Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumları

Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumları

Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumları


Elden Ring'de Yürüyen Mozoleleri nerede bulacağınızı mı arıyorsunuz? Pekala, bu kılavuz tüm Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumlarını kapsayacak


The Lands Between'daki en ilham verici yaratıklardan biri olan Yürüyen Mozole ile Elden Ring, gizemli yaratıklarla doludur. Bu Mausoleum'lar, oyundaki yarı tanrılardan birinin anılarını çoğaltmanıza olanak tanıyan, içlerinde değerli bir güce sahiptir. Bu nedenle, Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumlarını bilmek isteyeceksiniz.


Yürüyen Mozoleler, doğrudan ana yol boyunca değil, çoğunlukla The Lands Between'ın köşelerinde sıkışmış durumda ve onları yere indirmeniz gerekecek. Oyunda ana patron düzeni üzerinde çalışırken genellikle bunlara rastlarsınız. Elden Ring'deki Yürüyen Mozolelere nasıl gireceğinizi ve duracağınızı öğrenmek için ayrı kılavuzumuza göz atın.


Peki gerçekte ne yapıyorlar? Pekala, Yürüyen Mozole, bir yarı tanrının hatırasını teslim ettiğinizde Parmak Bakire tarafından sunulan diğer ödülü almanızı sağlar. Her Mausoleum yalnızca bir kez kullanılabilir, bu da mümkün olduğu kadar çok patron silahı, Büyü ve Büyü almak istiyorsanız hepsini avlamanız gerekeceği anlamına gelir - hepsini bulmak isteyeceksiniz.


Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumları

Elden Ring'de The Lands Between the Weeping Penninsula, Liurnia of the Lakes ve daha fazlasına dağılmış bir avuç Yürüyen Mozole konumu var.

Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumları


Ağlayan Yarımada Yürüyüş Anıt Mezarı konumu

Ağlayan Yarımada Yürüyüş Anıt Mezarı, Ağlayan Yarımada'nın güneybatısında yer alır. Geniş açık alanda dolaşıyor.


Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumları


Göller Yürüyüş Mozolesi konumu Liurnia

Göllerin Liurnia'sındaki Yürüyen Mozole konumu, gölün en arkasında, Raya Lucaria Akademisi'ne giden köprünün hemen altında bulunabilir.


Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumları


Bellum Otoyolu Yürüyüş Anıt Mezarı Konumları

Harabe Labirent'in hemen kuzeyinde iki Yürüyen Mozole yeri vardır. Harabelerin içindeki Grace Sitesinden kuzeye devam edin ve ilkini bir havuzda, ikincisini ise bir yamaçta bulacaksınız.


Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumları


Derinkök Derinlikleri Yürüyen Anıt Mezar Konumları

Derinkök Derinlikleri Yürüyüş Mozolesi, bölgenin en arkasında, batık kiliselerin ve katedrallerin yanında bulunabilir. Ebedi Şehir Nokron'u ziyaret ederek Derinkök Derinliklerine erişebilirsiniz.

Devler Yürüyüş Mozolesi Konumları

Bir sonraki Mausoleum, Castle Sol'un Giants Dağı'ndaki ana kapısının çevresinde bulunabilir.


Elden Ring Yürüyüş Mozolesi konumları


Haligtree Yürüyüş Mozolesi Konumları

Son Yürüyen Mozole, Sol Kalesi'nin batısında Haligtree'deki Kutsanmış Kar Alanında bulunabilir. Apostate Derelict'te yumurtlayın ve onu bir yamaçta bulmak için donmuş nehri takip edin. Size saldıracak, bu yüzden olabildiğince çabuk onun altına girdiğinizden emin olun.


Bu, Elden Ring'deki tüm Yürüyen Mozole konumlarını kapsar. Oyunda ilerlerken daha fazla yardım için Elden Ring adım adım kılavuzumuza ve diğer kılavuzlarımıza göz atın.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski