Banishers Ghosts of New Eden çıkış tarihi söylentileri, hikaye, oynanış

Banishers Ghosts of New Eden çıkış tarihi söylentileri, hikaye, oynanış

Banishers Ghosts of New Eden çıkış tarihi söylentileri, hikaye, oynanış


Aksiyon RPG'sine geçmeden önce tüm Banishers Ghosts of New Eden çıkış tarihi, hikayesi ve oynanış bilgilerine genel bir bakış edinin.


Don't Nod, 2018'de Vampyr'den bu yana bir aksiyon oyunu yayınlamadı, ancak 1695'te geçen ruhani bir aksiyon-macera oyunu olan Banishers Ghosts of New Eden ile geri döndüler. Ancak, oyun hakkında bilmeniz gerekenler nelerdir? Banishers Ghosts of New Eden çıkış tarihinden önce mi?


Eh, Vampyr'den farklı olarak, Banishers, iki sevgili etrafında odaklanan bir hikaye ile stüdyonun anlatı güçlerinden çok daha fazlasını birleştiriyor gibi görünüyor. Ancak, Kuzey Amerika'nın ürkütücü vahşi doğasında hayaletleri kovarken kullanabileceğiniz bir dizi araç ve güçle de aksiyondan mahrum kalmayacak.


Banishers Ghosts of New Eden çıkış tarihi söylentileri

Banishers Ghosts of New Eden, 2023'ün sonlarında PS5, Xbox Series X|S ve PC'de piyasaya sürülecek. Oyunun son nesil sürümü olmayacak.


Pencere, 2022'deki The Game Awards'da oyunun duyuru fragmanında verildi. Umarız, 2023'ün başlarında veya İlkbaharda bir ara daha iyi bir sürüm aralığı alırız.


Banishers Ghost of New Eden hikayesi

Banishers Ghosts of New Eden'da, 1695'te yaşayanları kalıcı hayaletler ve hortlakların tehdidinden korumaya yemin eden bir hayalet avcısı olan Banisher olan Red mac Raith olarak oynuyorsunuz. Aşkı Antea Duarte de bir Sürgüncüydü ama başarısız bir görevden sonra yaralanır ve nefret ettiği ruhlardan biri olur.


Şimdi çift, Kuzey Amerika'nın perili vahşi doğasını keşfediyor, biri canlı, diğeri hayalet, Antea'yı içinde bulunduğu kötü durumdan kurtarmanın yollarını arıyor. Daha fazlasını bilmiyoruz ama Don't Nod, bir basın bülteninde sevgilinizin iyiliği için hayalet avlama yemininizden ne kadar ödün vereceğinize karar vermeniz gerekeceğini ima ediyor.


Banishers'ın hikayesinin girişini aşağıdan izleyebilirsiniz:

Banishers Ghost of New Eden oynanışı

Henüz Banishers Ghosts of New Eden'ın herhangi bir oynanışını görmedik, tanıtım fragmanının sonunda üçüncü şahıs aksiyonunu sergileyen çok küçük bir tease dışında. Ancak bir basın açıklaması, kendi cephaneliğinizi, becerilerinizi ve Antea'nın ruhani güçlerini kullanarak eski sırları bulmak ve yaratıkları kovmak için av vakalarını çözeceğinizi ortaya koyuyor.


Makalenin bu bölümünü güncelleyeceğimiz 2023'teki oyuna genişletilmiş bir göz atmalıyız.


Bu, Don't Nod'un Banishers Ghosts of New Eden çıkış tarihinden önceki son durumu hakkında bilmeniz gerekenleri kapsar. Aksiyon oyunları hakkında daha fazla bilgi için en iyi PS5 RPG'lerine ve en iyi Xbox RPG'lerine göz atın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski