Warzone 2: En İyi SMG

Warzone 2: En İyi SMG

Warzone 2: En İyi SMG


Warzone 2'de oyun tarzınıza göre çok çeşitli silahlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu oynaması ücretsiz battle royale nişancı oyununda, silahlarınızın seçimi maçın sonucunu belirleyebilir. Şimdi, keskin nişancılar yeni Al Mazrah haritasında çok konuşuluyor ama binaları temizlemeniz gerektiğinde ne yaparsınız? Güvenilir saldırı tüfeklerini tercih edebilirsiniz, ancak onlar bile ateş hızının üzerindeki menzil için yapılmıştır. Yakın mesafeli bir dövüşü kazanmak için yapabileceğiniz en iyi şey bir SMG kullanmaktır. Oyunda birçok SMG var. Bu yazımızda size Warzone 2'deki en iyi SMG'nin hangisi olduğunu anlatacağız.


Warzone 2'deki En İyi SMGWarzone 2: En İyi SMGYakın mesafeli dövüşler için av tüfeği ve SMG arasında seçim yapabilirsiniz. Av tüfeği yumruk atmasına rağmen ağırdır ve tekrar ateşlenmesi çok zaman alır. SMG'ler ise lazer benzeri atış hızlarıyla rakibinizi eritebilir. Bu oyunda her biri artıları ve eksileri olan birçok SMG var. Ancak FSS Hurricane, Warzone 2'deki en iyi SMG'dir ve işte nedenleri.


  • Yıldız Ateş Hızı: Bu silah, düşük TTK'sı ile düşmanınızı kolayca biçebilir. Bu silahın atış hızı Fennec-45 ile aynı seviyede değil, ancak bir silahlı çatışmada kendi yerini tutabilir.
  • Yüksek Doğruluk ve Düşük geri tepme: FSS Hurricane'in Warzone 2'deki en iyi SMG olmasının nedeni, bir SMG ile Assault Rifle arasında bir melez gibi çalışmasıdır. Silahın inanılmaz isabet oranı ve yüksek geri tepme kontrolü vardır. Bu, hem yakın hem de orta menzilli dövüşlerde mükemmel olmanızı sağlayacaktır.
  • Ağır Hasar: Diğer SMG'lerle karşılaştırıldığında, FSS Hurricane oyundaki en iyi hasar istatistiğine sahiptir. Bu, bir çatışmaya kolaylıkla hakim olmanıza yardımcı olacaktır.


Bu silah temel seviyede güçlüdür ancak eksikliklerini gidermek için eklentilerle yükseltebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski