En Son Riot İş İlanlarında “Konsolda Valorant” Onaylandı

En Son Riot İş İlanlarında “Konsolda Valorant” Onaylandı

Son Riot İş İlanlarında “Konsolda Valorant” OnaylandıRiot'un son iş ilanları, konsollar için Valorant'ı onayladı ve işte hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Riot, çevrimiçi olarak bir dizi açıklık listeledi ve bunlardan ikisi, konsollar için Valorant'ı onayladı. Hitmarker'da Valorant ile ilgili iş ilanları, oyunun konsol sürümünü doğrulayan "Game Design Manager, Console - VALORANT" ve "Senior Game Designer, Console - VALORANT" unvanlarına sahiptir.


En Son Riot İş İlanlarında “Konsolda Valorant” Onaylandı


Bu iş ilanlarına göre, Konsol için Oyun Tasarım Yöneticisi "bir vizyon belirlemeye yardımcı olacak ve tasarımcılara VALORANT'ı yeni platformlara taşıma konusunda rehberlik edecek." Buna ek olarak, "VALORANT'ı PC'de tanımlayan tasarım ilkelerini korurken onu Konsollar için kesin taktiksel nişancı oyununa dönüştürmekten sorumlu olacaklar."

Bu rolün iş sorumluluklarından biri, Konsol için Oyun Tasarım Yöneticisinin "Konsollarda VALORANT'ta bir savaş vizyonu geliştirmek için ekip liderleriyle birlikte çalışacağını" belirtiyor. Öte yandan, Kıdemli Oyun Tasarımcısı "konsol oyun ürünlerini pazara sunmaya yardımcı olmak için özellikler, modlar ve sistemler tasarlayacak ve iyileştirecek."

Riot Games Valorant Oyun Direktörü Joe Ziegler, 2020'de ekibin oyunu konsola getirme olasılıklarını araştırdığını doğruladı; ancak, olasılıkları keşfetmenin doğrulama ile aynı şey olmadığını özellikle belirtti. Ancak yapılan listelemelerle üzerinde çalışmaların başladığı teyit ediliyor.


Bu sayfadaki en son bilgilerle sizi güncel tutacağız, bu yüzden gözünüz açık olduğundan emin olun.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski