Улюблений бос Міядзакі Elden Ring - Радан

Улюблений бос Міядзакі Elden Ring - Радан

Улюблений бос Міядзакі Elden Ring - Радан


«Мені цікаво, чи існує відчуття самотності, властиве лише нам».


Elden Ring (відкривається в новій вкладці) мав шалений успіх для FromSoftware і видавця Bandai Namco, а Xbox Japan (відкривається в новій вкладці) нещодавно спілкувався з Хідетакою Міядзакі. Міядзакі — одна з тих постатей, яким слід бути обережним, не приписуючи йому забагато — зрештою, ці ігри створюють сотні людей — і водночас визнавати, що, як режисер ігор, ігри, над якими він працює, мають відмінні та унікальні характеристики.


Він наголошує на цьому на початку, відповідаючи на запитання Xbox, кажучи, що оскільки Elden Ring набагато більший за попередні проекти, «частина, залишена іншим співробітникам, крім мене, стала більшою».


Одне з питань полягає в тому, який бос є особистим фаворитом Міядзакі. Його відповіді нижче машинно перекладено та відредаговано для зрозумілості.


«Я трохи збентежений питанням, але це Радах. Він привабливий як особистість, і мені подобається сценарій фестивалю Радахна».


Якщо ви не грали в Elden Ring або не знайшли Радана, його поява спричинена «фестивалем» бою, який змінює розташування замку Червоної гриви та наповнює його взаємодіючими NPC.


«Мені цікаво, чи існує відчуття самотності, властиве лише нам», — продовжує Міядзакі. «Поруч із буквально святковим і піднесеним відчуттям. Я сумую, коли вперше заговорив про ідею «фестивалю Радхана», і ніхто з команди не сприйняв це серйозно!»


Також є пара втішних призів: «Друге місце зайняли Годрік і Рикард».


Улюблений бос Міядзакі Elden Ring - Радан


Далі Міядзакі згадує кілька назв, які надихнули гру. «Як користувач, я грав у багато ігор з відкритим світом, які називаються «шедеврами», і надихався кожною з них. Немає часу, щоб назвати їх усі, але, звичайно, серії The Elder Scrolls і The Witcher 3. Особливо останніми роками я вважаю, що Легенда про Зельду: Подих дикої природи слід згадати».


Досить кумедно інтерв’ю закінчується деяким бурчанням про ті жахливі руки, які хапають вас у певні моменти гри — що завжди здавалося мені натхненним типом ворога в іншій грі Zelda, A Link to the Past.


«Що я можу сказати», — каже Міядзакі. "Мені дуже шкода." Йому не шкода.


«Насправді Ubimushi — один із моїх улюблених дизайнів. Відчувати, що ти не можеш дивитися на нього, досить погано... Хіба не можна подолати це, дивлячись уважно й перемагаючи?»


Наприкінці Міядзакі сказав, що хоча FromSoft задоволений успіхом Elden Ring, це не призведе до жодних змін у їхньому ставленні до розробки ігор. «Ми завжди створювали цікаві ігри, і ми продовжуватимемо це робити в майбутньому [...] це найкращий спосіб передати нашу радість і вдячність нашим користувачам».

Post a Comment

Daha yeni Daha eski