The Witcher 3'teki Eşyalar Nasıl Sökülür?

The Witcher 3'teki Eşyalar Nasıl Sökülür?

The Witcher 3'teki Eşyalar Nasıl Sökülür?Bu kılavuz size Witcher 3'teki Öğeleri Nasıl Sökeceğinizi anlatacaktır.


Witcher 3'te Eşyaları Sökmeyi bilmek çok faydalı olabilir. Bu çok büyük bir oyun ve birden fazla öğe alacak veya yağmalayacaksınız. Oyun boyunca birçok silah ve zırhtan geçeceksiniz. Onları istiflemek yerine, satmak veya malzeme yapmak için karlı öğeler elde etmek için yapılarını bozabilirsiniz. Bunun dışında envanter alanı da açmış olacaksınız. Olduğu söyleniyor, işte nasıl yapılacağı.


Witcher 3'te Eşyalar Nasıl Sökülür?The Witcher 3'teki Eşyalar Nasıl Sökülür?
Envanterinizdeki öğeleri sökmek için tek yapmanız gereken bir Zırhçı veya Demirci bulmak. Ardından demonte öğeleri almak için şu talimatları izleyin:


  • Onlarla etkileşime geçin ve bir diyalog menüsü göreceksiniz. Her ikisi için de farklı olacaktır, ancak seçeneği simgelerden tanıyabilirsiniz.
  • Demirciler için çekiçli bir örs olacaktır. Ve Zırhçı için, çekiçle zırh olacak.
  • Bu, bir Hazırlama menüsü açacaktır. Orada, hangi malzemeleri alacağınızı kontrol etmek için öğelere tıklayabilirsiniz. Ayrıca size ödemeniz gereken bedeli de gösterecektir.
  • Ardından, parçalara ayırmak istediğiniz öğe sayısını seçebilirsiniz. Fiyat miktara göre değişir ve bunu yaptıktan sonra Tamam'a tıklayın.


Bir şeyi bir kez parçaladığınızda geri alamayacağınızı unutmayın. Bu yüzden neyi parçaladığınıza dikkat edin.


Neyi Sökmelisiniz?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, yapısızlaştırılan bazı kaynaklar, nesnenin kendisinden daha pahalıya satılır. Örneğin takıları ele alalım. Değerli metal ve değerli taşlar elde etmek için onu parçalara ayırabilirsiniz. Bunun dışında, yenilerini yapmak için eski silahları parçalara ayırabilirsiniz. Bu, rünleri ve glifleri içerir. Rün veya glif içeren bir silah veya zırhı yapısöküme uğrattığınızda, onu başka bir silaha takmak için geri alırsınız.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski