Як оживити в Dark & Darker

Як оживити в Dark & Darker

Як оживити в Dark & Darker


Ось посібник про те, як ви можете оживити в Dark & Darker.


Досліджуючи підземелля в Dark and Darker, ваші товариші по команді можуть бути вбиті. Однак, на відміну від більшості інших ігор цього жанру, ви можете оживити їх. Вам доведеться пройти через невелике складне випробування, але ви його повернете. Звичайно, більшість людей задаються питанням, як оживити в Dark & Darker. Оскільки це складно, ми спробуємо усунути будь-яку плутанину, з якою ви можете зіткнутися. З кроками, переліченими нижче, вам стане легше. Оскільки ви тут і хочете оживити своїх товаришів по команді, ми рекомендуємо вам ознайомитися з ними нижче.


Як оживити в Dark & Darker


Як оживити в Dark & DarkerОскільки відродження є важливою частиною гри, багато гравців прагнуть швидко навчитися цьому. І хоча це просто, процес трохи заплутаний. Ось чому багато гравців не змогли зробити це успішно. Існує більше одного способу оживити гравця, і цей посібник покаже вам усі.


Ось кроки, які вам потрібно виконати, щоб оживити в Dark & Darker:


  • По-перше, придбайте серце душі гравця, а потім віднесіть його до вівтаря жертвоприношень.
  • Далі заплатите за відродження власними HP.
  • Після того, як частина вашого здоров’я буде витрачено, ваш товариш по команді буде відроджений у підземеллі.


Ви можете просто пограбувати гравця, знявши його нагрудну броню, щоб отримати його серце душі, а потім відродити його в Dark & Darker.


Як відродитися як священнослужитель

Священик є одним з головних саппортів у грі. Отже, як священнослужитель, ви можете оживити товаришів по команді іншим способом. Ви можете використовувати заклинання Воскресіння рівня 8. Це матиме високу вартість знань, тому будьте до цього готові. Крім того, переконайтеся, що Серце душі знаходиться всередині гравця під час застосування заклинання.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski