Destiny 2 Mikrodalga Odası Bulmacası: Nasıl Çözülür?

Destiny 2 Mikrodalga Odası Bulmacası: Nasıl Çözülür?

Destiny 2 Mikrodalga Odası Bulmacası: Nasıl Çözülür?


Destiny 2'deki Mikrodalga Odası Bulmacasını çözemiyor musunuz? Çözümünü öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.


Season of the Seraph genişlemesiyle, Destiny 2'ye çok sayıda yeni içerik eklendi. Buna yeni silahlar, koleksiyon öğeleri ve bazı kafa karıştırıcı görevler dahildir. Oyuncuların çoğu, Revision Zero Exotic silahını almak için Seraph Shields ve Hiden Shape görevlerini tamamlamak istiyor. Operation: Seraph's Shield ile ilerlerken, Dekontaminasyon Mikrodalga odasıyla karşılaşıyorsunuz. Ancak oyuncular diğer odanın kilidini açmaya çalışırken kızartılırlar. Endişelenmeyin, Destiny 2'deki Mikrodalga Odası Bulmaca çözümünü öğrenmek için kılavuzumuza göz atın.


Destiny 2 Mikrodalga Odası Bulmaca Çözümü

Mikrodalga odasına girmeden önce, Tarayıcı Eklentisini edinmeniz veya edinmeniz gerekir. Bu öğeyi, bir Scanner Splicer düşmanı tarafından korunan merdivenlerin tepesinde bulabilirsiniz. Tarayıcıyı toplarken, terminalleri hacklemek için yürümeniz gereken rotayı gözle görülür şekilde görebilirsiniz. Kapının kilidini açmak için üç terminali hacklemeniz gerekiyor. Odaya girdiğinizde, bu cam bölme desenleri kaybolacaktır.


Destiny 2 Mikrodalga Odası Bulmacası: Nasıl Çözülür?


Böylece alt kattaki cam bölmeden üzerinde yürümeniz gereken kasa cam panellerini görebilirsiniz. Rotayı öğrenmek için bu kalıpları ezberleyebilir veya bir ekran görüntüsüne tıklayabilirsiniz. Odadaki ölümle sonuçlanabilecek lazerlere karşı dikkatli olmalısınız. Ayrıca, hacklemeniz gereken üç terminali bildiğinizden emin olun. Bu terminaller RNG tabanlıdır ve her denemede değişmeye devam eder. Yanlış bir terminali hacklerseniz bu ölüme de yol açabilir. Bir fotoğrafı ezberledikten veya tıkladıktan sonra Mikrodalga odasına girin. Artık gerektiğinde çömelerek veya zıplayarak cam panellerde güvenle yürüyün.


Doğru terminalleri hackledikten sonra, diğer kapının kilidi hemen açılacaktır. Ardından, Destiny 2'deki Operation: Seraph Shields görevine devam edebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski