The Lords of the Fallen çıkış tarihi söylentileri, oynanış ve hikaye

The Lords of the Fallen çıkış tarihi söylentileri, oynanış ve hikaye

The Lords of the Fallen çıkış tarihi söylentileri, oynanış ve hikayeCI Games'in ikonik aksiyon RPG oyunu yeniden başlatmayla geri döndü ve The Lords of the Fallen çıkış tarihi hakkında bilmeniz gereken her şeye burada sahibiz


CI Games'in kült hit aksiyon-RPG ruhları benzeri Lords of the Fallen biraz yeniden başlıyor ve yeni duyurulan ve uygun bir şekilde adlandırılmış oyunun ruhani halefi olan bu tehlikeli canavarlar ve güçlü düşmanlar dünyasına atlamak için sabırsızlanıyoruz. 2014 sürümü – Düşmüşlerin Efendileri. Evet, biliyoruz… Bozulmamış bir adı neden değiştirelim ki? Ne zaman çıkacağını bilmek istiyorsanız, The Lords of the Fallen çıkış tarihi hakkında bilmeniz gereken her şeye burada sahibiz.


İlk oyundan bin veya daha fazla yıl sonra geçen bu, bildiğiniz ve sevdiğiniz Lords of the Fallen olmayacak. Dünya oyuncularının 2014 oyununda keşfedebileceklerinden çok daha farklı ve beş kattan daha büyük olacak. Oyunla ilgili en son ayrıntılar ve oyuncuların hikayeden neler bekleyebilecekleri de dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şeye burada sahibiz.


The Lords of the Fallen'ın çıkış tarihi Spekülasyonu
Bunu söylemekten nefret ediyoruz ama şu anda The Lords of the Fallen'ın çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgimiz yok. Yine de 2023'te geleceğine dair söylentiler var – ancak henüz ne zaman olduğunu belirtmiyorlar.


CI Games, bu oyunun PS5, Xbox Series X|S ve PC'de yeni nesle özel olarak sunulacağını onayladı.


Düşmüşlerin Efendileri hikayesi
En acımasız tiranlık çağının ardından Adyr yenildi ve çok uzun yıllar sonra dirilişi yaklaşıyor. Efsanevi Karanlık Haçlılardan biri olarak, hem yaşayanların hem de ölülerin alemlerinde yolculuk yaparak yol boyunca muazzam tehditlere meydan okuyun.

Düşmüşlerin Efendileri oynanışı
The Lords of the Fallen, seride ilk kez çevrimiçi co-op oynanışla tanıdık ruh benzeri bir deneyim sunacak. Metal saldırılardan gizemli saldırılara kadar seçebileceğiniz 100'den fazla acımasız silah ve karakteriniz için tam özelleştirme seçenekleriyle toplam dokuz karakter sınıfı var.


Normal dövüşe ek olarak feneriniz, unutulmuş yerlere ulaşmak, hazineleri bulmak ve düşmanlarınızı manipüle etmek için karanlık sanatlar kullanmanıza olanak tanıyan dünyalar arasında geçiş yapma yeteneğine sahiptir. Oyunun oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Çok fazla olmadığını biliyoruz ama şu anda The Lords of the Fallen çıkış tarihi hakkında bildiğimiz tek şey bu. Bu, düştüğünde en iyi PS5 RPG oyunlarından biri mi yoksa en iyi Xbox RPG oyunlarından biri mi olacak? Umarız öyledir - ilki hafife alınan bir klasiktir.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski