Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyor

Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyor,ücretsiz indir,türkçe yama,lost ark türkçe yama,

Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyor

Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyorMarvel's Midnight Suns, Magik'tir; Firaxis Games, harika bir şekilde ödüllendirici bir dövüş sistemini keşfetmeye değer zengin, karakterlerle dolu bir dünyayla mükemmel bir şekilde dengeledi.


Benim hakkımda bir şey biliyorsanız, Ağustos 2021'de Firaxis Games'in Marvel's Midnight Suns duyuru sineması The Awakening'e aşık olduğumu ve o zamandan beri bu oyunu düşünmeden edemediğimi bileceksiniz. Bu yüzden, bu oyunu gözden geçirme şansına atladığımı söylemek yetersiz kalıyor - ve Firaxis Games'in bu doğaüstü, süper kahraman taktiksel RPG ile neler sunabileceğini kontrol etmek için sabırsızlanıyordum. Bununla birlikte, benim kadar abartılı bir oyuna girerken yanmanın ne kadar kolay olduğunun kesinlikle farkındayım - Square Enix'in Marvel's Avengers en iyi örneğiydi. Ancak, Marvel's Midnight Suns'ın aynı kaderi paylaşmadığını bilmekten memnun olacaksınız, çünkü abartılı ve bazılarını karşılıyor - düzeltilmesi gereken birkaç performans sorunu olsa bile.


Marvel's Midnight Suns gibi taktiksel bir başlık söz konusu olduğunda, savaşın can damarı olduğunu söylemek güvenlidir; sadece çalışması ve iyi çalışması gereken bir şey. Kullanılan kart tabanlı dövüş sistemiyle ilgili ilk çekincelerime rağmen, bir tür olarak kart savaşlarında çok büyük olmayan biri olarak, bunun tüm silindirlere ateş eden Firaxis Games olduğunu söylemekten memnuniyet duyuyorum. Marvel's Midnight Suns'daki dövüş sadece beklentileri aşmıyor, XCOM'un sunduğundan çok daha ödüllendirici bir taktiksel deneyim ve gelecekte daha fazlasını görmeyi umduğum bir sistem.


Öyleyse neden Midnight Suns, oyun departmanında güçlü XCOM'u gölgede bırakabiliyor? Her şey, XCOM'un savaşının sunduğu rastgelelik ve şansın yokluğunda gerekli olan yanal düşünme ile ilgili. Bu oyunda, her şey tam olarak beklediğiniz şeyi yapar - ancak bazen keşke yapabilseniz de, spam saldırıları yapıp dövüşlerinizi kazanamazsınız. Çevresel tehlikelerden yararlanarak, kahramanlarınızı güçlendirmek için kartları birleştirerek ve hatta daha zayıf düşmanları birbirine vurarak her turdan en iyi şekilde yararlanmanız gerekir. Bir turda yalnızca üç kart oynayabilirsiniz (en azından çoğu zaman) ve çoğu zaman, saldırmanın yanı sıra takım arkadaşlarınızı iyileştirmek, görevin hedefleri ve Kahramanlığınızı inşa etmek gibi düşünülmesi gereken başka şeyler vardır.


Marvel's Midnight Suns'daki savaş karşılaşmaları her zaman yüksek riskli, yüksek ödüllü durumlardır ve işlerin şapkanın düşmesiyle ters gidebileceği ve cildinizi kurtarmak için yüzdelere ve rastgeleliğe geri dönemeyeceğiniz durumlardır. Bunu, Firaxis Games'in oyundaki karakterlerin süper kahraman doğasını fantastik saldırılar ve kadrodaki her kahramana özgü yeteneklerle ustalıkla yakaladığı gerçeğiyle birleştirdiğinizde, en basit görevlere atılmaktan bile heyecanlanmamak elde değil.


Ancak, Marvel's Midnight Suns'ın parladığı tek alan savaş değil. The Abbey'in içini ve dışını keşfetmek ve boş zamanlarında Midnight Suns üyeleriyle iletişim kurmak, Lilith'e ve onun iblis ordusuna karşı savaşmak kadar zorlayıcı, hatta bazen daha da zorlayıcı. Kabul etmeliyim ki, Marvel's Midnight Suns'ın bu tarafında ne kadar derinlik olduğuna ve The Abbey'i keşfetmenin savaştaki etkinliğiniz için gerçekte ne kadar önemli olduğuna şaşırdım. Bu sadece savaş yeteneklerinizin kilidini açmak ve yükseltmekle ilgili de değil. İnsanlarla konuşmaya biraz zaman ayırarak ve Avcı olarak birkaç arkadaş edinerek, kahramana özgü ve takım çapında güçlü bonusların ve güçlendirmelerin kilidini gerçekten açabilirsiniz.


Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyor

Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyor


Marvel's Midnight Suns'ın biraz cansız olan bir kısmı olsaydı, bu Avcı olurdu. Ancak bu, Firaxis Games için kaçınılmaz bir sorun gibi görünüyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, Marvel's Midnight Suns'ın anlatısının merkezi bir parçası ve savaşta kullanması eğlenceli bir karakter olmasına rağmen, hayattan daha büyük karakterlerin gölgesinde kaldıklarını düşünmeden edemiyorum. onları çevreleyen. Firaxis Games'in The Hunter ile yaptıklarında yanlış bir şey yok ve aslında sundukları konuşmalara 'kendi maceranı seç' yaklaşımının oldukça hayranıyım. Kendimi diğer kahramanlara, özellikle de ilgi odağında pek sık göremediklerimize daha fazla yatırım yapmaktan alıkoyamıyorum - Nico, Magik, Blade, Ghost Rider, oynadığım kahramandan daha çok dikkatimi çekiyor olarak.


Ancak, Marvel's Midnight Suns'ı bu kadar özel yapan da bu. Bu sadece harika bir kart tabanlı taktik savaş oyunu olmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunculara, her biri oyuncuların öğrenebileceği ve bir dereceye kadar şekillendirebileceği kendi benzersiz hikayelerine ve ilişkilerine sahip, olağanüstü derecede zengin bir karakter yelpazesi sunuyor.


Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyor


Örneğin, Blade'in Captain Marvel'a karşı bir ilgisi olduğunu ve duruma nasıl yaklaşacağını bilmediğini erkenden öğrenirsiniz. İsterseniz onu bunun peşinden gitmeye teşvik edebilirsiniz ve bir dizi paylaşılan deneyim ve komik bir şekilde yanlış okunan durumlar, Blade'in bir kitap kulübü başlatmasına yol açar. Çok fazla ayrıntıya girmeyeceğim, çünkü bu komik sohbetler kendi başınıza keşfetmeniz gereken bir şey, ancak Firaxis Games'in gerçekten onu nereye çivilediğinin en iyi örneği. Bu karakterler bir çizgi romanın sayfalarından koparıldı, ancak üç boyutlular ve Marvel's Midnight Suns dünyası, Firaxis Games'in onları bir araya getirmek için kullandığı dramatik kapsayıcı anlatıdan çok daha fazlası.


Bu kapsayıcı anlatı, Marvel's Midnight Suns için taze olsa da, Marvel Comics söz konusu olduğunda tam olarak devrim niteliğinde değil - ama bu mutlaka kötü bir şey değil. Herhangi bir ödül töreninde En İyi Anlatı ödülünü kazanacak bir oyun değil ama olmaya çalıştığını da düşünmüyorum. Ana anlatı heyecan verici ve dramatik anlarla dolu, bazılarının geldiğini görmek oldukça kolay olsa da. Takımda aşılması gereken bölünmeler var, riskler giderek artıyor gibi görünüyor ve Tony Stark'ın tek satırlıklarından adil bir paydan daha fazlası var. Bir Marvel Comics evreninde geçen bir hikayeden isteyebileceğiniz her şeye sahip ve bu oyundaki karakterlere nihai bir hedef vermek söz konusu olduğunda fazlasıyla yeterli.


Yine de, konu kişilikleri ve Marvel's Midnight Suns oyuncu kadrosunun sunduğu oyunculuk performansları söz konusu olduğunda, söz konusu karakterlerin tümü harika bir şekilde üç boyutlu olsa da, oyun içindeki görünümleri söz konusu olduğunda kesinlikle o kadar kusursuz değiller. Firaxis Games'in karakter tasarımlarından hiç bahsetmediğimi açıkça belirtmek istiyorum, ancak Peter Parker'ın yüzünün ortaya çıkması, oyunda maskesini çıkarma konusundaki endişesi göz önüne alındığında komik bir şekilde yetersizdi. Marvel'ın Midnight Suns'ın performansından bahsediyorum, umutsuzca iyileşmesini umduğum bir şey.


PC'de Marvel's Midnight Suns'ı Steam on Medium ayarlarında oynuyorum - kurulumumun yapması gereken ve halledebileceği bir şey. Bununla birlikte, bazı garip tutarsızlıkları ve VFX'in ağır olduğu herhangi bir şeyin kekemeliği ve gecikmeyi tetiklemesinden kendimi alamıyorum (bulduğum bir şey münferit bir deneyim değil). Neyse ki, kekemelik ve gecikme yalnızca ara sıra oluyor ve performansı her zaman etkilemiyor. Captain Marvel'ın Photon Beam'i veya Ghost Rider'ın Hell Ride'ı gibi süper kahramanlık yeteneklerinin görüntüsünü azaltan talihsiz bir kesinti.


Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyorBuna ek olarak, savaşta maske takan karakterler söz konusu olduğunda (Örümcek Adam, Demir Adam ve Kaptan Amerika - birkaç isim) grafik kalitesi, karakterler söz konusu olduğunda grafik kalitesinden belirgin şekilde daha kötü görünüyor. kim yapmaz (örneğin, Nico, Doctor Strange, Captain Marvel ve Blade). Bunun küçük bir sorun olduğunu biliyorum, ancak Peter Parker yan yana dururken kesinlikle Magik'ten daha bulanık göründüğünde görmezden gelmek zor.


Bununla birlikte, dövüş sırasında ve senaryolu ara sahnelerin çoğunda, bu o kadar da sorun değil. Dolayısıyla, başka türlü lekesiz bir deneyim üzerindeki bu küçük leke, olduğu gibi kalır. Ve bu sorunların oyunun PC bağlantı noktasıyla sınırlı olmadığını söyleyecek hiçbir şey yok. Bu oyunun konsol sürümü hakkında yorum yapamam.


Marvel's Midnight Suns, herhangi bir iyi RPG veya strateji oyunu gibi içinde kaybolabileceğiniz bir oyundur. Hem savaşın içinde hem de dışında, bu oyunda çok fazla derinlik ve çok fazla yürek var. Her şey tıkır tıkır çalışıyor ve Firaxis Games, çok çeşitli Marvel Comics karakterlerini yakında unutamayacağım bir macerada bir araya getirme konusunda harika bir iş çıkardı. Firaxis Games'in ileriye dönük olarak hatırlanması gereken bir şey varsa, o da XCOM değil, Marvel's Midnight Suns'tır.

COMMENTS

Ad

2023,36,2023 Game's,1,Afr,1,AirFryer,1,Apex Legends,9,Arb,3,Assassin's Creed,9,Atomic Heart,9,Avatar Frontiers of Pandora,9,Aze,3,Back 4 Blood,9,Banishers Ghosts of New Eden,9,Call of Duty,14,Call of Duty Modern Warfare 2,52,Call of Duty Warzone 2,51,CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII,54,Crime Boss: Rockay City,9,CS:GO,1,Cyberpunk 2077,38,Cze,1,Dan,1,Dark and Darker,27,Dead Space Remake,19,Death Stranding 2,9,Destiny 2,63,Diablo 4,9,Dinkum,2,Disney Dreamlight Valley,9,Dragon Age,12,Dying Light 2,9,Elden Ring,537,Eng,174,Escape,9,Esp,167,F1,49,F1 Manager 2022,1,FİFA 23,18,Fire Emblem Engage,26,Forspoken,37,Fortnite,55,Fra,170,Game Guides,181,Game News,107,Game's,8,Generation Zero,9,Genshin Impact,84,Ger,174,God of War,18,God of War: Ragnarök,10,Goose Goose Duck,73,Gre,1,GTA,9,GTA 5,9,Half-Life,9,Halo Infinite,8,High On Life,18,Hogwarts,9,Hogwarts Legacy,118,Horizon,9,Hun,2,Hunting Simulator 2,7,ind,1,ita,2,İta,4,Jpn,169,Kor,1,League of Legends,18,Lords of the Fallen,9,Marvel's Avengers,17,Marvel's Midnight Suns,19,Minecraft,63,Minecraft Legends,9,Monster Hunter Rise,26,Multiversus,2,NBA,29,NFS Unbound,9,Nor,1,One Piece Odyssey,18,Overwatch 2,9,Oyun Klavuzları,8,Oyunlar,20,Payday 3,9,Phl,1,PlayStation,9,PlayStation Fix,9,po,1,Pokemon,19,Pokemon Guild of Adventurer,9,Pokemon Scarlet & Violet,64,Por,165,PS3,9,PUBG Mobile,2,Raft,1,Resident Evil 2,9,Resident Evil 4,9,Returnal,9,Robotic Vacuum,9,Rus,148,Skull and Bones,1,Slime Tower Tycoon,9,Spider-Man,2,Splinter Cell,9,Starfield,9,Stray,2,Street Fighter,8,Street Fighter 6,9,Tekken,9,The Cycle Frontier,5,The Great War,9,The Lords of the Fallen,9,Ukr,155,V Rising,16,Valheim,9,Valorant,57,Vampire Survivors,9,Warhammer,9,Warhammer 40K,18,Witcher,18,Witcher 3,43,WO LONG: FALLEN DYNASTY,9,World Cup,9,World of Warcraft,9,World of Warcraft: Dragonflight,41,Xbox,6,Yeni Yayınlar,2331,
ltr
item
Lord of Wise: Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyor
Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyor
Marvel's Midnight Suns incelemesi - Firaxis, Magik'ini çalıştırıyor,ücretsiz indir,türkçe yama,lost ark türkçe yama,
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhbyiI3nzYtifgQGxz9mbLJw6GCZPssNGhmEfzBZ0uzSQnY_HtbiTg1IDCdhEx4XXWLoSCsO947NrZmUy_HT64GDMRdhY1wiKGJAIAF1ogqkBwMWoRb4HRye9c2fn7XMv1ki98hVWlXOz6vkgB7ReWJuiBlFKLsqwz8iLIAy9NFTDpGS8x4n_jIKtZ-yQ=w640-h369
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhbyiI3nzYtifgQGxz9mbLJw6GCZPssNGhmEfzBZ0uzSQnY_HtbiTg1IDCdhEx4XXWLoSCsO947NrZmUy_HT64GDMRdhY1wiKGJAIAF1ogqkBwMWoRb4HRye9c2fn7XMv1ki98hVWlXOz6vkgB7ReWJuiBlFKLsqwz8iLIAy9NFTDpGS8x4n_jIKtZ-yQ=s72-w640-c-h369
Lord of Wise
https://www.lordofwise.com/2022/11/marvels-midnight-suns-incelemesi.html
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/2022/11/marvels-midnight-suns-incelemesi.html
true
2700017091695702682
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy