Доступні всі персонажі Marvel’s Midnight Suns

Доступні всі персонажі Marvel’s Midnight Suns,

Доступні всі персонажі Marvel’s Midnight Suns

Доступні всі персонажі Marvel’s Midnight Suns


Усе буде заплутано, і Мисливцю потрібна допомога, щоб впоратися з Ліліт – ось усі персонажі Marvel’s Midnight Suns, доступні на момент запуску


Marvel’s Midnight Suns від Firaxis Games об’єднує деяких із наймогутніших героїв Землі та могутніх істот із всесвіту коміксів Marvel для боротьби проти Ліліт, Матір’ї всіх демонів, і кількох найбільших лиходіїв. Звичайно, є сотні персонажів Marvel для Firaxis Games на вибір, коли справа доходить до складання списку, але є місце лише для кількох із них. Отже, якщо вам цікаво, хто потрапив до списку персонажів Marvel’s Midnight Suns, ви в потрібному місці.


Ця майбутня тактична рольова гра значною мірою ставить гравців у роль Мисливця – таємничого нового героя, який дебютує як один із найважливіших персонажів, але якщо ви шукаєте ще кілька впізнаваних облич, вам буде приємно дізнатися, що такі культові герої, як Капітан Америка та Залізна Людина зіграють у цій супергеройській пригоді з кількома відомими іменами, які стоять за акторським складом Marvel's Midnight Suns та списком акторів озвучення.


Персонажі Marvel Midnight Suns

Це всі персонажі Marvel’s Midnight Suns:


 • Лезо
 • Капітан Америка
 • Капітан Марвел
 • Доктор Стрендж
 • Примарний гонщик
 • Залізна людина
 • Магія
 • Ніко Мінору
 • Червона відьма
 • Людина-павук
 • Росомаха
 • Дедпул (DLC)
 • Морбіус (DLC)
 • Буря (DLC)
 • Venom (DLC)


Доступні всі персонажі Marvel’s Midnight Suns


Лезо

Блейд, справжнє ім'я Ерік Брукс, безперечно, найвидатніший (і, можливо, найефективніший) вбивця вампірів у всесвіті Marvel Comics. Щоразу, коли виникає проблема з кровоссальним потомством Дракули, найкраще звернутися до Блейда. Це не означає, що він не здатний боротися з іншими надприродними загрозами, тому Ліліт та її демонічна армія краще стерегтися. Він досвідчений майстер бойових мистецтв, спритно володіє вогнепальною зброєю та ідеальний член команди Marvel’s Midnight Suns.


Капітан Америка

Капітан Америка, справжнє ім’я Стів Роджерс, не є тим обличчям, яке ви часто бачите, щоб битися разом із Marvel Comics Midnight Sons, але це не означає, що він тримається подалі від небезпеки. Усюди, де є небезпека та лиходій, якого потрібно побити, ви знайдете Капітана Америку та його щит. Він є центральною частиною майже кожної великої події у всесвіті коміксів Marvel і повинен забезпечити важливе лідерство — і надійний правий хук — у боротьбі з Ліліт.


Капітан Марвел

Капітан Марвел, також відомий як Керол Денверс, — космічна сила, яку широко вважають одним із найвитриваліших героїв у всесвіті коміксів Marvel. Подібно до Капітана Америки, ви нечасто побачите, як вона бореться разом з Midnight Sons проти надприродних загроз, але вона також є ще одним персонажем, який відіграє важливу роль лідера, коли справа доходить до великих подій у коміксах Marvel.


Доктор Стрендж

Доктор Стрендж, його ім'я Стівен, є майстром містичного мистецтва і одним із найвидатніших чаклунів у Всесвіті коміксів Marvel. Доктор Стрендж, якого часто зображують як найвищого чаклуна своєї Землі, може використовувати заклинання та створювати ілюзії за допомогою найкращих із них. Він також є визнаним учасником коміксів Marvel Comics Midnight Sons, тож він знає, як обійти надприродну загрозу. Ліліт не має жодних шансів із залученням Доктора Стренджа.


Примарний гонщик

Примарний гонщик, який цього разу насправді є Роббі Рейєсом, не обов’язково є персонажем, якого ви асоціюєте з «Опівнічними синами» коміксів Marvel, але Роббі робить речі інакше, ніж Джонні Блейз, його попередник. Звичайно, Блейз був втіленням Духа Помсти, але Рейєс використовує цей Дух не тільки для цього – його пекельні ланцюги, безсумнівно, є бажаним активом у боротьбі з Ліліт. О, і він також має пекельний зарядний пристрій – тому що мотоцикли останній Ghost Rider, чи не так?


Залізна людина

Залізну людину, також відомого як Тоні Старк, часто називають найбільшим захисником Землі – і зрозуміло чому. Завдяки високотехнологічній броні, одному з найрозумніших у всесвіті коміксів Marvel і незрівнянному его, він збирається дати Ліліт шанс отримати гроші в Marvel’s Midnight Suns. Можливо, він не є тим, кого ви часто асоціюєте з Midnight Sons, але, подібно до Капітана Америки та Капітана Марвел, він часто перебуває в центрі будь-якої великої події у всесвіті Marvel Comics. Цілком зрозуміло, що тут він буде з Блейдом і Ніко Мінору.


Магія

Меджік, справжнє ім'я Ілляна Распутіна, — сестра-мутантка-чарівниця Колоса Людей Ікс. У всесвіті Marvel Comics її часто зображують як всемогутню правительку демонічного царства, відомого як Лімбо. Ми не знаємо, хто це зіграє в історії Marvel’s Midnight Suns, але вона одна з «великих зброї», коли справа доходить до чаклунства у всесвіті Marvel. Отже, той факт, що її переконали приєднатися до боротьби проти Ліліт, говорить вам про те, наскільки серйозною є загроза, яку вона становить.


Ніко Мінору

Ніко Мінору, яку ви також можете побачити як сестру Ґрімм, є ще однією могутньою чарівницею зі всесвіту коміксів Marvel, однак вона багато часу має справу з Магією крові, що робить її цікавою перевагою для команди, зібраної разом у Marvel’s. Опівнічні сонця. Не маючи професійної підготовки, Ніко покладається на Посох Одного для багатьох своїх заклинань. Це може зробити її дещо непередбачуваною, оскільки Staff of One не завжди підігрує, але, схоже, вона набагато здатніша в Marvel’s Midnight Suns, ніж вона була в перші дні як одна з Marvel Comics Runaways.


Червона відьма

Ванда Максимофф, сумно відома Багряна Відьма, є суперечливим персонажем у всесвіті коміксів Marvel Comics, який часто танцює тонку межу між героєм і лиходієм, як би навмисно чи ненавмисно це було. Незважаючи на її дії у всесвіті Marvel Comics, зазвичай вона є персонажем, на якого люди можуть покластися. Вона також є одним із найпотужніших користувачів магії, тому залучити її до боротьби з Ліліт та її демонами, безумовно, є сенсом. Просто... будьте обережні з нею, гаразд? Відомо, що вона… О, позбавила майже мільйона мутантів їхніх сил. Нічого страшного.


Людина-павук

Це не була б гра Marvel без доброзичливого сусіда, чи не так? Людина-павук, також відомий як Пітер Паркер, завжди готовий допомогти, коли насувається небезпека. Будучи одним із найрозумніших героїв у всесвіті коміксів Marvel, він не просто пара рук у червоному спандексі – Людина-павук може бути потужним активом, а разом із Marvel’s Midnight Suns також дає гравцям можливість взаємодіяти з персонажами за межами поля бою. , теж хороший друг. Ми не можемо дочекатися, щоб побачити більше його в дії перед датою виходу Marvel Midnight Suns.


Росомаха

Чи дійсно нам потрібно представляти цю ікону всесвіту Marvel Comics? Росомаха, відомий як Джеймс «Логан» Хоулетт, є коротким королем і одним із найвитриваліших героїв. З сильним регенеративним лікувальним фактором і адамантієвим скелетом (дякую, програма Weapon X), Росомаха не впадає легко. Він може бути невід’ємною частиною «Людей Ікс» Чарльза Ксав’єра, але він завжди застрягає в найбільших битвах у всесвіті коміксів Marvel, тож без нього це був би неповний список у Marvel’s Midnight Suns.


Що ж, це все, що ми знаємо про всіх персонажів Marvel’s Midnight Suns, яких ви можете очікувати в битві з Ліліт, Матір’ю всіх демонів, у майбутній тактичній RPG від Firaxis Games. Якщо ви хочете знати, коли ви зможете грати в цю гру, ви можете дізнатися все, що ми знаємо про дату виходу Marvel’s Midnight Suns, прямо тут.

COMMENTS

Ad

2023,36,2023 Game's,1,Afr,1,AirFryer,1,Apex Legends,9,Arb,3,Assassin's Creed,9,Atomic Heart,9,Avatar Frontiers of Pandora,9,Aze,3,Back 4 Blood,9,Banishers Ghosts of New Eden,9,Call of Duty,14,Call of Duty Modern Warfare 2,52,Call of Duty Warzone 2,51,CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII,54,Crime Boss: Rockay City,9,CS:GO,1,Cyberpunk 2077,38,Cze,1,Dan,1,Dark and Darker,27,Dead Space Remake,19,Death Stranding 2,9,Destiny 2,63,Diablo 4,9,Dinkum,2,Disney Dreamlight Valley,9,Dragon Age,12,Dying Light 2,9,Elden Ring,537,Eng,174,Escape,9,Esp,167,F1,49,F1 Manager 2022,1,FİFA 23,18,Fire Emblem Engage,26,Forspoken,37,Fortnite,55,Fra,170,Game Guides,181,Game News,107,Game's,8,Generation Zero,9,Genshin Impact,84,Ger,174,God of War,18,God of War: Ragnarök,10,Goose Goose Duck,73,Gre,1,GTA,9,GTA 5,9,Half-Life,9,Halo Infinite,8,High On Life,18,Hogwarts,9,Hogwarts Legacy,118,Horizon,9,Hun,2,Hunting Simulator 2,7,ind,1,ita,2,İta,4,Jpn,169,Kor,1,League of Legends,18,Lords of the Fallen,9,Marvel's Avengers,17,Marvel's Midnight Suns,19,Minecraft,63,Minecraft Legends,9,Monster Hunter Rise,26,Multiversus,2,NBA,29,NFS Unbound,9,Nor,1,One Piece Odyssey,18,Overwatch 2,9,Oyun Klavuzları,8,Oyunlar,20,Payday 3,9,Phl,1,PlayStation,9,PlayStation Fix,9,po,1,Pokemon,19,Pokemon Guild of Adventurer,9,Pokemon Scarlet & Violet,64,Por,165,PS3,9,PUBG Mobile,2,Raft,1,Resident Evil 2,9,Resident Evil 4,9,Returnal,9,Robotic Vacuum,9,Rus,148,Skull and Bones,1,Slime Tower Tycoon,9,Spider-Man,2,Splinter Cell,9,Starfield,9,Stray,2,Street Fighter,8,Street Fighter 6,9,Tekken,9,The Cycle Frontier,5,The Great War,9,The Lords of the Fallen,9,Ukr,155,V Rising,16,Valheim,9,Valorant,57,Vampire Survivors,9,Warhammer,9,Warhammer 40K,18,Witcher,18,Witcher 3,43,WO LONG: FALLEN DYNASTY,9,World Cup,9,World of Warcraft,9,World of Warcraft: Dragonflight,41,Xbox,6,Yeni Yayınlar,2331,
ltr
item
Lord of Wise: Доступні всі персонажі Marvel’s Midnight Suns
Доступні всі персонажі Marvel’s Midnight Suns
Доступні всі персонажі Marvel’s Midnight Suns,
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEh27nZZnDAXo7DX_GEbziCrxwYNTFqUE_IcrDAfx4dNLzxaNqH9z2BVMqN1RlyXo_1CeBaKAeQQHhu9nZ7Iqw-g_Yc_pnni2GUkyoJMEpJtScUYIGOHbd1V2xopy_spwme2VKkEIaJmVzuSeAGqJjuN4vCbQ2PQlMA2SxSZ2HkuJyd8fyEufr5-F7RM1g=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEh27nZZnDAXo7DX_GEbziCrxwYNTFqUE_IcrDAfx4dNLzxaNqH9z2BVMqN1RlyXo_1CeBaKAeQQHhu9nZ7Iqw-g_Yc_pnni2GUkyoJMEpJtScUYIGOHbd1V2xopy_spwme2VKkEIaJmVzuSeAGqJjuN4vCbQ2PQlMA2SxSZ2HkuJyd8fyEufr5-F7RM1g=s72-w640-c-h360
Lord of Wise
https://www.lordofwise.com/2022/11/marvels-midnight-suns.html
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/2022/11/marvels-midnight-suns.html
true
2700017091695702682
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy