Hogwarts Legacy Showcase II "Avada Kedavra"nın Affedilemez Lanetini Açıklıyor

Hogwarts Legacy Showcase II "Avada Kedavra"nın Affedilemez Lanetini Açıklıyor

Hogwarts Legacy Showcase II "Avada Kedavra"nın Affedilemez Lanetini AçıklıyorHogwarts Legacy oyuncuları, üç Affedilmez Laneti de kullanarak Karanlık Sanatları tamamen kucaklayabilir! Lord Voldemort'un halefi olacak mısın?


14 Aralık 2022'de geliştirici Avalanche Software, merakla beklenen tek oyunculu ARPG Hogwarts Legacy için J.K. Rowling'in Harry Potter'ı. Alan Tew (oyun yönetmeni), Mekenzy Toner (sistem tasarımcısı), Chandler Wood (topluluk yöneticisi) ve özel konuk Ben Snow'un yer aldığı yaklaşık 35 dakikalık videoda, 10 Şubat 2023'te oyuna gelecek birçok heyecan verici özellikle ilgili bilgiler verildi.


Sergilenen pek çok Hogwarts Legacy özelliği arasında süpürge uçuşu ve çapraz geçiş, gelişmiş dövüş ve orijinal Harry Potter romanlarında kendisini büyük ihtiyaç duyan herhangi bir cadı veya büyücüye sunan gizli bir oda olarak tanımlanan İhtiyaç Odası'nın tanıtımı yer alıyor. Belki de daha ilginci, geliştiriciler, oyuncuların Hogwarts Legacy'de düşman dalgalarıyla savaşabilecekleri Karanlık Sanatlar Savaş Arenasını sergilediler.

Mobil kullanıcılar: İlgili bölüm 13:50 zaman damgası civarında başlar.


Bu arenada oyuncular üç Affedilmez Lanetten herhangi birini kullanabilirler: Avada Kedavra, Imperio ve Crucio ve Patlatma Laneti Confringo. "Öldürme Laneti" daha önce bu yılın başlarında Warner Bros. Games tarafından onaylansa da, bu son vitrin, kullanıldığında yoğun bir yeşil şimşek yayan Karanlık Sanatlar Savaş Arenasında kullanılan büyünün daha ayrıntılı oyun içi görüntülerini sağladı. düşmanın kalkanını paramparça ederek onları anında öldürdü.

Geliştiricilere göre, herkes piyasaya sürüldükten sonra temel oyun aracılığıyla Unforgiveable Curses'a erişebilir. Bu büyüler, oyuncuların oyun içindeki kararlarına göre repertuarlarına eklenebilir, yani Karanlık Sanatları kucaklamak ve Lord Voldemort'un yolunu takip etmek isteyenler, isterlerse bunu yapabilirler. Nihayetinde oyuncular, bu güçlü büyüleri test etmek ve Karanlık Sanatların gitmek istedikleri bir yol olup olmadığına karar vermek için Hogwarts Legacy'nin Karanlık Sanatlar Arenasına erişebilirler.


Hogwarts Legacy Showcase II "Avada Kedavra"nın Affedilemez Lanetini Açıklıyor


Geliştiriciler, tüm Unforgiveable Curses'ların oyun içinde sadık bir şekilde kopyalanacağını, ancak oyuncuların büyüyü gereksiz yere göndermesini ve oyundaki herkesi akılsızca öldürmesini önlemek için bir soğuma süresine sahip olacağını belirtti. Bununla birlikte, Hogwarts Legacy'de Avada Kedavra'yı engellemenin mümkün olup olmayacağı net değil; ancak, düello yapan rakiplerin kalkanlarını deliyor gibi görünüyor.

Yine de Avalanche Software'in oyuna "Killing Curse"u dahil ettiğini görmek oldukça güzel, çünkü bu şüphesiz herkesin denemek isteyeceği bir büyü.


Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023'te Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve Windows PC platformlarında yayınlanacak.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski