Як дістатися до річки Айнсель в Елден Рінг

Як дістатися до річки Айнсель в Елден Рінг

Як дістатися до річки Айнсель в Елден Рінг


Річка Айнсель в Elden Ring — це підземелля, яке можна досліджувати, і гравці шукають способи дістатися до нього. Оскільки це така величезна гра з відкритим світом, може бути важко знайти деякі регіони. Якщо ви вирішите проігнорувати ці локації, ви пропустите частину найкращої здобичі, яку може запропонувати гра. І їх можна використовувати для покращення вашого спорядження для боротьби з сильнішими ворогами. Річка Айнсель є важливою локацією в побічному квесті відьми Ранні. Цей посібник розповість вам, як дістатися до цієї річки.


Як дістатися до річки Айнсель в Елден Рінг


Як дістатися до річки Айнсель в Елден Рінг


Ця територія розташована в східній частині регіону Люрнія і ділиться на три частини.


  • Нижня область
  • Вища площа
  • Втрачене вічне місто Нокстелла


Оскільки це досить велика територія, потрапити на неї можна трьома шляхами. Щоб дістатися до річки Айнсел в Елден Рінг, ви можете скористатися ліфтом біля колодязя річки Айнсел, воротами на вершині Підйому Ренни або труною в Глибоких Глибоках.


Перший вхід розташований у Ліурнії озер, над східним плато. Колодязь річки Айнсель охороняється големом, з яким можна або битися, або прократися. Опинившись у камері, ви можете скористатися ліфтом, щоб дістатися до нижньої зони.


Другий вхід закритий квестом. Це означає, що вам потрібно досягти певної точки в квесті Відьми Ранні, щоб отримати доступ до вежі Підйому Ренни. Для цього вам потрібно буде вручити їй Клинок вбивці пальців. Зробивши це, ви зможете скористатися порталом на вершині вежі Ренни.


Остаточний вхід знаходиться в Глибинах Глибокого Коріння. Дістатися до цього входу можна через Собор Покинутих. Після довгого підйому ви досягнете Безіменного Вічного Міста, де зможете поспілкуватися з труною на краю водоспаду. Зробивши це, ви прибудете до району річки Майн.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski