ücretsiz hafta sonu Aralık ayında yapılacak. Hafta sonları, tüm oyunculara seçili MW2 çok oyunculu modları ve haritaları için oynaması ücretsiz erişim sağlayacak ve oyuncuların satın almadan önce denemeleri için mükemmel bir fırsat olacak.


İlk Modern Warfare 2 ücretsiz hafta sonu ne zaman?

İlk Modern Warfare 2 ücretsiz hafta sonu 15 Aralık'ta başlayacak ve 18 Aralık'ta sona erecek.


Yukarıdaki MW2 ücretsiz hafta sonu başlangıç ​​ve bitiş tarihi iddiası, Insider Gaming ile konuştuğu iddia edilen kaynaklara göredir.


Ne Activision ne de Infinity Ward resmi olarak MW2 ücretsiz bir hafta sonu veya bu konuda çift XP hafta sonu açıklamadı. Bu zamana kadar, oyunculara Battle Pass ödülleriyle destek vermek için her ikisinin de hakkında bir şeyler duymayı beklerdik. Örneğin, geçen yıl Call of Duty: Vanguard piyasaya sürüldükten sadece iki hafta sonra çift XP ve ücretsiz hafta sonu vardı.


Aynı kaynaklar, Modern Warfare 2 ve Warzone 2 Sezon 1 sezon ortası güncellemesinin önceki gün 14 Aralık'ta uygulanacağını da ima etti. Geliştirici, oyuncuların neler yapabileceğine dair bir yol haritası sunsa da, bu güncelleme hakkında daha fazla ayrıntı açıklanmadı. yakın gelecekte oyun güncellemelerinden bekleyin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski