Як працює Curios у Warhammer 40K: Darktide

Як працює Curios у Warhammer 40K: Darktide

Як працює Curios у Warhammer 40K: DarktideОдягніть ці талісмани, щоб отримати потужні блага.


Darktide Curios дуже схожі на талісмани із серії Vermintide, дозволяючи покращувати певні характеристики, зменшувати певні типи шкоди та просто додавати невеликий елемент створення, який можна налаштувати під свій стиль гри. Хоча крафт (відкривається в новій вкладці) ще не повністю реалізований, тепер ви можете уточнювати та змінювати статистику Curio.


Якщо ви тільки починаєте гру, вам може знадобитися допомога з вибором класу (відкривається в новій вкладці), ознайомитися з порадами Darktide (відкривається в новій вкладці) або дізнатися, як змінити свій зовнішній вигляд (відкривається в новій вкладці) вкладка). У будь-якому випадку, ось як Curios працює в Darktide, а також найкращий спосіб отримати їх у грі.


Як працює Darktide Curios?


Як працює Curios у Warhammer 40K: DarktideCurios надає підвищення характеристик, які можуть допомогти вам впоратися з невблаганними ордами та особливостями, які кидає на вас Darktide. Вони можуть покращувати здоров’я, витривалість, відроджувати швидкість, міцність, рани та всілякі інші речі. Ви також можете отримати бафи досвіду, зменшення шкоди від певних типів ворогів, шанс випадіння Curio та опір корупції, що корисно для носіння гримуарів. Ось як кожна рідкість Curio має переваги:


  • Зелений: одне благословення
  • Синій: одне благословення, одна перевага
  • Фіолетовий: одне благословення, дві переваги
  • Помаранчевий: одне благословення, три переваги


З точки зору найкращих Curios для оснащення, я б сказав, що отримання додаткової рани є обов’язковим. Рани Darktide фактично є життями, де якщо вас збити, а потім відродити, одна рана буде зіпсована, що погіршить ваше загальне здоров’я. Більше ран означає менше втрати здоров’я, коли ви оживаєте. Говорячи про здоров’я, підвищення міцності, як правило, краще, ніж підвищення здоров’я просто тому, що воно регенерує, тобто забезпечує більшу цінність протягом місії. Тим не менш, це залежить від вашої комплекції.


Як отримати Darktide Curios


Як працює Curios у Warhammer 40K: DarktideЯк працює Curios у Warhammer 40K: DarktideВаш перший слот Curio розблоковується на восьмому рівні довіри з подальшими розблокуваннями на рівнях 16 і 24. Це також розблокує Curios для покупки в Requisitorium. Те, що Curios доступні для продажу, досить випадкове, тому, якщо вам потрібна конкретна комбінація бонусів, вам, можливо, доведеться перевіряти між скиданнями магазину, хоча ви можете вдосконалити Curios у Shrine of the Omnissiah, щоб перекрутити статистику. Ще один хороший спосіб отримати Куріо — скласти ті, які мають шанс випадіння Куріо. На відміну від Vermintide 2, де ви можете комбінувати лише певні талісмани, Darktide дозволяє складати будь-які завгодно.


Якщо ви знайдете три Curio з шансом випадіння Curio 15%, ви можете отримати 45% шанс отримати Curio замість зброї, яка іноді випадає в кінці місій. Ви також можете отримати випадкові Curios із Requisitorium Sire Melk на рівні довіри 11, але враховуючи, що це коштує цінної валюти, яку ви можете використовувати для отримання помаранчевої зброї, я б не рекомендував цього.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski