Переробка Юумі в League of Legends повинна поставити її в «більш стабільне місце»

Переробка Юумі в League of Legends повинна поставити її в «більш стабільне місце»

Переробка Юумі в League of Legends повинна поставити її в «більш стабільне місце»Якщо ми знаємо, що щось потрібно League of Legends, так це переробка Yuumi, і Riot Games пояснили, чому цей чарівний кіт MOBA незабаром отримає такий
Маючи понад 150 чемпіонів на вибір гравців у League of Legends від Riot Games, завжди знайдеться один чи два персонажі, які одночасно популярні й непопулярні, але це не означає, що вони не можуть змінитися. Отже, Riot Games оголошує, що збирається переробити Yuumi – і ось чому та що вона планує.


У прес-релізі перед оголошенням Riot Games пояснили, що «хоча Юумі досягла [початкових] цілей» і виконала роль, яку розробник передбачав перед її випуском (у якій вона допомагає новим гравцям LoL швидко підібрати гру, а також дозволяючи їм навчатися окрім своїх друзів), «вона також була важкою проблемою балансу на всіх рівнях». Якщо ви хтось, хто намагався піднятися в рядах League of Legends, ми впевнені, що ви знаєте все про це.


Ви можете запитати чому? Що ж, це само собою зрозуміло, але це завдяки унікальній механіці, яку ви знайдете в грі з її здатністю «Ти і я!» Якщо поєднати ненацільність Юумі з її здатністю гіпермасштабувати та використовувати потужні інструменти, це ясно зрозуміти, чому Riot Games прагнуть її переробити. Юумі може бути чемпіоном із допоміжної ролі в грі, але вона може бути справді ефективним чарівником із цією механікою.


Отже, незважаючи на численні зміни протягом багатьох років, Riot Games вирішила запровадити більший набір змін, які мають боротися з домінуванням Юумі на професійній сцені, її високим відсотком банів і тим фактом, що проти неї справді дуже неприємно грати – принаймні коли вона є частиною організованої команди.


Що це за зміни? Що ж, Riot Games поки що не поділилися жодними деталями — лише те, що це на ранніх стадіях розробки. Однак також було сказано, що він хоче «переробити Юумі, щоб вона стала легкою в освоєнні чарівницею, яка має на меті захистити та покращити своїх союзників».

«Це означає більший акцент на тому, як Юумі може допомогти своїм союзникам на початку гри, обмінюючи свою шкоду та контроль натовпу на більш ранню силу та захист». На додаток до цього, незважаючи на те, що Riot Games погоджуються з тим, що «тривала прив’язаність Юумі є важливою для того, щоб вона служила своїм поточним гравцям», надалі потрібно приділяти більше уваги контргрі Юумі.


Ми знаємо, що Юумі зараз є однією з найкращих чемпіонок LoL — у її поточному стані — але це не означає, що переробка скине її з першої позиції. Однак ми можемо лише сподіватися, що представлення більш цілеспрямованого набору та чіткіших варіантів контрігри допоможе їй стати більш здоровим у цій грі, яка є однією з найкращих доступних ігор MOBA.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski