Elden Ring: чи варте розкішне видання?

Elden Ring: чи варте розкішне видання?

Elden Ring: чи варте розкішне видання?Ось що ви повинні знати про Deluxe Edition Elden Ring і чи варто воно того.


Elden Ring отримав звання «Гра року 2022», і багато людей замислюються над тим, чи варте Deluxe Edition. Це занепокоєння є природним, оскільки, купуючи гру, ви захочете отримати те, що коштує за ваші гроші. Але чи Elden Ring пропонує достатньо, чи вам достатньо стандартної версії гри? Ознайомтеся з відповіддю на нього в цьому посібнику про те, що пропонує Elden Ring Deluxe Edition, чи варте воно цієї ціни та чи варто його купувати.


Чи варто видання Elden Ring Deluxe і чи варто його купувати?


Elden Ring: чи варте розкішне видання?Ні, розкішне видання Elden Ring не варте того для більшості гравців. Не зрозумійте мене неправильно, це не так вже й погано, але те, що він пропонує, сподобається не всім. Ось що ви отримуєте з Deluxe Edition гри:


  • Elden Ring
  • Digital Artbook
  • Оригінальний саундтрек


І це все. Тому багато ігор дають гравцям певну броню або зброю. З Elden Ring це не так, і це певною мірою добре. Наявність спеціальної зброї чи броні з Deluxe Edition дало б цим гравцям перевагу над гравцями, які обрали Standard Edition у PvP. Але, на щастя, це не так.


Говорячи про PvP, гра навіть випустила свій Colosseum DLC безкоштовно. Тому незалежно від того, виберете ви стандартне або розширене видання, ви отримаєте його разом із грою.


Ціни Elden Ring Standard Vs Deluxe Edition
Стандартне видання гри коштує 59,99$, але Deluxe Edition коштує 79,99$. Це ціна як для Xbox, так і для PlayStation. Те ж саме в Steam для гравців на ПК.


Таким чином, якщо ви зацікавлені в Digital Artbook і оригінальному саундтреку гри, вам слід придбати Deluxe Edition гри. Але якщо ви вважаєте, що це не для вас, то вам варто вибрати стандартне видання гри.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski