Кооперативний мод Elden Ring знову зробив пригоду новою

Кооперативний мод Elden Ring знову зробив пригоду новою

Кооперативний мод Elden Ring знову зробив пригоду новоюХоча кооперативний мод і не ідеальний, він найкращий спосіб знову відчути цю чудову рольову гру.


Під час, мабуть, нашої 10-ї спроби здолати першого великого боса Elden Ring, Годріка Щепленого, великий хлопець завмер. Ми з другом використовували мод Seamless Co-op (відкривається в новій вкладці), і Ґодрік, незважаючи на те, що на руці мав буквально вогнедишну голову дракона, вирішив здатися. Мого товариша Заплямованого засмажили секундою раніше, тож залишилися лише я та Годрік Крижаний. Я обережно замахнувся на нього, готовий, щоб його мозок знову увімкнувся. Ніколи не було. Я відрізав останню половину його шкали здоров’я та відправив його назад в ефір. ЛЕГЕНДА ВАЛЕНА. Можливо, мод зламав його, але ми також робили кілька спроб і просто хотіли рухатися далі. Перемога є перемога.


Мод Seamless Co-op вирішує всі проблеми з жахливою системою виклику для кількох гравців Elden Ring, але він також представляє безліч нових, коли ви граєте з нею. Іноді вони кумедні: мій друг часто бачив, як мій персонаж їздив верхи на невидимому коні. Іноді вони корисні: коли один із вас помирає, вороги не скидаються, тож ви можете обробити складніші підземелля. І іноді вони законно руйнують гру: ваша здатність блокуватися зникає в бою з Раданом, що фактично заважає будь-кому, хто грає заклинача, завдати шкоди взагалі.


Мод сидить прямо в центрі того, що не можна грати та славно. Як писав Тед Літчфілд у своїх ранніх враженнях (відкривається в новій вкладці), це просто найкращий спосіб зіграти в Elden Ring з другом. Немає нічого гіршого, ніж звичайний метод, коли вам потрібно встановити пароль для кількох гравців, кинути знак виклику, почекати, поки ваш друг знайде його, а потім вас покликають достатньо довго, щоб перемогти головного боса області. У моді Seamless Co-op ви встановлюєте пароль, пропонуєте своєму другу відкрити свій світ, а потім можете приєднатися до нього на скільки забажаєте. Ви можете грати всю гру, жодного разу не вигнавши.


Крім того, мод Seamless Co-op дозволяє вам обом їздити на Torrent (звичайний кооператив запобігає будь-якому скакуванню), і, як частина нещодавнього патча, ви обоє можете викликати союзників з попелу духів, де завгодно. У певному сенсі гра з модом схожа на гру в New Game+. Тут і там трапляються певні труднощі, але у вас є достатньо інструментів, щоб пробиватися, як завгодно. Оскільки мій друг був новачком, я дозволив їй провести шлях через катакомби та замки. Вона випробувала на собі всі маленькі хитрощі FromSoftware із засідками та бойовими сценаріями, схожими на головоломки. І, якщо щось стане неприємним, я міг би допомогти, використовуючи те, чого навчився під час власних ігор.


Нові правила


Найкращі моменти з модом Seamless Co-op — це коли все йде дуже погано. Коли завдання найвище, мод змінює ваш підхід до гри. Звичайні вороги надзвичайно чутливі до того, що вони захитаються, коли ви двоє їх б’єте. Ми з’ясували це досить швидко на ранніх етапах гри, тому, щоб усе було цікаво, ми взялися проти найсильніших ворогів. Патрулюючий Tree Sentinel у першій зоні трохи легший, коли у вас є двоє людей, які атакують його верхи, але він все одно може розтерти вас одним ударом. Для цього бою я спорядив талісман, який утримував його увагу на мені, поки я танкував його на землі. Мій друг грав роль DPS і виснажував його, поки він відволікався. Нам знадобилося кілька спроб, але як тільки вона завдала останнього удару, це було схоже на перемогу над рейдовим босом у MMO: входити з планом і адаптуватися на льоту відповідно до поведінки ворога.


Ми також вирішили пропустити більшість додаткових катакомб і підземель, поки нам не знадобиться покращення або предмет, який вони пропонують. Завдяки цьому методу ми були настільки голодними, що деякі бої ставали справжньою перешкодою. Для замку Морн нам доводилося по черзі просуватися вперед, коли одного з нас вбивали, використовуючи той факт, що вороги не відроджуються, якщо хтось не дасть волі. Гравець, який його з’їв, може втекти назад із невеликим штрафом до відновлення своєї витривалості. Були випадки, коли я навмисно вривався в групу ворогів і вигадав найсильнішого з них. Швидше за все, я б помер у процесі, а своєму другові залишив би завдання залишитися живим, поки я втік би назад.


За цими новими правилами ви змушені придумувати стратегії, які відрізняються від одиночної гри. Сам я пробирався підземеллями і дізнавався, де з'являться вороги. Я чекав, доки їх відокремлять від зграї, як у стелс-грі, або відтягував їх у безпечне місце. Неправильні рухи були б кінцем, і мені доведеться спробувати ще раз. У кооперативі мета полягає в тому, щоб циклювати між собою достатньо довго, щоб досягти наступної благодаті. На мій подив, Elden Ring добре працює як рукавичка, якщо у вас є хтось, кому так само захоплююче думати на льоту.


Поїздка

Хоча це не обов’язково унікально для кооперативного моду, знову відчути відкритий світ Elden Ring з другом, який нічого з цього раніше не бачив, – це насолода. Це ніби спостерігати, як хтось грає у вашу улюблену гру вперше, але ви опинилися поруч із ними.


Я зовсім забув, поки двері не зачинилися за нами, що охоронець воріт Госток затримує вас у темній кімнаті з жорстоким лицарем на початку замку Штормвейл. Для мого друга немає нічого страшнішого, ніж коли щось подібне трапляється, і ми обидва в паніці. Те ж саме сталося, коли вона вела шлях до групи ворогів посеред болота в Лімгрейві, і гігантський дракон полетів униз і приготував шашлик її та всіх інших. Я завжди казав, що відкритий світ Elden Ring в основному створений для наслідування популярних мемів Dark Souls (відкривається в новій вкладці), де якась людина чи тварина отримує шкалу здоров’я та починається драматична хорова музика. Завдяки наполегливій кооперації ви можете наштовхнутися на всілякі проблеми, що насправді є суть Elden Ring.

Землі між ними також залишаються абсолютно приголомшливими. Я думав, що частина цього буде втрачена під час гри з другом, але було кілька випадків, коли ми обидва піднімалися на пагорб або виходили з печери й стояли там, дивлячись на краєвид. З двома людьми у вас є час оцінити цикл день/ніч і те, як він може створити образи, які ви зазвичай бачите на поетапних знімках екрана. Я відчайдушно хотів режим фотозйомки, коли все, що я міг бачити на моєму екрані, — це наші силуети, коли ми мчали галопом через трав’янисті пагорби Лімгрейва, або коли ми стояли посеред поля бою Радахна, просочені багряним дощем.


Найбільші недоліки мода Seamless Co-op полягають у найбільш написаних сценаріях, які в кінцевому підсумку стають основними битвами з босами Shardbearer, як-от Radahn і Rennala. Ви не можете відродитися на колу Маріки поруч із ними, тому, крім того, що штучний інтелект і механіка не працюють, вам доведеться виконати повний біг назад. Я думаю, що коли ми заглиблюємося в гру, будуть бійки, які можуть бути на межі того, щоб бути законно божевільними. Але ми вже на півдорозі, і найгіршим, з чим нам довелося мати справу, була проблема блокування, і один із нас неправильно отримав руни як нагороду за знищення боса — на щастя, незначних босів досить легко фармити, щоб полегшити що.


В іншому випадку мод схожий на гру на новому режимі складності. Це все ще Elden Ring, але з новими викликами, які, у свою чергу, створюють нові сюрпризи. Творець мода продовжує його оновлювати, оскільки FromSoftware випускає нові патчі. Цілком можливо, що в якийсь момент більшість помилок, з якими ми зіткнулися, буде виправлено. Коли це станеться, я не буду рекомендувати людям спробувати гру разом із партнером по кооперації. Я б не став так далеко, щоб сказати, що Elden Ring краще лише з друзями, але це найкращий спосіб відчути його заново, якщо ви знаєте когось, хто готовий приєднатися до вас у подорожі.


Ви можете завантажити Seamless Co-op з Nexus Mods

Post a Comment

Daha yeni Daha eski