Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магією

Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магією,

Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магією

Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магією


Marvel’s Midnight Suns — це Магія; Firaxis Games ідеально збалансувала чудову бойову систему та насичений персонажами світ, який варто дослідити


Якщо ви щось знаєте про мене, ви знаєте, що я був закоханий у анонсований фільм Marvel’s Midnight Suns від Firaxis Games, The Awakening, у серпні 2021 року, і відтоді я не міг перестати думати про цю гру. Тож сказати, що я скористався нагодою написати відгук про цю гру, — це нічого не сказати, і я не міг дочекатися, щоб перевірити, що можуть запропонувати Firaxis Games у цій надприродній, супергероїчній тактичній RPG. Однак я чітко усвідомлюю, як легко можна обпектися, зайшовши в таку розкручену гру, як і я, – яскравим прикладом є Marvel’s Avengers від Square Enix. Але вам буде приємно дізнатися, що Marvel’s Midnight Suns не спіткає та ж доля, оскільки вона виправдовує ажіотаж, а потім і деякі – навіть якщо є кілька проблем із продуктивністю, які потрібно виправити.


Коли мова заходить про тактичну гру, як-от Marvel’s Midnight Suns, можна з упевненістю сказати, що бій – це джерело життя; це те, що просто потрібно працювати, і працювати добре. Незважаючи на мої початкові застереження щодо використовуваної карткової бойової системи, як людина, яка не надто зацікавлена ​​в жанрі карткових битв, я радий сказати, що це Firaxis Games, які стріляють на всі циліндри. Бої в Marvel’s Midnight Suns не просто перевершують очікування, це набагато більш корисний тактичний досвід, ніж те, що пропонує XCOM, і система, яку я сподіваюся побачити більше в майбутньому.


Отже, чому Midnight Suns може перевершити могутнього XCOM у ігровому відділі? Що ж, уся справа в сторонньому мисленні, яке потрібне за відсутності випадковості та удачі, які пропонує бій XCOM. У цій грі все робить саме те, що ви від нього очікуєте, але ви не можете просто атакувати спамом і вигравати ваші бої, як би мені часом не хотілося. Вам потрібно максимально використати кожен хід, використовуючи небезпеки навколишнього середовища, комбінуючи карти, щоб покращити своїх героїв, і навіть збиваючи слабших ворогів один на одного. Ви можете зіграти лише три карти за хід (здебільшого, у будь-якому випадку), і частіше за все є інші речі, про які варто подумати, окрім атаки, як-от лікування ваших товаришів по команді, цілі місії та розвиток вашого героїзму.


Бойові зіткнення в Marvel’s Midnight Suns — це завжди ситуації з високим ризиком і високою винагородою, коли все може піти не так одразу, і ви не можете спиратися на відсотки та випадковість, щоб врятувати свою шкіру. Якщо поєднати це з тим фактом, що Firaxis Games майстерно відобразила супергероїчну природу персонажів у грі з фантастичними атаками та здібностями, унікальними для кожного героя зі списку, важко не отримати захоплення від того, щоб взятися за виконання навіть найпростіших місій.


Однак бойові дії — не єдина сфера, де сяють «Опівнічні сонця» Marvel. Дослідження як всередині, так і за межами Абатства та спілкування з членами Midnight Suns під час їх простою є таким же переконливим, якщо не більшим часом, ніж боротьба з Ліліт та її армією демонів. Маю визнати, я був здивований тим, яка глибина була по цей бік Marvel’s Midnight Suns – і наскільки важливим насправді є дослідження Абатства для вашої ефективності в бою. Йдеться не лише про розблокування й покращення ваших бойових здібностей. Ви дійсно можете розблокувати потужні бонуси та бафи для окремих героїв і для всієї команди, приділивши час спілкуванню з людьми та знайшовши друзів як Мисливець.


Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магією

Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магієюЯкби існувала одна частина «Опівнічного сонця» Marvel, яка була б трохи тьмяною, то це був би «Мисливець». Однак це виглядає як щось на зразок неминучої проблеми для Firaxis Games. Незважаючи на те, що вони, як ви можете собі уявити, є центральною частиною розповіді Marvel's Midnight Suns і персонажем, якого цікаво використовувати в бою, я не можу не відчувати, ніби вони в кінцевому підсумку затьмарені більшими за життя персонажами оточуючих їх. Немає нічого поганого в тому, що Firaxis Games зробили з The Hunter, і я насправді дуже прихильник підходу «вибери власну пригоду» до розмов, які вони пропонують. Здається, я просто не можу стриматися від того, щоб більше захоплюватися іншими героями, особливо тими, яких ми нечасто бачимо в центрі уваги – Ніко, Меджик, Блейд, Примарний вершник – усі вони привертають мою увагу більше, ніж головний герой, якого я граю як.


Але саме це робить «Опівнічні сонця» Marvel такими особливими. Це не тільки фантастична карткова тактична бойова гра, вона також пропонує гравцям дивовижно багатий склад персонажів – кожен зі своїми унікальними історіями та стосунками, про які гравці можуть дізнатися та, зрештою, певною мірою сформувати.


Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магією


Наприклад, ви дізналися, що Блейд дуже захопився Капітаном Марвелом і не знає, як підійти до ситуації. Ви можете заохотити його зайнятися цим, якщо хочете, і низка спільних переживань і смішно неправильно прочитаних ситуацій призведе до того, що Блейд заснує книжковий клуб. Я не буду вдаватися в подробиці, оскільки ви повинні відкрити для себе ці веселі розмови, але це яскравий приклад того, як Firaxis Games справді досягла успіху. Цих персонажів зірвано зі сторінок коміксів, але вони тривимірні, а світ Marvel’s Midnight Suns — це набагато більше, ніж драматична всеохоплююча розповідь, яку Firaxis Games використала, щоб об’єднати їх.


Цей всеосяжний наратив, хоч і свіжий для Marvel’s Midnight Suns, не зовсім революційний, коли справа доходить до коміксів Marvel, але це не обов’язково погано. Це не та гра, яка збирається виграти найкращу розповідь на будь-яких нагородах, але я не думаю, що вона намагається це зробити. Основний наратив захоплюючий і насичений драматичними моментами, навіть якщо деякі з них досить легко передбачити. У команді є розбіжності, які необхідно подолати, ставки, які, здається, тільки зростають, і більш ніж чесна частка однострочників Тоні Старка. Це все, що ви можете побажати від історії, дія якої відбувається у всесвіті коміксів Marvel, і цього більш ніж достатньо, коли справа доходить до того, щоб поставити перед персонажами цієї гри кінцеву мету.


І все-таки, незважаючи на те, що згадані персонажі дивовижно тривимірні, коли справа доходить до їхніх особистостей та акторської майстерності Marvel’s Midnight Suns, вони явно не такі бездоганні, коли справа доходить до їх зовнішнього вигляду в грі. Я хочу чітко пояснити, що я взагалі не говорю про дизайн персонажів Firaxis Games, хоча розкриття обличчя Пітера Паркера було комічно приголомшливим, враховуючи страх, який він відчуває в грі щодо зняття маски. Я говорю про продуктивність Marvel Midnight Suns, і я відчайдушно сподіваюся, що вона покращиться.


Я грав у Marvel’s Midnight Suns на комп’ютері через Steam із середніми налаштуваннями – те, що мої налаштування повинні і можуть впоратися. Однак я не можу не помітити деякі дивні невідповідності – і будь-який важкий VFX викликає заїкання та відставання (те, що я виявив, не є поодиноким випадком). На щастя, заїкання та відставання є лише періодичними та не завжди впливають на продуктивність. Це просто невдала перерва, яка зменшує видовище супергероїчних здібностей, як-от Фотонний промінь Капітана Марвела або Пекельна поїздка Примарного вершника.


Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магієюНа додаток до цього, якість графіки, коли справа доходить до персонажів, які носять маски під час бою (Людина-павук, Залізна людина та Капітан Америка – якщо назвати декілька), здається помітно гіршою, ніж якість графіки, коли мова йде про персонажів. хто цього не робить (наприклад, Ніко, Доктор Стрендж, Капітан Марвел і Блейд). Я знаю, що це незначна проблема, але важко ігнорувати, коли Пітер Паркер виглядає значно розмитішим, ніж Меджік, коли вони стоять пліч-о-пліч.


Однак під час бою та більшості сценаріїв це не так вже й проблема. Отже, ця незначна пляма на бездоганному досвіді залишається такою. І немає нічого, щоб сказати, що ці проблеми не обмежуються портом гри для ПК. Я не можу коментувати консольний випуск цієї гри.


Marvel’s Midnight Suns — це гра, у якій можна загубитися, як і в будь-якій хорошій рольовій або стратегічній грі. Як у бою, так і поза ним, у цій грі так багато глибини та стільки серця. Все працює, і Firaxis Games виконали чудову роботу, об’єднавши різноманітних персонажів Marvel Comics у пригоді, яку я не забуду. Якщо Firaxis Games має щось запам’ятати, так це Midnight Suns від Marvel, а не XCOM.

COMMENTS

Ad

2023,36,2023 Game's,1,Afr,1,AirFryer,1,Apex Legends,9,Arb,3,Assassin's Creed,9,Atomic Heart,9,Avatar Frontiers of Pandora,9,Aze,3,Banishers Ghosts of New Eden,9,Call of Duty,14,Call of Duty Modern Warfare 2,52,Call of Duty Warzone 2,51,CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII,54,Crime Boss: Rockay City,9,CS:GO,1,Cyberpunk 2077,29,Cze,1,Dan,1,Dark and Darker,27,Dead Space Remake,10,Death Stranding 2,9,Destiny 2,63,Diablo 4,9,Dinkum,2,Disney Dreamlight Valley,9,Dying Light 2,9,Elden Ring,523,Eng,174,Escape,9,Esp,167,F1,49,F1 Manager 2022,1,FİFA 23,18,Fire Emblem Engage,26,Forspoken,37,Fortnite,55,Fra,170,Game Guides,181,Game News,107,Game's,8,Generation Zero,9,Genshin Impact,84,Ger,174,God of War,18,God of War: Ragnarök,10,Goose Goose Duck,73,Gre,1,GTA,9,GTA 5,9,Half-Life,9,Halo Infinite,8,High On Life,18,Hogwarts,9,Hogwarts Legacy,54,Horizon,9,Hun,2,Hunting Simulator 2,7,ind,1,ita,2,İta,4,Jpn,169,Kor,1,League of Legends,18,Lords of the Fallen,9,Marvel's Avengers,17,Marvel's Midnight Suns,19,Minecraft,63,Minecraft Legends,9,Monster Hunter Rise,26,Multiversus,2,NBA,29,NFS Unbound,9,Nor,1,One Piece Odyssey,18,Overwatch 2,9,Oyun Klavuzları,8,Oyunlar,20,Payday 3,9,Phl,1,PlayStation,9,PlayStation Fix,9,po,1,Pokemon,19,Pokemon Guild of Adventurer,9,Pokemon Scarlet & Violet,64,Por,165,PS3,9,PUBG Mobile,2,Raft,1,Resident Evil 2,9,Resident Evil 4,9,Returnal,9,Robotic Vacuum,9,Rus,148,Skull and Bones,1,Slime Tower Tycoon,9,Spider-Man,2,Splinter Cell,9,Starfield,9,Stray,2,Street Fighter,8,Street Fighter 6,9,Tekken,9,The Cycle Frontier,5,The Lords of the Fallen,9,Ukr,155,V Rising,16,Valheim,9,Valorant,57,Vampire Survivors,9,Warhammer,9,Warhammer 40K,18,Witcher,18,Witcher 3,39,WO LONG: FALLEN DYNASTY,9,World Cup,9,World of Warcraft,9,World of Warcraft: Dragonflight,41,Xbox,6,Yeni Yayınlar,2194,
ltr
item
Lord of Wise: Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магією
Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магією
Огляд Marvel Midnight Suns – Firaxis працює над своєю магією,
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjBhtVPmutPksSiVYrJ_G5x9N-qisbfL-B7GoUgwiyGojPBP8GNdW2_icNmLmCPvt_gbvXCnAvfaHgfNPV4U9DwIEDUi8d-5qpFu6ag6qphwHqm2sfzylCjbv6wqZb0JkGPhNqJHAMHvSUWmfF06tzsb7fRab70PzwYey6aaBVIhBB9DsYB0LS5Vd700A=w640-h369
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjBhtVPmutPksSiVYrJ_G5x9N-qisbfL-B7GoUgwiyGojPBP8GNdW2_icNmLmCPvt_gbvXCnAvfaHgfNPV4U9DwIEDUi8d-5qpFu6ag6qphwHqm2sfzylCjbv6wqZb0JkGPhNqJHAMHvSUWmfF06tzsb7fRab70PzwYey6aaBVIhBB9DsYB0LS5Vd700A=s72-w640-c-h369
Lord of Wise
https://www.lordofwise.com/2022/11/marvel-midnight-suns-firaxis.html
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/2022/11/marvel-midnight-suns-firaxis.html
true
2700017091695702682
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy