Crisis Core Reunion'da En İyi Materyal ve Bunları Nasıl Elde Edebilirsiniz?

Crisis Core Reunion'da En İyi Materyal ve Bunları Nasıl Elde Edebilirsiniz?

Crisis Core Reunion'da En İyi Materyal ve Bunları Nasıl Elde Edebilirsiniz?İşte Crisis Core Reunion'daki en iyi Materia ve bunların nasıl elde edileceği hakkında bir rehber.


Envanterinizde en iyi Materia'ya sahip olmak, Final Fantasy 7 – Reunion'da patronları yenmede size önemli ölçüde üstünlük sağlayabilir. Bir zamanlar PSP ile sınırlı olan Square Enix, Crisis Core: FF7- Reunion'u yeniden düzenledi. Oyun artık en yeni konsollarda oynamaya uygun. Oyunu hiç oynamamış birçok kişi olduğu için hangi Materia'yı seçeceğini bilmek kafa karıştırıcı olabilir. Bu kılavuzda, size en iyi Materia'yı ve bunları Crisis Core: Reunion'da nasıl edineceğinizi göstereceğiz.


Crisis Core'da İlk 3 En İyi Materia: FF7 - Reunion


Crisis Core Reunion'da En İyi Materyal ve Bunları Nasıl Elde Edebilirsiniz?


deprem

Listemizdeki ilk, aynı zamanda Final Fantasy 7'deki en iyi saldırı büyülerinden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, büyüyü kullanmak Zack'in ayaklarının altındaki zemini kaydırır. Bu süreçte, menzilindeki herhangi bir düşmana ciddi hasar verir. Bunu uçan yeteneklere sahip düşmanlarda kullanamayacağınızı unutmayın.


Quake, Wutai Secret Shop'tan 18.000 Gil karşılığında satın alınabilir. Alternatif olarak oyundaki Grand Horn düşmanından da almayı deneyebilirsiniz. Ancak satın almak istiyorsanız ve yeterli Gil'iniz yoksa,


Pahalı Yumruk

Costly Punch, Command Materia'ya aittir ve rakiplerinize büyük hasar vermenizi sağlar. Ancak karşılığında Zack'in genel HP'si feda edilecek. Büyünün mümkün olan en kısa sürede en yüksek miktarda hasarı sağladığı bilinmektedir. En iyi yanı, Zack'in HP'si pahasına da olsa Barrier ve MBarrier'ı geçebilmesidir. Costly Punch, Crisis Core'daki ana hikayenin en az %55'ini tamamlayarak açılabilir.


Parlama

Listemizin sonuncusu olan Flare, bir Magic Materia. Düşmanlarınıza anında zarar veren kör edici bir beyaz ışık oluşturmanıza olanak tanır. Sağlam bir saldırı büyüsü olmasına rağmen, kullanım başına 77 MP'ye mal oluyor, bu da birçok oyuncunun bunu yapmadan önce düşünmesine neden olabilir. Aşağıdaki görevleri tamamlayarak Flare Materia'nın kilidini açabilirsiniz:


  • M3-4-4
  • M5-4-3
  • M8-6-4
  • M9-3-6


En iyi Materia ve bunları Crisis Core: Reunion'da nasıl alacağınız hakkında bilmeniz gereken tek şey bu. Bu size yardımcı olduysa, burada bulunan FF7 kılavuzları sayfamızı takip etmeye devam edin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski