Перші безкоштовні вихідні у Modern Warfare 2 заплановано на грудень

Перші безкоштовні вихідні у Modern Warfare 2 заплановано на грудень

Перші безкоштовні вихідні у Modern Warfare 2 заплановано на груденьЗа чутками, перші безкоштовні вихідні у Modern Warfare 2 відбудуться в грудні. Вихідні дадуть усім гравцям безкоштовний доступ до вибраних багатокористувацьких режимів і карт MW2, і це чудова можливість для гравців спробувати, перш ніж купувати.


Коли перші безкоштовні вихідні у Modern Warfare 2?

Перші безкоштовні вихідні в Modern Warfare 2 почнуться 15 грудня і закінчаться 18 грудня.


Джерела, які нібито спілкувалися з Insider Gaming, стверджували, що дата початку та закінчення безкоштовних вихідних MW2 вище.


Ні Activision, ні Infinity Ward офіційно не оголосили про безкоштовні вихідні MW2 або подвійні вихідні XP. До цього часу ми, як правило, очікували почути про обидва, щоб дати гравцям поштовх за допомогою їхніх нагород Battle Pass. Наприклад, був подвійний XP і безкоштовні вихідні лише через два тижні після виходу Call of Duty: Vanguard минулого року.


Ті ж джерела також натякали, що оновлення в середині сезону Modern Warfare 2 і Warzone 2 Season 1 буде застосовано напередодні, 14 грудня. Більше подробиць про це оновлення не було розкрито, хоча розробник надав дорожню карту щодо того, що гравці можуть очікуйте оновлень гри найближчим часом.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski