Pokémon Scarlet & Violet: найкращі природи для Вупера та Клодсара

Pokémon Scarlet & Violet: найкращі природи для Вупера та Клодсара

Pokémon Scarlet & Violet: найкращі природи для Вупера та КлодсараОсь путівник щодо найкращої природи для Вупера та Клодсара в Pokémon Scarlet & Violet.


Випуск Pokemon Scarlet and Violet зіткнувся з кількома нерівностями. Але йому все одно вдалося прищепити цікавість серед своїх лояльних гравців своєю функцією відкритого світу – першою у своєму сегменті. Широкий вибір натур у грі може ускладнити гравцям вибір правильного покемона. Для новачків природа в грі є атрибутом, який змінює статистику вашого покемона. У цьому посібнику ми покажемо вам найкращі натури Вупера та Клодсара в Pokémon Scarlet & Violet.


Які найкращі натури для Вупера та Клодсара в Pokémon Scarlet & Violet?  • Sassy (підсилює спеціальний захист, зменшує швидкість)
  • Обережно (підсилює спеціальний захист, зменшує спеціальну атаку)


Обережний характер посилює спеціальний захист, захищаючи вашого Вупера та Клодсара від спеціальних атак. Нахабна природа, з іншого боку, збільшує ваш спеціальний захист, але знижує швидкість вашого покемона. Якщо ви помітили, справжня сила цих покемонів полягає в їх спеціальному захисті. Захист є найкращою формою нападу для них, тому ми вибрали природу, яка підтримує це. По суті, Clodsire — це танк, і найкраща характеристика, яку він має, — це його божевільна базова потужність у 130 HP. Щоб доповнити це, ми зосередилися на статистиці спеціального захисту, щоб зробити цих покемонів переможними. Однак вам не варто хвилюватися про зниження інших характеристик — швидкості та спеціальної атаки — оскільки Вупер і Клодсар уже мають пристойні атакуючі ходи в своєму пулі.


Pokémon Scarlet & Violet: найкращі природи для Вупера та Клодсара

Post a Comment

Daha yeni Daha eski