Чутки про дату випуску The Lords of the Fallen, геймплей та історія

Чутки про дату випуску The Lords of the Fallen, геймплей та історія

Чутки про дату випуску The Lords of the Fallen, геймплей та історія


Знакова RPG-екшн від CI Games повертається з перезавантаженням, і ми маємо все, що вам потрібно знати про дату виходу The Lords of the Fallen, прямо тут


Культова екшн-рольова гра від CI Games, схожа на Lords of the Fallen, трохи перезапускається, і ми не можемо дочекатися, щоб поринути у цей величезний світ небезпечних звірів і могутніх ворогів у нещодавно оголошеній – і влучно названій духовній наступниці Випуск 2014 року – The Lords of the Fallen. Так, ми знаємо… Навіщо змінювати ім’я, яке не зламано, чи не так? Якщо ви хочете знати, коли він вийде, у нас є все, що вам потрібно знати про дату виходу The Lords of the Fallen.


Дія відбудеться через тисячу чи більше років після першої гри, але це не будуть «Lords of the Fallen», які ви знаєте й любите. Він буде набагато іншим і більш ніж у п’ять разів більшим, ніж той світ, який могли досліджувати гравці у грі 2014 року. У нас є все, що вам потрібно знати прямо тут, включаючи останні відомості про будь-які подробиці ігрового процесу та те, що гравці можуть очікувати від розповіді.


The Lords of the Fallen Дата виходу Припущення

Нам неприємно повідомляти вам це, але наразі ми не маємо жодної інформації про дату виходу The Lords of the Fallen. Ходять чутки, що це вийде в 2023 році, але вони поки що не уточнюють, коли.


CI Games підтвердила, що ця гра буде доступна як ексклюзив наступного покоління – на PS5, Xbox Series X|S і ПК.


Історія «Володарі занепалих».

Після епохи найжорстокішої тиранії Адір зазнав поразки, і через багато років його воскресіння наближається. Як один із легендарних темних хрестоносців, подорожуйте царствами живих і мертвих, кидаючи виклик колосальним загрозам.

Геймплей Lords of the Fallen

У Lords of the Fallen вперше в серії буде знайомий досвід, схожий на душі, з мережевим кооперативним геймплеєм. У вас є понад 100 жорстоких видів зброї на вибір: від металевих до таємних атак, і загалом дев’ять класів персонажів із повними можливостями налаштування для вашого персонажа.


Окрім звичайних боїв, ваш ліхтар має здатність переходити між світами, що дозволяє вам використовувати темні мистецтва, щоб дістатися до забутих місць, знайти скарби та маніпулювати своїми ворогами. Нижче ви можете побачити перший тиз ігрового процесу:

Що ж, ми знаємо, що це небагато, але це все, що ми знаємо про дату виходу The Lords of the Fallen на даний момент. Чи буде це одна з найкращих рольових ігор для PS5 чи найкраща рольова гра для Xbox, коли вона вийде? Сподіваємося, що так – перший недооцінений класик.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski