Pokémon Scarlet & Violet: Wooper ve Clodsire İçin Kullanılacak En İyi Doğalar

Pokémon Scarlet & Violet: Wooper ve Clodsire İçin Kullanılacak En İyi Doğalar

Pokémon Scarlet & Violet: Wooper ve Clodsire İçin Kullanılacak En İyi Doğalarİşte Pokémon Scarlet & Violet'te Wooper ve Clodsire için en iyi Nature hakkında bir rehber.


Pokemon Scarlet ve Violet'in piyasaya sürülmesi birkaç yol tümseğiyle vuruldu. Ancak yine de kendi segmentinde bir ilk olan açık dünya özelliği ile sadık oyuncularında merak uyandırmayı başardı. Oyundaki çok çeşitli Doğalar, oyuncuların Pokemon'ları için doğru olana karar vermelerini oldukça kafa karıştırıcı hale getirebilir. Yeni gelenler için, oyundaki Doğa, Pokemon'unuzun istatistiklerini değiştiren bir özelliktir. Bu kılavuzda size Pokémon Scarlet & Violet'te Wooper ve Clodsire için En İyi Doğaları göstereceğiz.


Pokémon Scarlet & Violet'te Wooper ve Clodsire için En İyi Doğalar Hangileridir?  • Sassy (Özel Savunmayı artırır, Hızı azaltır)
  • Dikkatli (Özel Savunmayı artırır, Özel Saldırıyı azaltır)


Tedbirli doğa, Özel Savunmayı güçlendirerek Wooper ve Clodsire'ınızı Özel Saldırılardan korur. Sassy doğası ise Özel Savunmanızı artırır ancak Pokémon'unuzun hızını düşürür. Fark ettiyseniz, bu Pokemonların gerçek gücü Özel Savunmalarında yatmaktadır. Savunma onlar için en iyi saldırı biçimidir ve bu nedenle bunu destekleyen Doğaları seçtik. Clodsire temel olarak bir tanktır ve kendisi için sahip olduğu en iyi istatistik, 130 HP'lik çılgın tabanıdır. Bunu tamamlamak için, bu Pokemon'u aşırı güçlü kılmak için Özel Savunma istatistiklerine odaklandık. Bununla birlikte, Wooper ve Clodsire'ın hareket havuzunda zaten iyi hücum hamleleri olduğundan, diğer niteliklerin (Hız ve Özel Saldırı) azalması konusunda endişelenmenize gerek yok.


Pokémon Scarlet & Violet: Wooper ve Clodsire İçin Kullanılacak En İyi Doğalar

Post a Comment

Daha yeni Daha eski