Miyazaki'nin favori Elden Ring patronu Radahn

Miyazaki'nin favori Elden Ring patronu Radahn

Miyazaki'nin favori Elden Ring patronu Radahn


"Acaba bize has bir yalnızlık duygusu var mı?"


Elden Ring(opens in new tab) FromSoftware ve yayıncı Bandai Namco için çılgın bir başarı oldu ve Xbox Japan(opens in new tab) kısa süre önce Hidetaka Miyazaki ile konuştu. Miyazaki, ona çok fazla şey atfetmemek konusunda dikkatli olmanız gereken figürlerden biri -bu oyunlar sonuçta yüzlerce kişi tarafından yapılıyor- aynı zamanda bir oyun yönetmeni olarak üzerinde çalıştığı oyunların önemli olduğunu da kabul ediyor. farklı ve tekil özellikler.


Xbox sorularını yanıtlarken bu noktayı erkenden belirtiyor ve Elden Ring önceki projelerden çok daha büyük olduğu için "benden başka personele bırakılan kısmın daha büyük hale geldiğini" söylüyor.


Sorulardan biri, hangi patronun Miyazaki'nin kişisel favorisi olduğu. Aşağıdaki yanıtları makine tarafından çevrilmiştir ve netlik için düzenlenmiştir.


"Soru biraz kafamı karıştırdı ama bu Radahn. Bireysel bir karakter olarak çekici ve Radahn Festivali'nin senaryosunu beğendim."


Elden Ring'i oynamadıysanız veya gerçekten Radahn'ı bulmadıysanız, ortaya çıkışı, Redmane Kalesi'nin konumunu değiştiren ve onu etkileşimli NPC'lerle dolduran bir savaş 'festivali' tarafından tetiklenir.


Miyazaki, "Bize özgü bir yalnızlık duygusu var mı merak ediyorum" diye devam ediyor. "Kelimenin tam anlamıyla şenlikli ve canlandırıcı bir duygunun yanı sıra. 'Radhan Festivali' fikrinden ilk bahsettiğim ve ekipteki hiç kimsenin bunu ciddiye almadığı zamanı özlüyorum!"


Birkaç teselli ödülü de var: "İkinci Godrick ve Rykard."


Miyazaki'nin favori Elden Ring patronu Radahn


Miyazaki, oyuna ilham veren birkaç oyundan bahsetmeye devam ediyor. "Bir kullanıcı olarak, 'şaheser' adı verilen birçok açık dünya oyunu oynadım ve her birinden ilham aldım. Hepsini adlandırmak için zaman yok ama kesinlikle The Elder Scrolls serisi ve The Witcher 3. Özellikle son yıllarda, The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan bahsedilmesi gerektiğini düşünüyorum."


Yeterince eğlenceli bir şekilde röportaj, oyunun belirli noktalarında sizi yakalayan o korkunç eller hakkında biraz homurdanarak bitiyor - ki bu bana her zaman başka bir Zelda oyunu olan A Link to the Past'taki bir düşman tipinden ilham almış gibi geldi.


"Ne diyebilirim ki" diyor Miyazaki. "Çok üzgünüm." O üzgün değil.


"Aslında Ubimushi en sevdiğim tasarımlardan biri. Bakamıyormuş gibi hissetmek oldukça kötü... Sıkıca bakıp onu yenerek üstesinden gelmek mümkün değil mi?"


Miyazaki, FromSoft'un Elden Ring'in başarısından memnun olmasına rağmen oyun geliştirmeye yönelik tutumlarında herhangi bir değişikliğe yol açmayacağını söyleyerek bitiriyor. "Her zaman ilginç olduğuna inandığımız oyunlar yaptık ve gelecekte de yapmaya devam edeceğiz [...] bu, kullanıcılarımıza sevincimizi ve şükranlarımızı iletmenin en iyi yolu."

Post a Comment

Daha yeni Daha eski