Майнкрафт: Як швидко бігти (Будь-який% безглючного запуску)

Майнкрафт: Як швидко бігти (Будь-який% безглючного запуску)

Майнкрафт: Як швидко бігти (Будь-який% безглючного запуску)Ось як можна прискорити Minecraft.


Майнкрафт — одна з найвеселіших ігор для спідрану. Але в цій грі багато RnG. Будь то локація, де ви створюєтеся, або вороги, яких ви зустрічаєте. Багато чого залежить від удачі. І хоча ці механізми існують, це не означає, що ви не можете швидко пройти цю гру. Тож у цьому посібнику перевірте, як Speedrun Minecraft, виконуючи Any% glitchless run.


Як запустити MinecraftМайнкрафт: Як швидко бігти (Будь-який% безглючного запуску)


Є два способи, за допомогою яких ви можете прискорити Minecraft, один – запуск Any% Glitchless. Відповідно до назви, тут ви не використовуєте жодних помилок чи збоїв у грі. Але пройдіть гру якомога швидше. А під час запусків Any% ви використовуєте помилки, експлойти та інші збої, щоб пришвидшити процес. Для цього посібника ми будемо виконувати Any% Glitchless run. Ось усі кроки для цього:


 • Знайти село: на основі RnG і того, де ви породжуєтеся, вам може знадобитися деякий час, перш ніж ви знайдете село. Коли ви знайдете один, зберіть тут такі речі:
 1. 6-8 місць
 2. Принаймні 4 заліза, вони вам знадобляться, щоб зробити відро. Це знадобиться для виготовлення обсидіанових блоків.
 3. Далі зберіть дерево та камінь, щоб зробити стіл для рукоділля та кілька інструментів, як-от кам’яну сокиру, лопату та кирку.
 4. Нарешті, як тільки ви отримаєте всі вищезазначені предмети, вирушайте шукати лавовий басейн.
 • Знайдіть басейн лави: басейн лави потрібен, тому що вам потрібні лава та вода, щоб зробити обсидіанові блоки, які потім можна використовувати для створення порталу Пустоти. Шукайте пустелі, оскільки вони мають більший шанс мати басейн лави.
 • Ідіть у Пустоту: використовуючи обсидіанові блоки, створіть портал Пустоти та йдіть у Пустоту. Ця поїздка важлива, оскільки вам потрібно швидко дістатися сюди, щоб зібрати золото. Зберіть 40 золотих зливків і використовуйте їх для торгівлі з Піглінсами, щоб отримати принаймні 12 перлин Ендера.
 • Отримайте Blaze Rods: отримати перли Ендера добре, оскільки у вас є половина інгредієнтів, необхідних для виготовлення очей Ендера. Далі вам потрібно зібрати 12 вогняних стрижнів. Ви можете зробити це, перемігши Блейза. Знайдіть фортецю Пустоти, оскільки у них є високий шанс отримати джерело полум’я.
 • Зробіть очі Ендера: отримавши 12 паличок Blaze, перетворіть їх на порошок Blaze. Потім використовуйте 12 порошків Blaze і перли Ендера, щоб створити 12 очей Ендера. Вони потрібні для активації та використання порталу Ender.
 • Знайти та використати портал Ender. Ви можете використовувати очі Ender, щоб знайти місцезнаходження порталу Ender. Просто киньте очі на Ендер і дотримуйтеся напрямку, куди він дивиться, щоб дістатися до Фортеці, де ви знайдете портал Ендера.
 • Перемогти Дракона Ендера: далі все, що вам потрібно зробити, це перемогти Дракона Ендера. І найшвидший спосіб зробити це — використати метод під назвою «один цикл Ендер Дракона». Для цього будуть використані ліжка, які ви зібрали в селі на початку пробіжки. Для одного циклу Дракона Ендера:
 1. Поставте ліжко на п'єдестал.
 2. Коли дракон піднесе свою голову до ліжка, змусьте ліжко вибухнути. Змусьте його вибухнути в голові, щоб завдати найбільшої шкоди та швидше завершити бій.
 3. Повторюйте наведені вище 2 кроки, доки не переможете дракона.
Як тільки ви переможете дракона, ви програєте гру.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski