Elden Ring DLC ​​– дата випуску, вміст, витоки та інше

Elden Ring DLC ​​– дата випуску, вміст, витоки та інше

Elden Ring DLC ​​– дата випуску, вміст, витоки та інше


Все, що ми знаємо про Elden Ring DLC, включаючи дату його випуску та вміст для Варварів із пустошної землі.


З моменту випуску 25 лютого 2022 року Elden Ring від FromSoftware вбиває його, зібравши понад 16 мільйонів продажів. Тому не дивно, що Tarnished хочуть DLC або доповнення Elden Ring, щоб дати їм ще більше причин повернутися в Землі Між.


У цій статті ми розповідаємо все, що ми знаємо про довгоочікуваний DLC Elden Ring, включно з потенційною датою його випуску та типом вмісту, який ви можете очікувати. Вставай, заплямований!


Останні новини та витоки DLC Elden RingОновлення від 2 грудня 2022 року – Elden Ring DLC ​​незабаром буде представлено!?

Багато хто вважає, що зараз ідеальний час для офіційної презентації Elden Ring DLC, і ми, ймовірно, побачимо принаймні трейлер під час вступної прямої трансляції The Game Awards 2022, яка відбудеться 8 грудня 2022 року.


Оновлення від 30 листопада 2022 р. – тенденції Elden Ring DLC ​​у Twitter

Фраза «Elden Ring DLC» стала популярною у Твіттері завдяки наступному твіту The Game Awards:
Оновлення від 22 листопада 2022 р. – Realm of the Grafted King обліковано

Steamforged Games офіційно анонсувала настільну гру Elden Ring Realm of the Grafted King. Він з’явиться на Kickstarter до кінця листопада 2022 року. Дивіться більше тут.


Оновлення від 16 листопада 2022 р. – Elden Ring DLC ​​розкриття?

Ми очікуємо, що DLC Elden Ring буде представлено на The Game Awards.


Оновлення від 11 листопада 2022 р. — Elden Ring DLC ​​може містити 30 босів.

Перегляньте приголомшливе відео з YouTube-каналу RageGamingVideos, в якому обговорюються нещодавні витоки DLC Elden Ring, 30 босів і історія.

Оновлення від 2 листопада 2022 р. — інформація з оновлення Elden Ring 1.07

Згідно з даними оновлення 1.07, нещодавно витік інформації про майбутній DLC для Elden Ring був оприлюднений через тему Reddit. Заслуга належить розробнику даних Секіро Дубі.

Витік інформації включає:


  • Нова зачіска, шість нових (без назви) категорій зброї та нові цілі AI
  • Нові застарілі файли карт, пов’язані з підземеллями, нові файли карт Колізею, що пропонують додавання типу рукавиць, зміни карти внесено до більшості божественних веж
  • У розділі, де оголошено прапори босів, вони залишили місце для 30 прапорів для DLC, але це не означає, що буде додано 30 босів, вони просто звільнили місце для них (у базовій грі, за винятком повторів, є точка 68 боси з точки зору унікальної анімації та використовуваної моделі, тому DLC, ймовірно, матиме 10-15)
  • 16 записів NPC у файлах під назвою "Someone Yet Unseen"


Оновлення від 27 жовтня 2022 р. – Посібник з гри може вказувати на вікно дати випуску Elden Ring DLC

Творці офіційних посібників з ігор Elden Ring відклали випуск II до «початку 2023 року», і шанувальники припускають, що це може вказувати на дату випуску Elden Ring DLC.

Оновлення від 20 жовтня 2022 р. — Elden Ring DLC ​​може бути орієнтованим на PvP

З оновленням Elden Ring 1.7 FromSoftware додала «окреме масштабування шкоди для PvP», що змушує нас вважати, що перший DLC гри може бути орієнтований на PvP. Крім того, Ленс Макдональд зазначив, що оновлення містить посилання на «дві нові карти, які ще не існують у даних гри» в коді та підтримку трасування променів.


Elden Ring DLC ​​Дата виходу


Elden Ring DLC ​​– дата випуску, вміст, витоки та інше


На момент написання статті немає точної дати випуску першого DLC Elden Ring. Визначити вікно дати випуску може бути так само важко, як знищити Malenia за допомогою Dance Pad як контролера...

Судячи з минулих ігор SoulsBorne, ми знаємо, що FromSoftware зазвичай займає менше року, щоб створити велику частину вмісту DLC, який часто розглядається як повне розширення, для своїх ігор; крім Sekiro: Shadows Die Twice.


Elden Ring DLC ​​– дата випуску, вміст, витоки та іншеElden Ring вийде 25 лютого 2022 року, тому, беручи до уваги деякі історичні дані про назви FromSoftware, ми очікуємо, що перший DLC для гри вийде до 25 лютого 2023 року. Однак на момент написання статті немає офіційних відомостей про можливе розширення.

Ми повідомимо вас, щойно Elden Ring DLC/доповнення буде офіційно оголошено та дату випуску.


Elden Ring Varbarians of the Badlands просочився?


Elden Ring DLC ​​– дата випуску, вміст, витоки та інше


Деякі витоки припускають, що перше DLC Elden Ring буде називатися «Варвари з безплодних земель». Повідомляється, що як повномасштабне розширення, Варвари з безплодних земель виходять за межі Земель між ними.

Якби ви звернули пильну увагу на історію гри, ви б знали, що Badlands - це те місце, де Tarnished був вигнаний після того, як Годфрі втратив милість.


Заплямовані, включно з Годфрі, загинули в Безплодних землях. Під час прологу Elden Ring Tarnished повернувся до Земель між ними. Якщо перше DLC Elden Ring насправді є Varvarians of the Badlands, це може відбуватися в минулому.


Майте на увазі, що до невеликого витоку інформації про Варварів з пустельної землі слід ставитися з великою порцією солі, доки FromSoftware або Bandai Namco не розкриють офіційну інформацію.

На даний момент увесь вміст DLC/розширення Elden Ring є чистим припущенням. Деякі вважають, що це могло бути зосереджено на браті Меланії, Мікеллі, якого описують як "найстрашнішого емпірійця з усіх".


Крім того, є припущення, що перший DLC Elden Ring може бути зосереджений на PvP, дія якого відбувається в тому величезному Колізеї в районі Каелід.


Чи буде у Elden Ring кілька DLC?


Elden Ring DLC ​​– дата випуску, вміст, витоки та інше


Хоча є ймовірність, що розробник FromSoftware може випустити більше одного DLC Elden Ring, наразі немає інформації про те, скільки DLC буде мати гра.


За винятком Demon's Soul Remake, кожна інша гра Soulsborne отримала принаймні один великий DLC.


Для довідки, давайте подивимося на назви SoulsBorne від FromSoftware і скільки DLC вони отримали.


  • Dark Souls - One DLC.
  • Dark Souls 2 - Два DLC.
  • Dark Souls 3 - Два DLC.
  • Bloodborne - один DLC.
  • Sekiro: Shadows Die Twice - один безкоштовний DLC.


Наше найкраще припущення полягає в тому, що Elden Ring отримає принаймні один великий DLC розміру розширення та, можливо, кілька одно або більше другорядних DLC.


Ми оновимо цю статтю, щойно з’явиться більше інформації про Elden Ring DLC.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski