Minecraft'ta Balmumu Nasıl Elde Edilir

Minecraft'ta Balmumu Nasıl Elde Edilir

Minecraft'ta Balmumu Nasıl Elde Edilir


İşte Minecraft'ta Balmumu'nu nasıl elde edebileceğinize dair rehberimiz.


Minecraft, açık dünyadan alabileceğiniz veya kendi başınıza çiftlik yapabileceğiniz çok sayıda öğe ve kaynağa sahiptir. Önemli ölçüde önemli olan böyle bir öğe balmumu veya Petek olarak da bilinir. Elde edilmesi o kadar zor olmasa da birçok oyuncu Minecraft'ta Balmumu nasıl elde edileceğini merak ediyor. Arı yuvaları ve arı kovanları kurulu olduğu için üsse yakın bir tane kurduktan sonra işiniz kolaylaşacaktır. Artık petek almak istediğinize göre hızlıca şüphelerinizi gidermeye çalışacağız. Bu nedenle, Mum gibi başka ürünler yapmak için Balmumu almak istiyorsanız, önce kılavuzumuza göz atmanızı öneririz.


Minecraft'ta Balmumu Çiftliği Nasıl Yapılır?


Minecraft'ta Balmumu Nasıl Elde Edilir


Balmumu, mumlar, petek blokları ve balmumu bakır blokları oluşturmak için inanılmaz derecede önemlidir. Birçok oyuncu balmumu bakır blokları duymamış olsa da, daha fazla oksitlenmeyi durdurmak için oldukça faydalıdır. Doğal yuvalar ve diğer kovanlar olsa da balmumu çıkarmanın yolu aynı kalacaktır.


Minecraft'ta Balmumu elde etmenin tek yolu, onu Arı yuvalarından veya arı kovanlarından elde etmektir. Ancak, arılar düşmanca davranacağı için onu öylece çıkaramazsınız. İlk olarak, bir kamp ateşi veya normal ateş yakın ki duman bu tehdidi ortadan kaldırsın ve oyuncular onu oldukça kolay bir şekilde çıkarabilsin.


Doğal arı yuvaları yalnızca belirli biyomlarda bulunduğundan, bal mumu toplamanız biraz zaman alabilir. Böylece bir arı yuvasını bulduklarında kolayca hareket ettirebilir ve kovanına yaklaştırabilirsin. İpek dokunuşlu büyülü bir öğeye sahip olduğunuzdan emin olun, aksi takdirde arılar düşmanca davranacaktır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski