Час випуску High On Life – зворотний відлік до гри творця Ріка та Морті

Час випуску High On Life – зворотний відлік до гри творця Ріка та Морті

Час випуску High On Life – зворотний відлік до гри творця Ріка та МортіБудьте готові до зворотного відліку до виходу High on Life, щоб знати, коли ви зможете стрибнути в останню дивну пригоду Джастіна Ройланда


Наша наступна порція хрипкості Roiland майже на порозі, оскільки остання гра від творця Ріка та Морті майже вийшла на Xbox і ПК. А якщо у вас є Game Pass, ви зможете підключитися до сервісу, коли настане час випуску High On Life.


Але, якщо ви просто хочете знати, коли ви можете тоді почати, час випуску High On Life встановлено на 00:00 за вашим місцевим часовим поясом 13 грудня 2022 року, згідно з Xbox Store. Таким чином ви зможете зробити зворотний відлік до гри та підготуватися до насиченого екшеном FPS.


Гра не буде випущена в Steam на ПК, тому ви можете очікувати, що зараз вона буде запущена як на консолях Xbox, так і на ПК через магазин Xbox. Він також має стати доступним у Game Pass одночасно.


Ми обов’язково заскочимо, щоб побачити, що команда Squanch Games приготувала для нас із High on Life на Game Pass. І тривалість High on Life виглядає як найдовша назва Squanch Games, тому вона має зайняти нас і всіх під час різдвяних і новорічних канікул.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski