Чи можна змінити час у Pokemon Scarlet and Violet?

Чи можна змінити час у Pokemon Scarlet and Violet?

Чи можна змінити час у Pokemon Scarlet and Violet?Тут ми відповідаємо на ваше запитання про те, чи можна змінити час у Pokemon Scarlet And Violet.


Pokemon Scarlet and Violet — останні частини тривалої серії від Game Freak. У цих іграх є кілька нових функцій і механік, які викликають неоднозначну реакцію гравців. Механіка циклу «День і ніч» зазнала значних змін у цій грі. Ця механіка була введена в Поколінні 2 і була важливою частиною гри. Час доби впливає на шанси зустріти певних покемонів, тому бажання змінити час цілком зрозуміле. У цій статті ми відповімо на ваше запитання про те, чи можна змінити час у Pokemon Scarlet and Violet.


Чи можете ви змінити час у Pokemon Scarlet and Violet?


Чи можна змінити час у Pokemon Scarlet and Violet?


Щоб дати однозначну відповідь, ви не можете змінити час у Pokemon Scarlet and Violet. Замість того, щоб залежати від таймера Switch, ці назви мають власні внутрішньоігрові годинники. Ви можете почекати, поки мине час, щоб перейти від дня до ночі та навпаки. На щастя, ці цикли відбуваються кожні 30 хвилин, тому вам доведеться чекати півгодини, щоб досягти бажаного часу. Багато ігор використовують механіку сну для зміни часу доби. Це також не спрацює, якщо ви спите в ліжку в гуртожитку Академії. Це відновить здоров’я та PP вашого покемона. Жоден метод зміни часу вашої консолі не спрацює.


У грі є три окремі фази протягом 30-хвилинного циклу. Це День, Сутінки та Ніч, кожен з яких має певну характеристику.


Разом з часом ви не можете змінити погоду в Scarlet and Violet. Погода випадково змінюється в регіоні Палдеа, і ви нічого не можете з цим вдіяти. Доведеться витратити час до зміни погоди. Однак у цій грі можна плідно проводити час, влаштовуючи пікніки, збираючи предмети або проводячи Tera Raid.


Це все від нас щодо того, чи можна змінити час у Pokemon Scarlet and Violet.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski