Hogwarts Legacy Showcase II розкриває непрощенне прокляття «Авада Кедавра»

Hogwarts Legacy Showcase II розкриває непрощенне прокляття «Авада Кедавра»

Hogwarts Legacy Showcase II розкриває непрощенне прокляття «Авада Кедавра»



Гравці Hogwarts Legacy можуть повністю опанувати Темні мистецтва, використовуючи всі три Непробачних прокляття! Ви станете наступником Лорда Волдеморта?


14 грудня 2022 року розробник Avalanche Software представив другий Gameplay Showcase для довгоочікуваної однокористувацької ARPG Hogwarts Legacy, натхненний Дж.К. Гаррі Поттер Роулінг. У майже 35-хвилинному відео взяли участь Алан Тью (режисер гри), Мекензі Тонер (дизайнер систем), Чендлер Вуд (менеджер спільноти) і спеціальний гість Бен Сноу, які розповідають про кілька захоплюючих функцій, які будуть представлені в грі 10 лютого 2023 року.


Серед багатьох представлених особливостей «Спадщини Гоґвортсу» були політ і переміщення на мітлі, передовий бій і введення кімнати вимог, яка описана як таємна кімната в оригінальних романах про Гаррі Поттера, яка з’являється перед будь-якою відьмою чи чарівником у великій потребі. Однак, можливо, ще цікавіше те, що розробники продемонстрували Арену битв темних мистецтв, на якій гравці можуть битися з хвилями ворогів у Hogwarts Legacy.

Користувачі мобільних пристроїв: відповідний сегмент починається приблизно о 13:50.






На цій арені гравці можуть використовувати будь-яке з трьох Непробачних проклять: Авада Кедавра, Імперіо та Круціо, а також Вибухове закляття Конфрінго. Хоча «Вбивче прокляття» було раніше підтверджено Warner Bros. Games на початку цього року, ця остання демонстрація надала детальніші ігрові кадри заклинання, яке використовувалося на Арені битв темних мистецтв, яке після застосування випустило інтенсивний зелений удар, який розтрощив ворожий щит, миттєво вбивши їх.





За словами розробників, кожен може отримати доступ до Unforgiveable Curses через базову гру після запуску. Ці заклинання можуть бути додані до репертуару гравців на основі їхніх рішень у грі, тобто ті, хто бажає прийняти Темні Мистецтва та піти шляхом Лорда Волдеморта, можуть це зробити, якщо захочуть. Зрештою, гравці можуть отримати доступ до Арени темних мистецтв Hogwarts Legacy, щоб випробувати ці потужні заклинання та вирішити, чи є темні мистецтва тим шляхом, яким вони хочуть піти.


Hogwarts Legacy Showcase II розкриває непрощенне прокляття «Авада Кедавра»


Розробники зазначили, що хоча всі Непрощенні прокляття точно відтворюватимуться в грі, вони матимуть час відновлення, щоб запобігти гравцям спамити заклинання та бездумно вбивати всіх у грі. Тим не менш, незрозуміло, чи можна буде заблокувати Аваду Кедавру в Hogwarts Legacy; однак, здається, він проникає крізь щити супротивників у дуелі.
Тим не менш, дуже здорово бачити, що Avalanche Software включає в гру «Закляття вбивства», оскільки це заклинання, безсумнівно, захоче спробувати кожен.


Hogwarts Legacy вийде 10 лютого 2023 року на платформах Xbox Series X|S, PlayStation 5 і Windows PC.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski