Minecraft: Nasıl Hızlandırılır (% Herhangi Bir Sorunsuz Çalıştırma)

Minecraft: Nasıl Hızlandırılır (% Herhangi Bir Sorunsuz Çalıştırma)

Minecraft: Nasıl Hızlandırılır (% Herhangi Bir Sorunsuz Çalıştırma)İşte Minecraft'ı nasıl hızlandırabileceğiniz.


Minecraft, speedrun için en eğlenceli oyunlardan biridir. Ancak bu oyunda çok fazla RnG var. Doğduğunuz yer veya karşılaştığınız düşmanlar olsun. Birçok şey şansa bağlıdır. Ve bu mekanizmalar var olsa da bu, bu oyunu hızlı bir şekilde yenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bu nedenle, bu kılavuzda Any% hatasız çalıştırmayı yaparak Minecraft'ı nasıl Hızlandıracağınızı kontrol edin.


Minecraft'ta Hızlandırma Nasıl Yapılır?


Minecraft: Nasıl Hızlandırılır (% Herhangi Bir Sorunsuz Çalıştırma)Minecraft'ı hızlandırmanın iki yolu vardır, biri Any% Glitchless koşusu. Adından da anlaşılacağı gibi, burada oyunun sahip olduğu herhangi bir hatayı veya aksaklığı kullanmıyorsunuz. Ama oyunu olabildiğince hızlı yen. Ve Any% çalıştırmaları, süreci hızlandırmak için hataları, istismarları ve diğer aksaklıkları kullandığınız yerdir. Bu kılavuz için Any% Glitchless koşusunu yapacağız. İşte bunun için tüm adımlar:


 • Bir Köy Bulun: RnG'ye ve doğduğunuz yere bağlı olarak, bir köy bulmanız biraz zaman alabilir. Bir tane bulduğunuzda, aşağıdakileri burada toplayın:
 1. 6-8 yatak
 2. En az 4 demir, bir kova yapmak için onlara ihtiyacınız olacak. Bu, Obsidyen blokları yapmak için gerekli olacak.
 3. Ardından, bir zanaat masası ve taş balta, kürek ve kazma gibi birkaç alet yapmak için tahta ve taş toplayın.
 4. Son olarak, yukarıdaki tüm öğelere sahip olduğunuzda bir lav havuzu bulmaya gidin.
 • Lav havuzu bulun: Bir lav havuzu gereklidir çünkü daha sonra bir Nether portalı oluşturmak için kullanabileceğiniz Obsidyen blokları yapmak için lav ve suya ihtiyacınız vardır. Lav havuzuna sahip olma şansları daha yüksek olduğundan Çölleri arayın.
 • Nether'a git: Obsidian bloklarını kullanarak bir Nether Portalı oluştur ve Nether'a git. Hızlı bir şekilde altın toplamak için buraya gelmeniz gerektiğinden bu yolculuk önemlidir. 40 Altın külçe toplayın ve bunları en az 12 Ender İncisi almak için Piglinlerle ticaret yapmak için kullanın.
 • Blaze Çubuklarını Alın: Ender gözlerini yapmak için gereken malzemelerin yarısına sahip olduğunuz için Ender İncilerini almak iyidir. Ardından, 12 Blaze Rod toplamanız gerekiyor. Bunu Blazes'i yenerek yapabilirsiniz. Ateşli bir yumurtlayıcıya sahip olma şansları yüksek olduğundan bir Cehennem Kalesi bulun.
 • Craft Ender Eyes: 12 Blaze çubuğuna sahip olduktan sonra onları Blaze tozuna dönüştürün. Ardından, 12 Ender Gözü yapmak için 12 Blaze tozu ve Ender İncisi kullanın. Ender Portal'ı etkinleştirmek ve kullanmak için bunlara ihtiyacınız var.
 • Ender Portalını Bulun ve Kullanın: Ender Portalının bulunduğu yeri bulmak için Ender gözlerini kullanabilirsiniz. Ender Portalını bulabileceğiniz Kaleye ulaşmak için Ender gözlerini fırlatın ve baktığı yönü takip edin.
 • Ender Dragon'u Yen: Bundan sonra yapmanız gereken tek şey Ender Dragon'u yenmek. Ve bunu yapmanın en hızlı yolu, "Ender Dragon'u tek çevrim" adı verilen bir yöntem kullanmaktır. Bu, koşunun başında köydeyken topladığınız yatakları kullanacak. Ender Dragon'u tek çevrim yapmak için:
 1. Kaideye bir yatak yerleştirin.
 2. Ejderha kafasını yatağın yanına getirirken yatağı patlat. En fazla hasarı vermek ve savaşı daha hızlı bitirmek için kafasında patlatın.
 3. Ejderhayı yenene kadar yukarıdaki 2 adımı tekrarlayın.
Ejderhayı yendikten sonra oyunu yeneceksin.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski