Meta Quest 2'de Resident Evil 4 Nasıl Kullanılır

Meta Quest 2'de Resident Evil 4 Nasıl Kullanılır

Meta Quest 2'de Resident Evil 4 Nasıl Kullanılır


Meta Quest 2, oyuncuların Sanal Gerçeklik oyun deneyimini birden fazla şekilde benimsemelerini sağlamaya yemin eden sağlam bir VR başlığıdır. Kulaklık, oyuncuların eline geçebilecekleri çok sayıda oyunla kutsanmıştır. Meta kısa süre önce Resident Evil 4'ü kulaklıkta ücretsiz olarak kullanıma sundu. Peki, bu kadar kolay mı? Açıklayalım, Resident Evil 4'ü Meta Quest 2'de nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Meta Quest 2'de Resident Evil 4 Nasıl Alınır?

İlk olarak, size oldukça basit bir şekilde söylemek gerekirse, halihazırda Meta Quest 2'ye sahip olanlar bu tekliften yararlanamayacak. Bunun nedeni, Resident Evil 4'ün satışta olan Meta Quest 2 paketinin bir parçası olmasıdır. Sınırlı süreli teklif 18 Kasım 2022'de sunuldu.


Meta Quest 2'de Resident Evil 4 Nasıl Kullanılır


Ve bu kadar da değil, Resident Evil 4 ile birlikte popüler hack and slash – Beat Sabre – de paketin bir parçası olacak. Kulaklığın 128GB versiyonu 350$'a, 256GB versiyonu ise 430$'a mal olacak. Paket maliyeti, Quest 2'nin orijinal fiyatından çok daha düşük. Resident Evil 4'ü Meta Quest 2'de kullanmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:


  • Telefonunuzda Meta Quest'in mobil uygulamasını açın.
  • Menü'ye tıklayın ve ardından Ayarlar'a dokunun.
  • Hesap Ayarları'nı ve ardından Mağaza Kodunu Kullan'ı seçin.
  • Kodunuzu girdikten sonra Gönder'e tıklayın.


Kutuda fiziksel bir kod alacağınızı unutmayın. Meta Quest 2 kutusunun kendisinde size promosyon kodunu içeren bir kart verilecektir. Bu, kodun posta yoluyla gönderildiği Beat Sabre'den farklıdır. Ayrıca, bu promosyon paketi yalnızca 31 Aralık 2022'ye kadar geçerlidir. Ayrıca, cihazın 31 Ocak 2023'e kadar etkinleştirilmesi gerekir. Kodun da, cihazınızı etkinleştirdiğiniz tarihten 14 gün sonra kullanılması gerekir. Yukarıdaki şartları karşılıyorsanız, Resident Evil 4'ü kulaklığınıza başarıyla yükleyebilmeniz gerekir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski