Головоломка Destiny 2 з мікрохвильовою піччю: як вирішити

Головоломка Destiny 2 з мікрохвильовою піччю: як вирішити

Головоломка Destiny 2 з мікрохвильовою піччю: як вирішити


Не можете розгадати головоломку з мікрохвильовою піччю в Destiny 2? Перегляньте наш посібник, щоб знайти рішення.


З доповненням Season of the Seraph до Destiny 2 було додано безліч нового вмісту. Це включає нову зброю, предмети колекціонування та деякі заплутані місії. Більшість гравців хочуть виконати квести Seraph Shields і Hiden Shape, щоб отримати екзотичну зброю Revision Zero. Під час проходження операції «Щит Серафіма» ви зустрічаєте мікрохвильову камеру дезактивації. Але коли гравці намагаються розблокувати подальшу кімнату, їх смажать до підсмаженої їжі. Не хвилюйтеся, ознайомтеся з нашим посібником, щоб дізнатися про рішення мікрохвильової кімнати Puzzle у Destiny 2.


Розв'язання головоломки Destiny 2 з мікрохвильовою піччю

Перш ніж увійти в кімнату з мікрохвильовою піччю, вам потрібно придбати або отримати сканер Augment. Ви можете знайти цей предмет на вершині сходів під охороною ворога Scanner Splicer. Коли ви збираєте сканер, ви можете наочно побачити маршрут, який потрібно пройти, щоб зламати термінали. Вам потрібно зламати три термінали, щоб розблокувати двері. Як тільки ви увійдете в кімнату, ці візерунки скла зникнуть.


Головоломка Destiny 2 з мікрохвильовою піччю: як вирішити


Таким чином, ви можете побачити безпечні скляні панелі, по яких вам потрібно пройти зі скла на нижньому поверсі. Ви можете запам’ятати ці шаблони або натиснути знімок екрана, щоб дізнатися маршрут. Вам потрібно остерігатися лазерів у кімнаті, які можуть призвести до смерті. Також переконайтеся, що знаєте три термінали, які вам потрібно зламати. Ці термінали засновані на RNG і змінюються щоразу. Якщо зламати невірний термінал, то це також може призвести до смерті. Коли ви запам'ятали або клацнули фотографію, увійдіть до мікрохвильової кімнати. Тепер безпечно ходіть скляними панелями, присідаючи або стрибаючи, коли це необхідно.


Після того, як ви зламали правильні термінали, наступні двері будуть відразу ж розблоковані. Потім ви можете продовжити виконання місії «Операція: Серафім Шилдс» у Destiny 2.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski