Tüm Marvel's Midnight Suns karakterleri mevcut

Tüm Marvel's Midnight Suns karakterleri mevcut,captain america,toni stark,marvel,venon,

Tüm Marvel's Midnight Suns karakterleri mevcut

Tüm Marvel's Midnight Suns karakterleri mevcut


İşler karışacak ve Avcı'nın Lilith'le başa çıkmak için biraz yardıma ihtiyacı var - işte lansman sırasında mevcut olan tüm Marvel's Midnight Suns karakterleri


Firaxis Games'in Marvel's Midnight Suns'ı, tüm Şeytanların Annesi Lilith'e ve oradaki en büyük kötü adamlardan bir seçkiye karşı savaşmak için Dünyanın En Kudretli Kahramanlarından bazılarını ve Marvel Comics evreninden güçlü varlıkları bir araya getiriyor. Tabii ki, Firaxis Games'in bir kadro oluşturmaya geldiğinde aralarından seçim yapabileceği yüzlerce Marvel karakteri var, ancak bunlardan sadece birkaçı için yer var. Yani, Marvel's Midnight Suns karakter listesine kimin girdiğini merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz.


Yaklaşan bu taktik RPG, oyuncuları büyük ölçüde, en önemli karakterlerden biri olarak çıkış yapan gizemli yeni bir kahraman olan The Hunter rolüne sokuyor, ancak birkaç tanınabilir yüz daha arıyorsanız, ikonik kahramanların beğendiğini bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Captain America ve Iron Man, Marvel's Midnight Suns oyuncu kadrosu ve seslendirme sanatçıları listesinin arkasında yer alan bazı ünlü isimlerle bu süper kahraman macerasında yer alacak.


Marvel'in Geceyarısı Güneşleri karakterleri

Şimdiye kadar Marvel'ın Midnight Suns karakterlerinin hepsi bunlar:


 • Blade
 • Captain America
 • Captain Marvel
 • Doctor Strange
 • Ghost Rider
 • Iron Man
 • Magik
 • Nico Minoru
 • Scarlet Witch
 • Spider-Man
 • Wolverine
 • Deadpool (DLC)
 • Morbius (DLC)
 • Storm (DLC)
 • Venom (DLC)


Blade Captain America Captain Marvel Doctor Strange Ghost Rider Iron Man Magik Nico Minoru Scarlet Witch Spider-Man Wolverine Deadpool (DLC) Morbius (DLC) Storm (DLC) Venom (DLC)Bıçak ağzı

Gerçek adı Eric Brooks olan Blade, Marvel Comics evrenindeki en önde gelen (ve belki de en etkili) vampir avcısıdır. Ne zaman Dracula'nın kan emen yavrularıyla ilgili bir sorun olsa, başvurulacak en iyi yer Blade'dir. Ancak bu, diğer doğaüstü tehditlere karşı yetenekli bir savaşçı olmadığı anlamına gelmez, bu yüzden Lilith ve onun şeytani ordusu dikkatli olsa iyi olur. Yetenekli bir dövüş sanatçısı, ateşli silahlarda usta ve Marvel's Midnight Suns ekibinin mükemmel bir üyesi.


Kaptan Amerika

Kaptan Amerika, gerçek adı Steve Rogers, Marvel Comics'in Midnight Sons ile çok sık dövüştüğünü göreceğiniz bir yüz değil - ama bu, kendisini tehlikeden uzak tuttuğu anlamına gelmiyor. Nerede tehlike varsa ve yenilmesi gereken bir kötü adam varsa, Kaptan Amerika'yı ve onun kalkanını bulacaksınız. O, Marvel Comics evrenindeki hemen hemen her büyük olayın merkezi bir parçası ve Lilith'e karşı mücadelede önemli bir liderlik - ve sağlam bir sağ kroşe - sağlamalı.


Kaptan Marvel

Carol Danvers olarak da bilinen Captain Marvel, Marvel Comics evrenindeki en zorlu kahramanlardan biri olarak kabul edilen kozmik bir güç merkezidir. Kaptan Amerika gibi, doğaüstü tehditlere karşı Midnight Sons ile birlikte savaştığını sık sık görmüyorsunuz, ama aynı zamanda Marvel Comics'teki büyük olaylar söz konusu olduğunda kendisini önemli bir liderlik rolünde bulan başka bir karakter.


Doktor Garip

İlk adı Stephen olan Doctor Strange, Mistik Sanatların ustasıdır ve Marvel Comics Evrenindeki en önde gelen büyücülerden biridir. Genellikle Dünyasının Yüce Büyücüsü olarak tasvir edilen Doctor Strange, büyüler yapabilir ve en iyileriyle illüzyonlar yaratabilir. Aynı zamanda Marvel Comics'in Midnight Sons'ın köklü bir üyesidir - bu nedenle doğaüstü bir tehdidin üstesinden gelmenin yolunu bilir. İşin içinde Doctor Strange varken Lilith'in hiç şansı yok.


Hayalet Sürücü

Bu sefer aslında Robbie Reyes olan Ghost Rider, Marvel Comics'in Midnight Sons'uyla ilişkilendireceğiniz bir karakter olmayabilir - ancak Robbie, selefi Johnny Blaze'den farklı şeyler yapıyor. Blaze, Spirit of Vengeance'ın vücut bulmuş haliydi elbette, ancak Reyes bu Ruhu bundan daha fazlası için kullanıyor - Cehennem zincirleri şüphesiz Lilith'e karşı mücadelede hoş karşılanan bir varlık. Oh, ayrıca bir Hell Charger'ı da var - çünkü motosikletler son Ghost Rider, değil mi?


Demir Adam

Tony Stark olarak da bilinen Demir Adam, genellikle Dünyanın En Büyük Savunucusu olarak anılır - ve nedenini görmek açık. Yüksek teknoloji ürünü bir zırh takımı, Marvel Comics evrenindeki en zeki beyinlerden biri ve emsalsiz bir egosuyla, Marvel's Midnight Suns'ta Lilith'e parasını deneyecek. O, Midnight Sons ile sık sık bağdaştırdığınız biri olmayabilir, ancak Kaptan Amerika ve Kaptan Marvel gibi, Marvel Comics evrenindeki herhangi bir büyük olayda genellikle önde ve merkezde yer alır. Burada Blade ve Nico Minoru ile omuz omuza olması mantıklı.


büyü

Gerçek adı Illyana Rasputina olan Magik, X-Men's Colossus'un mutant büyücü kız kardeşidir. Marvel Comics evreninde, genellikle Limbo olarak bilinen şeytani alemin her şeye gücü yeten hükümdarı olarak tasvir edilir. Bunun Marvel's Midnight Suns'ın anlatısında kimin oynayacağını bilmiyoruz, ancak konu Marvel evreninde büyücülük olduğunda 'büyük silahlardan' biri. Yani, Lilith'e karşı mücadeleye katılmaya ikna edilmiş olması, oluşturduğu tehdidin ne kadar ciddi olduğu hakkında size çok şey anlatıyor.


Nico Minoru

Rahibe Grimm olarak da anıldığını görebileceğiniz Nico Minoru, Marvel Comics evreninden başka bir güçlü büyücüdür - ancak, çoğu zaman Blood Magic ile uğraşır, bu da onu Marvel's'ta bir araya gelen ekip için ilginç bir varlık haline getirir. Geceyarısı Güneşleri. Profesyonel eğitim almamış olan Nico, yaptığı büyülerin çoğu için Asaya güvenir. Staff of One her zaman birlikte oynamadığından, bu onu biraz tahmin edilemez hale getirebilir - ancak Marvel's Midnight Suns'ta Marvel Comics'in Runaways'lerinden biri olarak ilk günlerde olduğundan çok daha yetenekli gibi görünüyor.


Kızıl Cadı

Kötü şöhretli Scarlet Witch Wanda Maximoff, Marvel Comics evreninde tartışmalı bir karakterdir - ne kadar kasıtlı veya kasıtsız olursa olsun, genellikle kahraman ve kötü adam arasındaki ince çizgide dans eder. Marvel Comics evrenindeki eylemlerine rağmen, genellikle insanların güvenebileceği bir karakterdir. Aynı zamanda oradaki en güçlü sihir kullanıcılarından biri, bu yüzden onu Lilith ve iblisleriyle mücadele etmesi için yan tarafa getirmek kesinlikle mantıklı bir şey. Sadece... ona dikkat et, tamam mı? Onun... Oh, neredeyse bir milyon mutantı güçlerinden uzaklaştırdığı biliniyor. Önemli değil.


Örümcek Adam

Mahalledeki herkesin cana yakın ağ fırlatıcısı olmadan gerçekten bir Marvel oyunu olmazdı, değil mi? Peter Parker olarak da bilinen Örümcek Adam, yaklaşan bir tehlike olduğunda yardım etmeye her zaman heveslidir. Marvel Comics evrenindeki en akıllı kahramanlardan biri olarak, yalnızca kırmızı spandeksli bir çift el değil – Örümcek Adam yetenekli bir varlık olabilir ve Marvel's Midnight Suns ile oyunculara savaş alanı dışındaki karakterlerle etkileşim kurma şansı da verebilir. , aynı zamanda iyi bir arkadaş. Marvel's Midnight Suns çıkış tarihinden önce onu daha fazla çalışırken görmek için sabırsızlanıyoruz.


kurt

Marvel Comics evreninin bu ikonunu gerçekten tanıtmamız gerekiyor mu? James "Logan" Howlett olarak bilinen Wolverine, kısa boylu bir kral ve oradaki en çetin kahramanlardan biri. Güçlü bir yenileyici iyileştirme faktörü ve bir Adamantium iskeleti (teşekkürler, Weapon X programı) ile Wolverine kolay kolay pes etmez. Charles Xavier'in X-Men'inin ayrılmaz bir parçası olabilir, ancak her zaman Marvel Comics evrenindeki en büyük dövüşlerin içinde sıkışıp kalıyor - yani onsuz Marvel's Midnight Suns'ta tam bir kadro olmazdı.


Firaxis Games'in yakında çıkacak olan taktik RPG'sinde tüm Şeytanların Annesi Lilith'e karşı savaşırken görmeyi bekleyebileceğiniz tüm Marvel's Midnight Suns karakterleri hakkında bildiğimiz her şey bu. Bu oyunu ne zaman oynayabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, Marvel's Midnight Suns çıkış tarihi hakkında bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz.

COMMENTS

Ad

2023,36,2023 Game's,1,Afr,1,AirFryer,1,Apex Legends,9,Arb,3,Assassin's Creed,9,Atomic Heart,9,Avatar Frontiers of Pandora,9,Aze,3,Back 4 Blood,9,Banishers Ghosts of New Eden,9,Call of Duty,14,Call of Duty Modern Warfare 2,52,Call of Duty Warzone 2,51,CRISIS CORE –FINAL FANTASY VII,54,Crime Boss: Rockay City,9,CS:GO,1,Cyberpunk 2077,38,Cze,1,Dan,1,Dark and Darker,27,Dead Space Remake,19,Death Stranding 2,9,Destiny 2,63,Diablo 4,9,Dinkum,2,Disney Dreamlight Valley,9,Dragon Age,12,Dying Light 2,9,Elden Ring,537,Eng,174,Escape,9,Esp,167,F1,49,F1 Manager 2022,1,FİFA 23,18,Fire Emblem Engage,26,Forspoken,37,Fortnite,55,Fra,170,Game Guides,181,Game News,107,Game's,8,Generation Zero,9,Genshin Impact,84,Ger,174,God of War,18,God of War: Ragnarök,10,Goose Goose Duck,73,Gre,1,GTA,9,GTA 5,9,Half-Life,9,Halo Infinite,8,High On Life,18,Hogwarts,9,Hogwarts Legacy,118,Horizon,9,Hun,2,Hunting Simulator 2,7,ind,1,ita,2,İta,4,Jpn,169,Kor,1,League of Legends,18,Lords of the Fallen,9,Marvel's Avengers,17,Marvel's Midnight Suns,19,Minecraft,63,Minecraft Legends,9,Monster Hunter Rise,26,Multiversus,2,NBA,29,NFS Unbound,9,Nor,1,One Piece Odyssey,18,Overwatch 2,9,Oyun Klavuzları,8,Oyunlar,20,Payday 3,9,Phl,1,PlayStation,9,PlayStation Fix,9,po,1,Pokemon,19,Pokemon Guild of Adventurer,9,Pokemon Scarlet & Violet,64,Por,165,PS3,9,PUBG Mobile,2,Raft,1,Resident Evil 2,9,Resident Evil 4,9,Returnal,9,Robotic Vacuum,9,Rus,148,Skull and Bones,1,Slime Tower Tycoon,9,Spider-Man,2,Splinter Cell,9,Starfield,9,Stray,2,Street Fighter,8,Street Fighter 6,9,Tekken,9,The Cycle Frontier,5,The Great War,9,The Lords of the Fallen,9,Ukr,155,V Rising,16,Valheim,9,Valorant,57,Vampire Survivors,9,Warhammer,9,Warhammer 40K,18,Witcher,18,Witcher 3,43,WO LONG: FALLEN DYNASTY,9,World Cup,9,World of Warcraft,9,World of Warcraft: Dragonflight,41,Xbox,6,Yeni Yayınlar,2331,
ltr
item
Lord of Wise: Tüm Marvel's Midnight Suns karakterleri mevcut
Tüm Marvel's Midnight Suns karakterleri mevcut
Tüm Marvel's Midnight Suns karakterleri mevcut,captain america,toni stark,marvel,venon,
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiRbholw7otwiIv3BInxmqQOGrKo8JGL0Hc5ByHUkomjwxGVYBBvBWftccJB4dPLbSN5HoaVGKmMrQfFLyTpprFN7uJShFeHN1STzs776nmfyysDBmxpFo42VjejrdMbE0DQDAoF1SRxtgY0O3-X8Vz3cZAQwMuEeExvRLehQ3bZNiMp7mX1VLSPggguw=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiRbholw7otwiIv3BInxmqQOGrKo8JGL0Hc5ByHUkomjwxGVYBBvBWftccJB4dPLbSN5HoaVGKmMrQfFLyTpprFN7uJShFeHN1STzs776nmfyysDBmxpFo42VjejrdMbE0DQDAoF1SRxtgY0O3-X8Vz3cZAQwMuEeExvRLehQ3bZNiMp7mX1VLSPggguw=s72-w640-c-h360
Lord of Wise
https://www.lordofwise.com/2022/11/tum-marvels-midnight-suns-karakterleri.html
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/
https://www.lordofwise.com/2022/11/tum-marvels-midnight-suns-karakterleri.html
true
2700017091695702682
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts VIEW ALL Readmore Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All RECOMMENDED FOR YOU LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Jan Feb Mar Apr May Jun Jul Aug Sep Oct Nov Dec just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy