Чутки про дату випуску Banishers Ghosts of New Eden, історія, геймплей

Чутки про дату випуску Banishers Ghosts of New Eden, історія, геймплей

Чутки про дату випуску Banishers Ghosts of New Eden, історія, геймплей


Отримайте огляд всіх дат випуску Banishers Ghosts of New Eden, історії та інформації про ігровий процес, перш ніж перейти до рольової бойовики


Don't Nod не випускали екшн з часів Vampyr у 2018 році, але вони повернулися з Banishers Ghosts of New Eden — духовним пригодницьким бойовиком, дія якого відбувається в 1695 році. Але що вам потрібно знати про гру до дати виходу Banishers Ghosts of New Eden?


Що ж, на відміну від Vampyr, Banishers, схоже, поєднує в собі набагато більше сильних сторін оповіді студії з історією, зосередженою навколо двох закоханих. Але це також не скупиться на дію з набором інструментів і повноважень, які можна використовувати, щоб вигнати привидів у нав’язливі дикі Північної Америки.


Чутки про дату виходу Banishers Ghosts of New Eden

Banishers Ghosts of New Eden має вийти наприкінці 2023 року на PS5, Xbox Series X|S та ПК. Випуску останнього покоління гри не буде.


Вікно було зазначено в анонсі гри на The Game Awards у 2022 році. Сподіваюся, ми отримаємо відточене вікно випуску десь на початку 2023 року або навесні.


Виганячі Історія Привиди Нового Едему

У Banishers Ghosts of New Eden ви граєте за Реда Мак Рейта в 1695 році, який є Виганячем, мисливцем за привидами, який поклявся захищати живих від загрози привидів і привидів. Його кохана Антеа Дуарте також була вигнанкою, але після невдалої місії вона поранена і стає одним із духів, яких вона ненавидить.


Тепер подружжя досліджує дикі привиди Північної Америки, один живий, а інший примарний у пошуках способів звільнити Антею з її тяжкого становища. Ми не знаємо більше, але не дражнить у прес-релізі, що вам доведеться вирішити, наскільки ви поступитеся своєю обітницею полювання на привидів заради свого коханця.


Ви можете переглянути вступ до історії Banishers нижче:

Геймплей Banishers Ghosts of New Eden

Ми ще не бачили жодного геймплея Banishers Ghosts of New Eden, окрім дуже маленького подразнення в кінці демонстраційного трейлера, що демонструє дію від третьої особи. Але прес-реліз показує, що ви будете розгадувати мисливські випадки, щоб знайти стародавні секрети та вигнати істот, використовуючи свій власний арсенал і навички, а також духовні сили Антеї.


У 2023 році ми маємо отримати розширений погляд на гру, де ми оновимо цю частину статті.


Це охоплює те, що вам потрібно знати про останню версію Don’t Nod напередодні дати виходу Banishers Ghosts of New Eden. Щоб дізнатися більше про екшен-ігри, ознайомтеся з деякими з найкращих рольових ігор для PS5 і найкращих рольових ігор для Xbox.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski