Horizon Çok Oyunculu Oyun - Çıkış Tarihi, Haberler ve Daha Fazlası

Horizon Çok Oyunculu Oyun - Çıkış Tarihi, Haberler ve Daha Fazlası

Horizon Çok Oyunculu Oyun - Çıkış Tarihi, Haberler ve Daha FazlasıGuerilla Games, Horizon çok oyunculu bir oyun üzerinde çalışıyor. İşte çıkış tarihi ve haberler de dahil olmak üzere onunla ilgili her şey!


Horizon serisi, Horizon Zero Dawn ve Horizon Forbidden West'in Yılın Oyunu ödülünü kazanmasıyla dünyanın en popüler oyun serilerinden biri haline geldi. Üstelik Horizon Zero Dawn, bir Netflix dizisine uyarlanıyor.


Bu oyunların popülaritesini göz önünde bulunduran Guerilla Games, seri için bir sonraki adımı atmanın yollarını arıyor. Geliştiriciler, Forbidden West için yaklaşan DLC'yi geliştirirken, aynı zamanda bir Horizon Multiplayer oyunu üzerinde çalışıyorlar. Burada, yeni ve yakında çıkacak olan Horizon Multiplayer oyunu hakkında bildiklerimizin tüm detaylarını gözden geçireceğiz.


Yaklaşan Horizon Çok Oyunculu Oyun Nedir?


Horizon Çok Oyunculu Oyun - Çıkış Tarihi, Haberler ve Daha Fazlası


Şu anda Horizon çok oyunculu oyununun resmi bir adı yok. Aslında oyun teknik olarak henüz duyurulmadı. Ancak, Guerrilla Games şu anda oyunu geliştiriyor ve oyunun yapılmasına yardımcı olması için birden fazla pozisyon için işe aldıklarını çevrimiçi olarak yayınladı.
Oyunun adının ne olacağını veya nasıl bir oynanışa sahip olacağını henüz bilmesek de geliştiricilerin internete koyduğu iş ilanlarından çıkarabileceğimiz bazı detaylar var.


Her şeyden önce, bunun bir açık dünya oyunu olduğunu biliyoruz. Oyuncuların insanlarla ve makinelerle de etkileşime girebileceğini biliyoruz. Online oyun için oldukça detaylı bir hikaye olacağını da iş ilanları sayesinde biliyoruz. Dolayısıyla oyuncuların gelecekte dört gözle bekleyecekleri çok şey var gibi görünüyor.

Horizon Çok Oyunculu Oyun Ne Zaman Çıkıyor? - Tarih ve Saat


Horizon Çok Oyunculu Oyun - Çıkış Tarihi, Haberler ve Daha Fazlası

Geliştiriciler muhtemelen çevrimiçi çok oyunculu oyunun geliştirme döngüsünün ilk aşamalarındadır. Bununla birlikte, Horizon çok oyunculu oyununun 2024'te piyasaya çıkması bekleniyor. Geliştirme iyi giderse, oyuncular 2023'ün ikinci yarısında oyun için bir fragman almayı beklemelidir.
Şu anda Horizon çok oyunculu oyun hakkında bildiğimiz her şey bu. Daha fazlasını öğrenir öğrenmez bu sayfayı uygun şekilde güncellemeye çalışacağız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski