Elden Ring'de Ainsel Nehri'ne Nasıl Gidilir?

Elden Ring'de Ainsel Nehri'ne Nasıl Gidilir?

Elden Ring'de Ainsel Nehri'ne Nasıl Gidilir?


Elden Ring'deki Ainsel Nehri keşfedilebilir bir zindan alanı ve oyuncular oraya ulaşmanın yollarını arıyor. Bu çok geniş bir açık dünya oyunu olduğu için bazı bölgeleri bulmak zor olabiliyor. Bu konumları göz ardı etmeyi seçerseniz, oyunun sunduğu en iyi ganimetlerden bazılarını kaçırırsınız. Ve daha güçlü düşmanlarla savaşmak için teçhizatınızı yükseltmek için kullanılabilirler. Ainsel Nehri, Cadı Ranni'nin yan görevinde önemli bir yer. Bu rehber size bu nehre nasıl ulaşacağınızı söyleyecektir.


Elden Ring'de Ainsel Nehri'ne Nasıl Ulaşılır?


Elden Ring'de Ainsel Nehri'ne Nasıl Gidilir?


Bu bölge Liurnia bölgesinin doğusunda yer alır ve üç kısma ayrılır.


  • Alt Alan
  • Daha Yüksek Alan
  • Nokstella'nın Kayıp Ebedi Şehri


Bu oldukça geniş bir alan olduğundan, girmenin üç yolu vardır. Elden Ring'de Ainsel Nehri'ne ulaşmak için Ainsel Nehri kuyusundaki asansörü, Renna's Rise'ın tepesindeki geçidi veya Deeproot Depths'teki tabutu kullanabilirsiniz.


İlk giriş, Doğu Yaylası'nın yukarısında, Göller Liurnia'sında yer almaktadır. Ainsel Nehri kuyusu, savaşabileceğiniz veya gizlice dolaşabileceğiniz bir Golem tarafından korunuyor. Odaya girdikten sonra, Alt Bölgeye ulaşmak için asansörü kullanabilirsiniz.


İkinci giriş görev kilitlidir. Yani Cadı Ranni'nin Renna'nın Yükseliş Kulesi'ne erişme arayışında belirli bir noktaya ulaşmanız gerekiyor. Bunu yapmak için ona Parmak Katili Bıçağı vermen gerekecek. Bunu yaptıktan sonra, Renna'nın kulesinin tepesindeki portalı kullanabilirsiniz.


Son giriş Derinkök Derinliklerinde bulunur. Bu girişe Terkedilmişler Katedrali'nden ulaşabilirsiniz. Uzun bir tırmanışın ardından şelalenin kenarında bir tabutla etkileşime girebileceğiniz Nameless Ebedi Şehir'e ulaşacaksınız. Bunu yaparak, Main Nehri bölgesine varacaksınız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski