Як отримати бджолиний віск в Minecraft

Як отримати бджолиний віск в Minecraft

Як отримати бджолиний віск в Minecraft


Ось наш посібник про те, як отримати бджолиний віск у Minecraft.


У Minecraft є безліч предметів і ресурсів, які ви можете отримати у відкритому світі або вирощувати самостійно. Одним із таких дуже важливих предметів є бджолиний віск або також відомий як соти. Хоча їх не так вже й складно придбати, багато гравців задаються питанням, як отримати бджолиний віск в Minecraft. Оскільки там встановлені бджолині гнізда та вулики, це стане простіше, коли ви матимете одне біля основи. Тепер, коли ви хочете отримати стільники, ми постараємося швидко позбутися ваших сумнівів. Отже, якщо ви збираєтеся отримати бджолиний віск для виготовлення інших предметів, наприклад свічок, радимо вам спочатку ознайомитися з нашим посібником.


Як вирощувати бджолиний віск у Minecraft


Як отримати бджолиний віск в Minecraft


Бджолиний віск надзвичайно важливий для створення свічок, стільникових блоків і воскових мідних блоків. Хоча багато гравців не чули про воскові мідні блоки, це досить корисно, щоб зупинити подальше окислення. Хоча існують природні гнізда та інші стільники, спосіб добування бджолиного воску залишиться незмінним.


Єдиний спосіб отримати бджолиний віск у Minecraft — отримати його з бджолиних гнізд або вуликів. Однак ви не можете просто витягти його, оскільки бджоли стануть ворожими. Отже, спочатку розведіть багаття або звичайний вогонь, щоб дим усунув цю загрозу, і гравці могли легко її вивести.


Оскільки природні бджолині гнізда доступні лише в певних біомах, може пройти деякий час, перш ніж ви зможете збирати бджолиний віск. Тож ви можете просто перемістити бджолине гніздо, коли вони його знайдуть, і наблизити його до вашого вулика. Переконайтеся, що у вас є зачарований предмет silk touch, інакше бджоли будуть ворожі.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski