Dark ve Darker Nasıl Canlandırılır?

Dark ve Darker Nasıl Canlandırılır?

Dark ve Darker Nasıl Canlandırılır?


İşte Dark & Darker'da nasıl canlanabileceğinize dair bir rehber.


Dark and Darker'da zindanları keşfederken takım arkadaşlarınız ölebilir. Ancak, bu türdeki diğer oyunların çoğundan farklı olarak, onları canlandırabilirsiniz. Küçük, karmaşık bir çileden geçmen gerekecek ama onları geri alacaksın. Doğal olarak çoğu kişi Dark & Darker'da nasıl canlanacağını merak ediyor. Karmaşık olduğu için, karşılaşabileceğiniz herhangi bir karışıklığı ortadan kaldırmaya çalışacağız. Aşağıda listelenen adımlarla, sizin için daha kolay hale gelmelidir. Burada olduğunuz ve takım arkadaşlarınızı canlandırmak istediğiniz için aşağıdan onlara göz atmanızı öneririz.


Dark ve Darker Nasıl Canlandırılır?


Dark ve Darker Nasıl Canlandırılır?


Canlanma oyunun önemli bir parçası olduğundan, birçok oyuncu bunu hızlı bir şekilde öğrenmek istiyor. Ve basit olmasına rağmen, süreç biraz kafa karıştırıcı. Bu nedenle birçok oyuncu bunu başarılı bir şekilde gerçekleştirememiştir. Bir oyuncuyu canlandırmanın birden fazla yolu vardır ve bu kılavuz size hepsini gösterecektir.


Dark & Darker'da yeniden canlanmak için izlemeniz gereken adımlar şu şekilde:


  • Öncelikle, oyuncunun Ruh Kalbini alın ve ardından onu Kurban Altarı'na götürün.
  • Ardından, canlanma için kendi HP'nizle ödeme yapın.
  • HP'nizin bir kısmı tüketildiğinde, takım arkadaşınız zindanda yeniden canlandırılacaktır.


Soul Heart'larını almak için göğüs zırhını çıkardıktan sonra oyuncuyu yağmalayabilir ve ardından Dark & Darker'da canlandırabilirsiniz.


Rahip Olarak Nasıl Canlandırılır?

Rahip, oyundaki ana desteklerden biridir. Bu nedenle, bir Ruhban olarak takım arkadaşlarınızı canlandırmanın başka bir yolu var. Kademe 8 Diriltme Büyüsünü kullanabilirsiniz. Bilgi Maliyeti yüksek olacak, bu yüzden buna hazır olun. Bununla birlikte, büyü yapılırken Soul Heart'ın oyuncunun içinde olduğundan emin olun.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski